Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Чи потрібен бойлер в київській квартирі?

Сан. узел - ванная комната в Киеве

Ще кілька років тому, установка бойлера в міській квартирі Києва, де є центральне водопостачання, здавалося безглуздою ідеєю. Адже, дійсно, навіщо морочитися з покупкою, установкою і обслуговуванням додаткової побутової техніки. Якщо централізована гаряча вода практично завжди є. Хіба що з двотижневими перервами на традиційні ремонти в літній період.

Зараз же ситуація змінилася. Вже в багатьох квартирах Києва, особливо в нових будинках, можна знайти встановлений водонагрівач. При цьому люди вибирають апарати з великим об’ємом води, наприклад, на 100 літрів, який являє одним з оптимальних варіантів. При цьому такі обсяги використовуються навіть в невеликих квартирах, де проживають 1-2 людини. Чому це так?

Навіщо в квартирі бойлер

Установка водонагрівача в київській квартирі переслідує зазвичай дві мети:

  1. економія витрат на комуналку;
  2. постійна наявність гарячої води.

З тим, що встановлений бойлер вирішує питання з постійною наявністю гарячої води все зрозуміло. Відомо, що інженерні мережі та комунікації Києва характеризуються значним зносом. На жаль, ми всі знаємо про випадки аварій і навіть проривів міських теплотрас. Тому наявність резервного джерела подачі гарячої води – однозначний плюс.

Але, крім цього, більшість людей, встановлюючи бойлери на 100л і більше, мають можливість істотно зменшити свої рахунки за комунальні послуги.

Чому саме накопичувальні бойлери на 100л

Це питання має сенс розділити на дві частини:

  • Чому накопичувальні? Тому що їх можна використовувати у старих будинках, де якість електропроводки залишає бажати кращого. Адже, як відомо, проточний водонагрівач навіть просто для кухонного миття має потужність від 3кВт. Що вже говорити про бойлер для ванної кімнати. Крім того, накопичувальні водонагрівачі дають можливість економити за рахунок використання нічного тарифу по електроенергії. Про це нижче.
  • Чому на 100л? Не всі це розуміють, але найчастіше чим більший об’єм має бойлер, тим більш вигідним виявляється його експлуатація. По-перше, великий об’єм дозволяє в автоматичному режимі включати апарат тільки вночі, коли вартість кіловат-години в два рази нижче, ніж вдень. І води зазвичай вистачає на весь день. Є і ще одна перевага для економії. Якщо мова йде про використання бойлера в міських квартирах Києва, де водопровідна вода хлорована. То економічніше буде виставити термостат на режим “ЕКО”. При цьому витрати на нагрів води і втрати від її природного охолодження будуть менше, а корисний ресурс роботи апарату – вище.

Таймер для бойлера

Максимальна економія при використанні бойлерів в міських квартирах досягається за рахунок його експлуатації вночі. Зараз вже ні для кого не секрет, що електроенергія вночі коштує в два рази дешевше, ніж вдень. І енергетичні компанії, принаймні в Києві, активно агітують за встановлення двох тарифного лічильника. І не можна забувати, що установка такого лічильника дає можливість економити і при експлуатації інших побутових приладів. Достатньо лише привчити себе намагатися запускати побутову техніку (пральну і посудомийну машини, духовку, кондиціонери) в період з 11 вечора до 7 ранку. Тим більше, що на більшості сучасних пристроїв є функції таймера або відкладеного старту. До того ж не дорого коштують таймери, які включаються в розетку і дозволяють налаштувати включення/вимикання приладів за розкладом.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: