Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЧорна п’ятниця – головний торговий день в році

Черная пятница

Що таке Чорна п’ятниця?

Чорна п’ятниця – це велика торгова подія, яка відбувається кожен листопад, коли роздрібні продавці знижують свої ціни в Інтернеті та у традиційних магазинах напередодні Різдва.

При цьому багато рітейлерів починають оголошувати про свої пропозиції ще за два тижні напередодні Чорної п’ятниці та Кіберпонеділка. І це працює –клієнти часто стоять у черзі протягом декількох годин, навіть днів, щоб отримати право на найкращі угоди.

На жаль, кілька років тому спостерігалися випадки торгової манії, яка призводила до конфліктів в магазинах і бійках за акційний товар. Але на щастя, в Україні подібних випадків помічено не було. Між іншим, це ще один привід закупитися в чорну п’ятницю 2019 саме в Інтернет-магазині.

Багато магазинів роблять анонс акційних пропозицій заздалегідь. Що дає можливість підготуватися, уважно вибрати необхідні товари. І в підсумку зробити обдумані покупки і дійсно зекономити. А не накупити купу непотрібних речей, нехай і з великими знижками.

Хитрість полягає в тому, щоб бути готовим і організованим. І знати ще до початку продажів, що саме Ви хочете купити.

Коли буде чорна п’ятниця в 2019му році?

Традиційно Чорна п’ятниця – це день після Дня Подяки – американського свята, яке випадає на четвертий четвер листопада. Цього року захід випадає на п’ятницю, 29 листопада. Щоб відзначити урочистості, роздрібні торговці, як правило, організовують різні дні знижок протягом тижня.

У всьому світі цей період вважається одним з найбільш вдалих для Інтернет-продажів і покупок в році.

Кібер-Понеділок

Як отримати кращі знижки на Чорну п’ятницю?

Звертайтеся або приходьте в магазин на початку дня. Часто до полудня найцікавіші продукти вже розмітаються з прилавків.

Не зосереджуйтеся тільки на п’ятниці. Поки всі будуть орієнтуватися на Чорну П’ятницю для отримання всіх кращих пропозицій, важливо відстежувати цікаві акції й в інші дні. Зокрема в так званий Кіберпонеділок, який настає після Чорної п’ятниці.

Заздалегідь проведіть маркетинг. Що б не вийшло, що Ви чекали продажу, щоб купити дорогий товар. Визначте звичайну середню ціну товару, перш ніж робити покупку. Часто знижки не будуть такими вражаючими, як здається на перший погляд.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ