Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

14 цікавих фактів про автомобілі

Автомобіль черевик

Автомобілі настільки міцно увійшли в наше життя, що уявити своє існування без них вже неможливо. Виглянувши з вікна на вулицю, практично в будь-який час доби можна побачити нескінченний потік машин. За довгі роки, що минули з моменту винаходу першого автомобіля, машини сильно видозмінилися, перетворившись з примітивних карет з двигуном у найскладніші технологічні механізми.

Цікаві факти про автомобілі:

 1. Автомобілі з бензиновим двигуном були винайдені пізніше електромобілів.
 2. Перші креслення автомобіля належать ще перу Леонардо да Вінчі.
 3. До винаходу двигуна внутрішнього згоряння автомобілі працювали на паровій тязі.
 4. На початку 20-го століття в Нью-Йорку майже всі таксі були електромобілями.
 5. Перший в світі Гоночний автомобіль був сконструйований в 1900 році. Потужність його двигуна становила 35 кінських сил.
 6. Суперкар Bugatti Veyron на піку швидкості за хвилину споживає стільки ж кисню, скільки людина за тиждень.
 7. Найдовша в світі автомобільна пробка, довжина якої становила близько 200 кілометрів, трапилася в 1980-му році у Франції.
 8. Найшвидший автомобіль у світі оснащений реактивним двигуном Thrust SSC. Він подолав звуковий бар’єр і розвинув швидкість понад 1229 км/год.
 9. Найбільший автомобіль в світі – Білоруська кар’єрна вантажівка БелАЗ 75710. Висота цієї моделі перевищує вісім метрів, а маса — вісімсот тонн.
 10. Найменшим автомобілем визнаний англійський Peel P50, який випускався в 60-х роках минулого століття. Висота цієї одномісної моделі не перевищувала 1,2 метра, ширина — 1 метра, а довжина — 1,34 метра.
 11. Найшвидший серійний автомобіль у світі – Bugatti Veyron Super Sport. На випробуваннях ця модель розвинула швидкість в 434 кілометри на годину.
 12. Наймасовіший автмобіль в світі – VW Beatle, він же “Фольксваген Жук”. Перша інкарнація цього автомобіля випускалася з невеликими змінами протягом майже шістдесяти років. Випущено було кілька десятків мільйонів примірників.
 13. Кузови автомобілів “Трабант” робилися з пресованого бавовняного матеріалу. Були випадки, коли їх в сільській місцевості пошкоджували кози, яким вони здавалися цілком їстівними.
 14. Англійська компанія AC Cobra запатентувала звук вихлопу своїх моторів.
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: