Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Вас може зацікавити:

Чи потрібен терморегулятор для теплих підлог?

терморегулятор

Перед покупкою системи обігріву підлоги багато споживачів мучаться майже гамлетівськими сумнівами. І це аж ніяк не «Бути чи не бути?». А «Купувати терморегулятор або обійтися без нього?» Людині властиво сумніватися. Власне, завдяки небажанню приймати все на віру люди придумували нові технології, винаходили передові на свій час технічні рішення. Загалом, рухали науку і техніку вперед. Однак у випадку з терморегулятором ситуація цілком очевидна. Не купувати його може лише той, хто абсолютно не розбирається в принципах роботи системи теплої підлоги і призначення всіх її компонентів.

Терморегулятор для теплої підлоги, ціна якого не так велика в порівнянні із загальними витратами на обладнання та монтаж, управляє роботою системи. Скептики тут же скажуть – теж мені начальник! У нас і так в житті вистачає бажаючих покерувати і покерувати хоч чим-небудь. Але сміємо запевнити – не з тих, хто не маючи належних компетенції і знань, наполегливо лізе на високі державні посади. Такий пристрій вирішує важливу і вельми корисну задачу. При цьому справляється «на всі сто» – працює якісно і ефективно. Давайте розглянемо, а як тепла підлога буде функціонувати з термостатом і без нього.

Як працює обігрів?

Тепла підлога з’явилася завдяки поєднанню спостережливості та інженерної кмітливості. Адже і раніше було відомо, що багато матеріалів нагріваються і виділяють тепло, коли через них проходить струм. Здавалося б, така особливість, навпаки, шкідлива і не зможе принести ніякої користі. Однак винахідник обігріву підлоги був іншої думки. Ідея полягала в тому, аби використовувати з користю теплову енергію, що виділяється при нагріванні.

І «Еврика!» – рішення було знайдено! Такий матеріал, який згодом назвали нагрівальним елементом, розмістили під покриттям підлоги. Після пропускання через нього струму він почав виділяти тепло, яке далі завдяки теплообміну передалося підлогового покриття. А потім поширилося далі. Такий принцип роботи в системах теплої підлоги використовується до сих пір.

Якщо до складу системи крім нагрівального елементу входять терморегулятор і датчик температури, то обігрів працює так:

  1. Після подачі живлення підвищується температура нагрівального елементу, і він починає виділяти теплову енергію.
  2. Коли приміщення досить прогрілося (до заданої власником температури), система автоматично вимикається. Але автоматично-це для нас, а насправді «команду» про це віддає терморегулятор.
  3. Коли температура стає нижче заданого значення, система знову починає працювати. І знову після сигналу від датчика її включає терморегулятор.
  4. Після досягнення необхідної температури термостат знову відключає обігрів.
  5. Далі все повторюється-циклічність роботи дозволяє значно знизити споживання електроенергії.

На практиці в середньому можна заощадити до 70% витрат на споживання електрики. Вельми непогано, чи не так?

До чого призведе відмова від терморегулятора?

Тепла підлога без терморегулятора – це яка завгодно, але тільки не економічна система. Ні, обігрівати приміщення вона буде. Але якщо її взагалі не вимикати, то, як правило, це призведе до перегріву і великих витрат на електрику. Самостійна ручне регулювання роботи теплої підлоги по зручності та ефективності не зрівняється з автоматичним управлінням за допомогою терморегулятора. Тому не варто займатися уявною економією — термостат швидко окупить витрачені на нього гроші та почне приносити прибуток. До того ж нерідко виробники і продавці систем обігріву підлоги проводять акції, коли терморегулятор можна отримати в подарунок або зі значною знижкою.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: