Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Автомобіль або літак: що вибрати для подорожі до Туреччини

В Измир на автомобиле

На момент написання цієї статті (липень 2019 року) багато наших знайомих перебували у пошуках цікавих і незвичайних варіантів для подорожі під час відпустки. Хотілося знайти щось не дуже дороге, але в той же час і не зовсім банальне, на зразок поїздки на море в Затоку.

Враховуючи, що у багатьох є діти, яких хочеться хоча б раз на рік звозити до моря. При цьому потрібно відзначити, що з доступних варіантів «ціна-якість» відпочинок у Туреччині на думку багатьох тримає лідерські позиції.

В цій країні досить багато цікавого, тому ледачий відпочинок на пляжі, який підходить не всім, можна чергувати з цікавими екскурсіями практично на будь-який смак. Цікавим варіантом місця для проведення декількох вихідних може бути місто Ізмір. Мало того, що в цьому місті повно цікавих пам’яток, так воно ще й розташований на узбережжі Егейського моря. Питання тільки в тому, як краще, простіше та зручніше дістатися до місця призначення.

Літаком в Ізмір

Найочевиднішим варіантом поїздки буде переліт літаком. На офіційному сайті авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» ціни на квитки, наприклад, з Харкова у Ізмір стартують від 2251 грн. Для більшості людей такий варіант трансферу буде оптимальним. По-перше, очевидно, що він дешевший у порівнянні з подорожжю на своєму авто. По-друге, значно економить час, який можна замість перебування в дорозі, провести на пляжі або у цікавих екскурсіях.

Проте, частина мандрівників віддає перевагу пересуванню на власному автомобілі. Чому?

До Туреччини на своєму авто

Автомобільний пором з Одеси

З безумовних переваг пересування на своєму транспорті можна відзначити можливість коригувати плани поїздки, як кажуть, «по ходу п’єси». В одному місці, можливо, захочеться затриматися довше. А десь, навпаки, перебування здасться нудним і нецікавим.

Також автомобіль дає можливість по всіх визначних пам’ятках пересуватися без зайвих речей, при цьому завжди маючи при собі все необхідне. З іншого боку, можна взяти автомобіль в оренду, щоб не їхати з України на своєму, все-таки шлях не близький.

Якщо ви будете планувати поїздку до Туреччини на своєму авто, рекомендуємо розглянути в тому числі варіант переправи на поромі з Одеси до Стамбула. Вірніше, якщо бути точним з Чорноморська в Хайдарпашу. Можливо, такий варіант подорожі зі своїм автомобілем морем додасть родзинку Вашій відпустці!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ