Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Чорна п’ятниця – головний торговий день в році

Черная пятница

Що таке Чорна п’ятниця?

Чорна п’ятниця – це велика торгова подія, яка відбувається кожен листопад, коли роздрібні продавці знижують свої ціни в Інтернеті та у традиційних магазинах напередодні Різдва.

При цьому багато рітейлерів починають оголошувати про свої пропозиції ще за два тижні напередодні Чорної п’ятниці та Кіберпонеділка. І це працює –клієнти часто стоять у черзі протягом декількох годин, навіть днів, щоб отримати право на найкращі угоди.

На жаль, кілька років тому спостерігалися випадки торгової манії, яка призводила до конфліктів в магазинах і бійках за акційний товар. Але на щастя, в Україні подібних випадків помічено не було. Між іншим, це ще один привід закупитися в чорну п’ятницю 2019 саме в Інтернет-магазині.

Багато магазинів роблять анонс акційних пропозицій заздалегідь. Що дає можливість підготуватися, уважно вибрати необхідні товари. І в підсумку зробити обдумані покупки і дійсно зекономити. А не накупити купу непотрібних речей, нехай і з великими знижками.

Хитрість полягає в тому, щоб бути готовим і організованим. І знати ще до початку продажів, що саме Ви хочете купити.

Коли буде чорна п’ятниця в 2019му році?

Традиційно Чорна п’ятниця – це день після Дня Подяки – американського свята, яке випадає на четвертий четвер листопада. Цього року захід випадає на п’ятницю, 29 листопада. Щоб відзначити урочистості, роздрібні торговці, як правило, організовують різні дні знижок протягом тижня.

У всьому світі цей період вважається одним з найбільш вдалих для Інтернет-продажів і покупок в році.

Кібер-Понеділок

Як отримати кращі знижки на Чорну п’ятницю?

Звертайтеся або приходьте в магазин на початку дня. Часто до полудня найцікавіші продукти вже розмітаються з прилавків.

Не зосереджуйтеся тільки на п’ятниці. Поки всі будуть орієнтуватися на Чорну П’ятницю для отримання всіх кращих пропозицій, важливо відстежувати цікаві акції й в інші дні. Зокрема в так званий Кіберпонеділок, який настає після Чорної п’ятниці.

Заздалегідь проведіть маркетинг. Що б не вийшло, що Ви чекали продажу, щоб купити дорогий товар. Визначте звичайну середню ціну товару, перш ніж робити покупку. Часто знижки не будуть такими вражаючими, як здається на перший погляд.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: