Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Вас може зацікавити:

Чому запотівають вікна в квартирі, та як можна усунути цю проблему

Пітніють вікна в квартирі

Нарешті, сталося, ви замінили свої старі дерев’яні вікна на вікна пластикові. І не можете намилуватися на оновлений вигляд вашого житла. І в інтер’єр вони вписалися, і затишку кімнаті додали, а як легко відкриваються і миються. Здавалося б, живи і радій. Але ось наступають перші холодні дні, і ви помічаєте на своїх нових підвіконнях перші калюжі, а на стеклах слізні потоки. Сюрприз? Або ви знали про це? Якщо ні, пора дізнатися, чому все-таки вікна пітніють, плачуть, а іноді навіть ридають, судячи з обсягу зібралася вологи. У цій справі важливо не тільки з’ясувати причини, необхідно своєчасно вжити заходів, щоб обійшлося без наслідків. Наприклад, грибка, який може з’явитися від вологи і від якого позбавлятися дуже непросто.

Неважко здогадатися, чому запотівають вікна саме з настанням холодів. За вікном холодно, будинки тепло, з’являється різниця температур і вікна починають по-своєму реагувати на заподіяний дискомфорт. З’являється так званий конденсат, тобто волога. Вона може збиратися як на підвіконнях і стеклах, так і всередині склопакета. Це вже складний випадок, швидше за все, проблеми з герметизацією вікна і склопакет слід замінити. Якщо не зробити цього, скло при замерзанні вологи може просто лопнути. Щоб уникнути таких неприємних наслідків і не розповідати потім сусідам і друзям слізні історії ваших вікон, пильність потрібно проявити ще при виборі та установці вікон. Потрібні певні знання та навички користування пластиковими вікнами. Спробуємо розібратися в основних причинах запотівання. А саме на що потрібно звернути увагу, щоб запобігти або вирішити проблему з вікнами, які плачуть.

Підвіконня.

Воно не повинно закривати батарею, тобто бути занадто широким. Вікнам потрібен постійний підігрів. І коли широке підвіконня перешкоджає повітрю, не отримуючи потрібного тепла, вікно починає пітніти. У разі якщо підвіконня вже є і встановлене, необхідно зробити в ньому отвір для вентиляції. Якщо тільки збираєтеся встановлювати, простежте, щоб воно займало місце до середини батареї, це найоптимальніший варіант. До речі, якщо ви любите квіти і розміщуєте їх на підвіконні, щоб радували око, майте на увазі, що квіти виділяють вологу. І це теж може стати проблемою для вікна. Не хочете прибирати квіти, тоді регулярно провітрюйте кімнату, це допоможе збалансувати рівень вологості.

Однокамерний склопакет.

Це найдешевші вікна і багато хто, спокушаючись ціною, встановлює саме такі, не враховуючи їх теплоізолюючих властивостей. Енергозбереження у таких вікон, м’яко кажучи, слабеньке. Їх встановлюють зазвичай в приміщеннях, які не потребують опалення. Або в місцях, де зими теплі. Не отримуючи потрібного тепла, однокамерні вікна починають пітніти. Але якщо ви вже встановили саме такі вікна, треба буде забезпечити додатковий обігрів. Правда, навіть він не завжди врятує. Якщо однокамерне вікно встановлено на кухні, доведеться міняти. Для кухонь, де постійно щось вариться, смажиться, миється, згодяться тільки двокамерні склопакети з енергозберігаючою системою. Бажано також встановити і витяжку.

Вентиляція.

Тут все просто: якщо циркуляція повітря низька, вікна ваші заплачуть. Очистіть або замініть решітки, перевірте саму вентиляцію, усуньте проблему і забудьте про вологу на вікнах.

Вологість.

Один з найбільш важливих показників, бо на підвищену вологість вікна завжди реагують. З кухнею ми вже з’ясували, що стосується інших кімнат, витяжки там вже недоречні, залишається провітрювання. Рекомендується провітрювати приміщення, це знижує вологість. Міжкімнатні двері по можливості нехай будуть відкриті. Провітрювання і тепло дозволять знизити вологість, і з вікнами все буде в порядку.

Помилки монтажу.

Часом звичайна недбалість монтажників може коштувати дорого. Справа в тому, що у приміщення, де встановлюються вікна, є свої параметри. Підлога, стіни, стеля не завжди якісно утеплюються, в результаті в квартиру досить легко проникає холодне вуличне повітря. При установці вікон фахівець повинен ретельно проаналізувати ситуацію і виключити можливі протяги і недостачу тепла в квартирі. Найчастіше монтажники витрачати час на додаткові аналізи не бажають, вони приїжджають, роблять потрібні виміри, встановлюють вікно, піною закладають щілини і видаляються, не думаючи про наслідки. Можна, звичайно, самим виявити і ліквідувати джерела протягів, але якщо результату не буде, необхідно монтаж вікна зробити заново. Для цього у вас є і гарантії, і ваше право споживача, воно захищається законом.

Дуже сподіваємося і бажаємо, щоб служили вам вікна довго, зігріваючи і радуючи око.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: