Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

4 поширених міфи про дивани

Диван

Складно уявити, але в даний час існує кілька міфів про дивани, в які деякі люди вірять, незважаючи на абсурдність ідеї. Це неправдиві відомості, вони дезінформують, не дозволяють зробити правильний вибір м’яких меблів в інтернет-магазині.

Давайте ознайомимося з цією інформацією та нашим досвідом з оцінювання меблів. Це дозволить знати правду, не вірити міфам, які збивають з істинного шляху і заважають здійснювати хороші покупки меблів.

Міф № 1: не можна використовувати синтетичні тканини

Деякі люди наївно вважають, що м’які дивани повинні бути оббиті виключно натуральною тканиною, наприклад,

  • бавовною,
  • гобеленом,
  • оксамитом, який виконаний з натуральної сировини.

Насправді, це справжнісінький міф. У деяких випадках натуральна тканина навіть не така функціональна, як синтетична.

Синтетичні тканини дуже практичні, міцні, красиві. Штучні матеріали менше брудняться, з них простіше видаляти забруднення. Деякі різновиди взагалі не притягують пил, тому довше залишаються чистими. При цьому дивани, оббиті синтетичним матеріалом, мають такий же хороший повітрообмін, як і ті тканини, що обтягнуті натуральним матеріалом.

Міф №2: одна оббивка на все життя

Теж поширений міф, який абсолютно не має нічого реального з дійсністю. Сьогодні, купуючи дивани, потрібно усвідомлювати, що в будь-який момент, коли тільки цього захочеться конструкцію можна перетягнути іншою тканиною. Це може бути необхідно, так як стара оббивка зноситься і втратить ошатний зовнішній вигляд.

Найчастіше перетяжка диванів пов’язана з тим, що власник просто хоче змінити зовнішній вигляд меблювання. При цьому у нього немає ніякого бажання витрачатися на покупку нової меблевої конструкції.

Міф №3: м’які оббивки «бояться» котів

Ще, звичайно ж, міф, але частково він реальний. Багато видів оббивки насправді страждають від котячих кігтиків. Але якщо вибрати дивани, обтягнуті спеціальним матеріалом «антикіготь», то проблем вдасться уникнути.

Міф №4: ортопедичних диванів не існує

Помилка на 100%. На сьогоднішній день існують спеціальні наповнювачі, які дозволяють створити ортопедичну модель м’яких меблів. На перший погляд це прості дивани, які чудово виглядають в інтер’єрі. Хоча насправді це ортопедична конструкція, яка прекрасно підтримує хребет людини під час сидіння вдень і відпочинку в нічний час доби.

Не вірте в міфи, купуйте красиві та неймовірно якісні дивани, звертаючись в інтернет-магазин! Тут реалізуються унікальні моделі від кращих фабрик України, яким за ціною і красі, а також функціональності рівних не знайти.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ