Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Антрацит чи кам’яне вугілля – що краще?

Вугілля

Для опалення використовують кілька видів вугілля, і найякіснішим вважається антрацит. Разом з тим це найдорожчий тип такого палива, тож розберімося, чим він виграє у кам’яного вугілля і в яких сферах котрий вид краще використовувати.

Купити антрацит можна в ТОВ «Петраграніт», яке здійснює доставку всією Україною. На сайті компанії представлені дані про особливості покупки та детальна інформація про цей тип палива.

Які види вугілля існують

Існує три основні види вугілля, які у нас використовують для опалення. Ці види сформовані у надрах землі і відрізняються тривалістю вуглефікації – це процес, під час якого органічні речовини та торф перетворюються на дедалі щільніший, більш сухий та багатий вуглецем твердий матеріал. Чим довша вуглефікація, тим якісніше вугілля отримуємо.

Отож, залежно від тривалості цього процесу виникає три види вугілля:

  • Буре вугілля – паливо найнижчого ґатунку, «наймолодша» порода з найменшою концентрацією вуглецю. Матеріал утворений близько 50 мільйонів років тому, має різні відтінки – від рудого до чорного, крім вуглецю містить у собі чимало вологи та домішок. Легко горить і виділяє багато диму.

  • Кам’яне вугілля утворюється на наступному етапі вуглефікації, воно зберігалося у надрах землі щонайменше 350 мільйонів років. Цей матеріал горить краще, ніж його попередник, містить більше вуглецю та менше вологи.

  • Антрацит – найцінніший та найякісніший тип цієї породи, який містить понад 90% вуглецю і мінімум вологи. Це кінцева стадія перетворення торфу на вугілля, має чорний металевий блиск і горить майже без диму.

Вибір вугілля для опалення

Вугілля

При виборі вугілля для котла не варто надавати перевагу надто дешевому паливу – ціна не виправдає себе, оскільки такого матеріалу доведеться витратити набагато більше. Антрацит дорожчий, але економніший у плані витрати, оскільки на опалення його йде менше. При цьому треба врахувати, що антрацит загорається при температурі 600-700 ˚С, процес загоряння може бути довшим. Тому для розведення вогню використовують спеціальні суміші.

Популярним для опалення вважається кам’яне вугілля найменших фракцій, які часто називають “горіх”, “насіння”, “крихта”. При цьому цей вид палива залишає більше попелу, ніж антрацит, виділяє більше диму. Ще одна важлива перевага антрациту – мала кількість сірки, яка у ньому міститься, – це краще з екологічної точки зору.

Купувати вугілля для опалення краще у перевірених компаній, якій можуть гарантувати якісь – від цього залежить витрата матеріалу. Завжди можна розумно комбінувати різні види палива, щоб забезпечити оптимальний рівень витрат.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: