Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Чому дизайн інтер’єру офісу краще довірити фахівцям

Дизайн офиса

Офіс-простір, який повинен відповідати цілому ряду вимог. Тут співробітники проводять близько 40 годин на тиждень. Тобто він повинен бути комфортним, зручним, підвищувати працездатність і продуктивність роботи колективу. Також в офісах відбуваються зустрічі, співробітники приймають відвідувачів і потенційних клієнтів, партнерів. Тому приміщення повинні створювати сприятливе враження у гостей, підтримувати імідж і підтверджувати статус компанії. Звісно, що гарний вигляд офісу позитивно впливає і на ринкову оцінку приміщення в разі продажу нерухомості. Ці та інші причини, які спонукають власників компаній вдаватися до послуг професійних дизайнерів, розглянемо нижче.

Ергономіка

Комфорт і зручність в офісі необхідні не тільки з точки зору турботи про співробітників. Але і як необхідна складова високої продуктивності. При плануванні інтер’єрів дизайнер завжди враховує кількість працівників, їх рід діяльності, логістику для оперативної взаємодії між відділами. Також дуже важливо, щоб вся обстановка не перешкоджала, а максимально підвищувала ефективність роботи. Прикладів успішної реалізації офісних проектів дуже багато.

Важливо підібрати функціональні меблі, продумати її розташування, організувати якісне освітлення кожного робочого місця. А також ефективну звукоізоляцію для тих, кому потрібно зосередитися на серйозних завданнях.

Людей пригнічує захаращена обстановка, відсутність індивідуального простору, дратівливі кольори, запахи, сторонні шуми. Навіть незручні стільці можуть помітно знизити продуктивність. Дизайнер працює над приміщенням ще до ремонту, а тому допоможе уникнути всіх перерахованих вище проблем. Навіть якщо Вам дісталося приміщення зі складною конфігурацією або є інші ускладнюють завдання обставини.

дизайн офісу

Імідж компанії

У бізнесі дуже важливо, яке враження справляє офіс на потенційних клієнтів і ділових партнерів. Тому дизайн-проект розробляється з урахуванням фірмового стилю компанії, а офіс стає невід’ємною його частиною. Стильний дизайн може відображати напрямок діяльності компанії, її політику, досягнення та особливості. Не маючи професійних навичок в розробці офісних інтер’єрів, дуже складно створити вдалий дизайн. Який буде гармонійно виглядати, залишатися комфортним і при цьому об’єднає всі корпоративні характеристики.

Крім розробки концепції і створення дизайн-проекту, дизайнер допоможе також з підбором меблювання, оздоблювальних матеріалів і декору, які будуть:

  • презентабельно виглядати;
  • мати оптимальне поєднання ціни і якості;
  • простими у догляді;
  • функціональними в розрізі цільового призначення.

Не забувайте також про те, що на ринку постійно з’являються нові матеріали. Досвідчений дизайнер підбере не просто відповідне оздоблення, а стильні та при цьому практичні рішення. Які будуть зручними у використанні і догляді.

дизайн офісу

Підвищення конкурентоспроможності

За даними опитувань, люди частіше вдаються до послуг компаній, де було щось більш запам’ятовується, ніж в інших. Такою корисною фішкою Вашого бізнесу може стати і власний офіс. Незвичайний шоу-рум з Вашою продукцією, оригінальні робочі місця співробітників, стильний ресепшн або наявність креативної зони відпочинку. Все це у комплексі обов’язково виділить Вас серед конкурентів. Причому дизайн, який запам’ятовується, не обов’язково повинен бути яскравим і епатажним. Фахівці з розробки дизайн-проектів знають різні прийоми, щоб викликати потрібні емоції. Як у відвідувачів творчих студій, так і у потенційних партнерів великого фінансового або аналітичного бізнесу.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ