Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Багатотарифні лічильники гарячої води: вигідно чи ні?

Многотарифный счетчик на горячую воду

За останні роки в Україні значно збільшилася вартість оплати комунальних послуг. Саме тому багато хто став встановлювати лічильники в свої квартири, щоб платити за реальну кількість споживаних послуг, а не згідно загальновстановленим тарифом. Це не тільки практично, але і дуже вигідно. Адже, якщо людина якийсь час не користується комунальними послугами, то оплачувати їх просто не доведеться.

Наприклад, використання лічильника вкрай актуально для підрахунку споживаного обсягу гарячої води. Особливо враховуючи, що вартість даної послуги підвищується регулярно. Установка лічильника дозволяє заощадити значну частину бюджету.

Природно, стандартні лічильники водоміри дозволяють вести облік кількості витраченої води. Однак що робити, якщо вода, яка повинна бути гарячою, надходить в квартиру ледве теплою або взагалі холодною? А якщо трапляються перебої в подачі гарячої води або доводиться зливати великий обсяг рідини в раковину перед тим, як дійсно піде гаряча вода? Для вирішення цієї проблеми існують спеціальні багатотарифні лічильники водоміри, які дозволять вам не переплачувати за холодну воду, що йде з «гарячого» крана.

Якщо в квартирі встановлений стандартний лічильник, то оплачувати доведеться за повним тарифом. Адже довести, що якість послуги не відповідає нормам просто неможливо. Але не варто переживати завчасно, бо існує ефективне і практичне рішення, яке допоможе в даній ситуації. А саме – установка спеціального багатотарифного водоміра.

Що таке багатотарифний лічильник

Принцип роботи багатотарифного лічильника досить простий: прилад фіксує не тільки кількість споживаного водопостачання, але і температуру води, що надходить, завдяки встановленому датчику. Після цього прилад ділить обсяг витраченої рідини відповідно до чотирьох температурних режимів, які закріплені в українському законодавстві. Це дозволяє оплачувати послугу відповідно до фактичного використання і якості. Наприклад, якщо температура рідини:

  • нижче 40°, то оплата розраховується згідно з тарифом холодного водопостачання;
  • від 40 до 44° – оплачується 70% вартості;
  • від 45 до 49° – оплачується 90% вартості;
  • і тільки від 50°C оплачується повна вартість.

Вигода в даному випадку очевидна. Безсумнівною перевагою багатотарифного водоміра є те, що він виробляє всі обчислення самостійно, без участі користувача. Все, що потрібно, – просто передавати актуальні показники і оплачувати реальну кількість використаної послуги.

Необхідно звернути увагу на те, що такі фіксуючі прилади сертифіковані відповідно до чинного українського законодавства. А відповідно їх можна використовувати абсолютно легально для того, щоб економити на комунальних послугах.

Як вигідно використовувати багатотарифний водомір

Хоч вигода від використання даного приладу і очевидна, проте його установка не завжди може бути доцільною. Перед установкою багатотарифного лічильника, варто зважити всі його переваги. Використання такого приладу буде особливо актуальним, якщо:

  • трапляються часті перебої з подачею гарячого водопостачання;
  • замість гарячої води йде ледве тепла або взагалі холодна;
  • перед тим, як з крана піде дійсно гаряча вода, потрібно зливати холодну;
  • просто немає бажання платити за неякісно надані послуги водопостачання.

Якщо хоча б один з цих пунктів відповідає дійсності, то багатотарифний лічильник можна сміливо встановлювати. При цьому даний прилад повністю окупить свою вартість всього за кілька місяців, після чого економія сімейного бюджету стане відчутною.

Який багатотарифний лічильник вибрати

В даний час найкращим багатотарифним лічильником, безперечно, є модель українського виробництва ЛВ-4ТМ1. Дані прилади є надійними, точними, довговічними та багатофункціональними. Варто відзначити,що всі моделі даних лічильників обладнані автономною системою живлення, завдяки чому після установки лічильник працює до 5 років без заміни батарейки.

Встановити такий лічильник може будь-яка приватна компанія, у якої є ліцензія на проведення подібних робіт. Тому не доведеться витрачати свій час і сили на походи в Водоканал та очікування їх сантехніків. При цьому у вартість робіт по установці лічильника входить складання та затвердження робочого плану на монтаж приладу, а також реєстрація у відповідних службах і опломбування. Тому ніяких незручностей сама процедура заміни стандартного водоміра на багатотарифний лічильник не представляє.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: