Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Чи варто купувати нерухомість в Туреччині

Алания

Коли потенційний інвестор думає про доцільність покупки нерухомості за кордоном, перед ним виникає цілий ряд питань. Як оцінити баланс попиту і пропозиції? Як швидко розібратися з особливостями місцевих законів, що стосуються операцій з нерухомістю? Що вигідніше: перепродаж нерухомості або здача її в оренду? Давайте розглянемо цю проблематику глибше на прикладі інвестиції в нерухоме майно сусідньої з нами Туреччини.

Чому вигідно інвестувати в нерухомість саме Туреччини

Такий вибір країни для інвестицій в нерухоме майно для українців пов’язаний з цілим рядом причин.

Так, в цій країні кілька років тому пройшла суттєва девальвація національної валюти – ліри. Після цього ціни на нерухомість і досі знаходяться на локальних мінімумах з ймовірною тенденцією до відчутного зростання.

Взагалі ціни на апартаменти або квартири в Туреччині дуже порадують інвестора з обмеженим бюджетом. Ціни нерухомості на узбережжі в цій країні зараз знаходяться на одному рівні з Болгарією або Грузією. При цьому така інвестиція зазвичай приносить більше доходу, оскільки туристичний морський сезон в Туреччині триває довше. І, як ми вже згадували, розмір необхідних інвестицій для входу в ринок після девальвації ліри зменшився за оцінками ріелторів на 20-40%.

При цьому явна тенденція до зростання дає можливість заробити не тільки на здачі апартаментів в оренду туристам. Але і на звичайному спекулятивному перепродажі. Вартість житлових приміщень в нових комплексах на відстані близько 1 км від моря може починатися від 600 євро. За оцінками фахівців з турецької нерухомості найбільш значне зростання цін спостерігається в Стамбулі та на узбережжі Середземного моря (Аланія, Анталія).

Розвиток будівельної галузі в Туреччині

Напевно, майже всі в Україні чули, що для будівництва об’єктів інфраструктури нашої країни часто запрошуються турецькі будівельні компанії. Одним з найвідоміших об’єктів, в якому брали активну участь підрядники з Туреччини, було будівництво траси Київ-Одеса. Ще за часів Кучми.

Внаслідок розвитку будівельної галузі, в цій країні не існує поняття квартира “без оздобленя” або “після будівельників” в нашому українському розумінні. За абсолютною більшістю об’єктів апартаменти здаються не тільки з відповідним ремонтом, але також комплектуються необхідними меблями і побутовою технікою. Що знімає з покупця цілий масив проблем з організацією ремонтних робіт в чужій країні.

Окрім традиційної здачі житла в оренду увагу інвесторів можуть привернути також спекулятивні покупки. За оцінками місцевих ріелторів, різниця між цінами (приріст) на етапі «фундамент» і після здачі об’єкта в експлуатацію може становити 15-50%. Наприклад, купити квартиру в Аланії на початковому етапі будівництва можна за 1000 євро за кв. м. а після здачі житлового комплексу в експлуатацію ціни можуть зрости до 1500 євро за кв. м.

Більш детально з пропозиціями щодо продажу нерухомості в Туреччині можна на одному з українських сайтів, який спеціалізується на продажу закордонних об’єктів інвестування в першу чергу для громадян нашої країни.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ