Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Bluetooth-гарнітури: переваги та недоліки бездротових пристроїв

Беспроводная блютуз гарнитура

В останні роки бездротові гарнітури набрали величезну популярність. Що абсолютно закономірно, адже користуватися ними набагато зручніше в порівнянні з дротовими. Їх головна відмінність і перевага полягає, звичайно ж, у відсутності проводів. Що в свою чергу знімає безліч обмежень. Наприклад, користувачеві не обов’язково перебувати біля пристрою передавального музику. Ви можете залишити телефон в спальні, а самі піти на кухню. Возитися з проводами теж не доведеться. Вони не заплутаються і не будуть заважати, адже їх у вас просто немає.

Bluetooth-гарнітури найбільш популярні серед бездротових. За вартістю і якістю сигналу це найоптимальніший варіант. Існують також радіо -, ІЧ- (інфрачервоні) та Wi-Fi-навушники, але вони є менш поширеними.

Види блютуз-гарнітур

Є два типи пристроїв, які спочатку були призначені для абсолютно різних цілей: стерео (з двома динаміками) і моно (з одним динаміком).

Перші використовуються для прослуховування музики, аудіокниг, перегляду фільмів, відероликів по саморозвитку тощо. Вони дозволяють максимально сконцентруватися та ні на що не відволікатися.

Гарнітура з одним динаміком використовується виключно для роботи. Одягаєте собі один навушник і спокійно вирішуєте робочі завдання. У той же час ви будете чути все, що відбувається в офісі. Це також дуже важливо і на вулиці в жвавому місті. Наприклад, якщо Вам потрібно перейти дорогу.

По суті, за допомогою моногарнітури Ви зможете вести таку ж розмову, як і по телефону. Тільки руки у вас залишаться вільними.

За типом конструкції блютуз-гарнітури бувають:< / p>

  • внутрішньоканальними (вакуумними);
  • вставними (вкладишами);
  • накладними;
  • повнорозмірними.

Вибирати їх слід в залежності від конкретного завдання. Наприклад, якщо Ви збираєтеся дивитися вдома фільми або грати в ігри, то найкраще купити накладні або повнорозмірні. Вакуумні і вставні відмінно підійдуть для прослуховування музики по дорозі на роботу або навчання, для пробіжок та інших активних занять.

До речі, гарнітури з одним динаміком також бувають накладними, вставними і вакуумними. Перші відмінно себе зарекомендували при використанні колл-центрах і офісах. Де робота співробітників передбачає велику кількість телефонних розмов.

Переваги та недоліки

Довго описувати немає сенсу, так що ми просто їх перерахуємо. Отже, переваги:

  • не потрібно возитися з проводами;
  • передача сигналу на велику відстань;
  • сучасний дизайн;
  • дуже зручні у використанні.

Недоліки:

  • більш висока ціна в порівнянні з дротовими;
  • потрібно заряджати, оскільки вони живляться від вбудованих акумуляторів.

Як бачимо, реальних плюсів і мінусів небагато, але вони досить істотні. Плюси, звичайно ж, переважають. Тому, якщо Ви все ще вирішуєте, купувати бездротову гарнітуру чи ні, рекомендуємо залишити сумніви. І відкрити сайт улюбленого Інтернет-магазину для вибору та покупки.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: