Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЧому придбання бункерів є актуальним під час війни в Україні

Бункер-укриття під житловим будинком

В Україні, у зв’язку з військовими діями, ситуація стає все більш напруженою, що призводить до зростання інтересу до безпечних укриттів. Громадяни шукають способи забезпечити себе та своїх близьких захистом від можливих небезпек.

Зростання попиту на бункери

Аналіз продажу та попиту на бункери в регіонах, прилеглих до України, у 2023 році показує збільшення активності з їх придбання. За даними, на початку року кількість запитів “купити бункер” у пошукових системах та ресурсах нерухомості продовжувала зростати. Наприклад, у січні 2023 року кількість запитів залишилася на рівні близько 12 000 на місяць, що є високим показником у порівнянні з попередніми роками.

У лютому та березні 2023 року спостерігалося деяке зниження попиту, пов’язане, можливо, з тимчасовим заспокоєнням ситуації в регіоні. Проте з квітня по червень 2023 року інтерес до бункерів знову зріс, досягаючи пікових значень у районі 14 000 запитів на місяць.

Також зазначається, що сусідні країни також продовжують відчувати підвищений інтерес до бункерів в умовах конфлікту. Це свідчить про зростаючу потребу в безпечних укриттях через нестабільну ситуацію в Україні.

Актуальні дані на 2023 рік показують збільшення активності щодо придбання бункерів у регіонах, прилеглих до України. Наприклад, компанія Smart Bunkers Ukraine повідомляє про зростання попиту на свої продукти та послуги. Їхній сайт пропонує широкий вибір бункерів різної місткості та конфігурації, що свідчить про підвищеної потреби у безпечних укриттях в умовах конфлікту.

Фактори, що впливають на рішення про купівлю

Побоювання населення та бажання забезпечити безпеку для себе та своїх близьких відіграють ключову роль у рішенні про купівлю бункера. Українці, налякані ймовірністю ядерного удару, поспішили скористатися пропозиціями місцевих бізнесменів щодо будівництва “ядерних” бункерів. Інформаційна складова та медійне висвітлення конфлікту також впливають на ухвалення рішення щодо придбання безпечного укриття.

Плюси та мінуси придбання бункера

Придбання бункера забезпечує переваги у забезпеченні власної безпеки в умовах кризи чи воєнних дій. Бункери пропонують надійний захист від будь-яких лих, включаючи ядерні загрози, з можливістю автономного проживання протягом кількох місяців. Однак, існують недоліки, такі як фізична та емоційна ізоляція, можливі проблеми з комунікаціями та забезпеченням послуг.

Вплив військового конфлікту на ринок нерухомості та ціни на бункери

Зростання попиту на бункери внаслідок військового конфлікту впливає на ціни на житло та нерухомість. Оцінювачі прогнозують довгостроковий вплив конфлікту на ринок нерухомості та безпечних притулків, що може призвести до змін у ціновій динаміці. Так, у США попит на бомбосховища з комфортом зріс через війну в Україні та ядерну загрозу Росії.

Висновок

Забезпечення власної безпеки в періоди нестабільності стає дедалі важливішим. Придбання бункерів сприймається як засіб забезпечення безпеки за умов ведення бойових дій проти нашої держави. Важливо враховувати як переваги, так і недоліки таких укриттів, а також ретельно аналізувати інформацію та приймати виважені рішення.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ