Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Чи варто брати позику у Moneyveo? Огляд сервісу

Єнот Манивео

Moneyveo – одна з перших компаній в Україні, яка почала надавати мікропозики. Ще з 2013 року фахівці компанії постійно працюють над стилем, тематикою, брендингом, якістю обслуговування і безпекою даних клієнтів. Багаторазове золото на українських конкурсах — великий успіх Moneyveo. Зовні блищить відмінно, але чи так все добре всередині? Для того, щоб з’ясувати це, ми провели повний огляд сервісу і продуктів Moneyveo. Чи дійсно отримати кредит онлайн так зручно й безпечно, як про це заявляється?

Перше враження про Moneyveo

Перше враження від сайту Moneyveo – приємні та грамотно вибрані кольори. Ще одна “фішка” – постійна зміна зовнішнього вигляду сайту, в залежності від пори року і свят. Виглядає цікаво. Ми моніторили сайт напередодні 8 березня і тюльпани відмінно підбадьорювали весняний настрій.

Moneyveo навіть вибрала для себе персонажа — єнота (штани на ньому зелені – cтилістика дотримується 🙂 ). Він бере участь в рекламі на TV, в логотипі сайту і прикрашає його головну сторінку. Не дивлячись на це, образ не дуже нав’язливий. Єнот Moneyveo забавний і робить стиль компанії більш незабутнім — відмінний маркетинговий хід.

Юзабіліті

Меню сайту Moneyveo цілком зручне і стандартне, як для мікрокредитних організацій. В меню Інформація про компанію, умови отримання та погашення кредиту, розділ за допомогою і статтями. Інформації більш ніж достатньо, розділи опрацьовані добре.

Moneyveo використовує класичний кредитний калькулятор із сумою та терміном. Головний слоган Moneyveo – кредит онлайн за 8 хвилин. Ну що ж, перевіримо заявлений час.

По-факту процес заповнення заявки триває трохи довше. 15 хвилин витрачається на заповнення заявки і очікування підтвердження. Якщо необхідний дзвінок з контакт-центру, то 8 хвилин цілком можуть перетворитися в півгодини. Тому, кредит за 8 хвилин — не зовсім точне твердження.

Доступність сервісу

Час роботи сервісу не обмежена – можна подати заявку і отримати швидкий кредит в будь-який час дня і ночі. Сервіс працює у вихідні та у свята-у будні з 9 до 22, у вихідні — з 9 до 18. Телефони контакт-центру доступні для всіх мобільних операторів, а на стаціонарний номер дзвінки по Україні безкоштовні. Сайт Moneyveo багатомовний: українською та російською мовами.

Заповнення анкети

Отримати кредит у Moneyveo просто. Суму і термін можна вибрати на кредитному калькуляторі. Після натискання на кнопку “Отримати кредит”, сайт переводить вас на кредитну заявку. Реєстрація особистого кабінету відбувається автоматично із заповненням заявки.

 1. Особиста інформація (ПІБ, рік народження, ІПН, дані паспорта). Тут же ви погоджуєтеся на обробку своїх даних. Умови і правила можна прочитати за посиланням, яке доступне на сторінці.
 2. Соціальна інформація. Тут ви вказуєте свій соціальний статус, найближчих родичів, які можуть підтвердити інформацію про вас. Додаткові номери вказуються для того, щоб працівники контакт-центру Moneyveo могли підтвердити деякі дані для більш швидкої видачі кредиту.
 3. Адреса. Незручність в тому, що потрібно обов’язково вводити Індекс. Люди, які орендують житло в іншому місті, не завжди можуть знати свій індекс. З іншого боку, знайти свій поштовий індекс за допомогою Google мабуть зараз під силу кожному.
 4. Місце роботи. Ви вказуєте свій дохід, інформацію про компанію та телефон керівника. Moneyveo надає кредит на карту без довідки про доходи, перевіряючи інформацію про клієнтів безпосередньо у керівників.
 5. Додавання платіжної картки. Верифікація (підтвердження карти) у Moneyveo відбувається стандартно. На карті блокується випадкова сума до 1 гривні. Якщо у вас підключений інтернет-банкінг, то цифра приходить на ваш телефон у вигляді СМС і ви вводите її в поле. В іншому випадку, ви самі телефонуєте на гарячу лінію банку і дізнаєтеся, яка сума була заблокована на вашому рахунку. Можна також отримати виписку в будь-якому найближчому банкоматі. Ми рекомендуємо все-таки підключити послугу смс-банкінгу – це набагато зручніше і простіше.
 6. Відправка заявки. Перед відправкою заявки, вгорі з’являється невеликий калькулятор із сумою та терміном, які ви вже вибрали. При бажанні їх можна змінити.

Безпека даних і верифікація карт

Єнот Moneyveo на фоні сейфа

Чесно кажучи, ми пробували відправляти заявку і з достовірними, і з випадковими даними. Основна ідентифікація відбувається за ІПН. Він повинен відповідати певній людині. Звідси йде прив’язка по статі та за датою народження. Всі дані зав’язані на ІПН, щоб максимально підвести людину до надання достовірної інформації.

Тобто, якщо ви введете реально існуючий ідентифікаційний номер, але дату народження виберете випадково, а ще на додачу назветеся Марком Вовчком, сервіс, звичайно, прийме у вас заявку, але кредит ви не отримаєте.

Порада: якщо вам дійсно потрібні гроші — не брешіть. Сучасні алгоритми перевірки даних вирахують вас досить швидко. Прикрасити можна тільки свою посаду або колір волосся.

Причина відмови на Moneyveo не пояснюється. Це не дуже зручно, а до того ж ще й не дуже приємно. Може ви просто допустили якусь помилку при заповненні форми і нікого не хотіли обманювати. В даному випадку вам також прийде відмова без пояснення причини. Єдиний вихід – спробувати відправити заявку ще раз. Moneyveo дозволяє подавати до 3 заявок на добу.

Потрібно враховувати, що Moneyveo завжди перевіряє своїх клієнтів по Бюро кредитних історій. Для перевірки клієнта компанія відправляє в Бюро його ІПН. У відповідь приходить вся інформація по кредитних операціях даної людини. Саме тому можливості взяти кредит на сусіда або свого недоброзичливця у Moneyveo немає. При верифікації карти сервіс запитує також ім’я її власника, яке повинно збігатися з ім’ям людини, що заповнює анкету. Всі дані взаємопов’язані і якщо ця нитка втрачається, – заявка відхиляється.

Будьте уважні при введенні інформації! Це є запорукою успішного отримання кредиту і збереження своєї кредитної історії в гарному стані.

При оформленні кредиту Moneyveo вдруге, ми вводили повністю достовірні дані. Для прикладу взяли 700 гривень на термін близько 10 днів. Процентна ставка на першу позику 0,01% – приємний бонус. Дані були введені повністю правильні: реальний ІПН, паспорт, ім’я, дата народження та сфера діяльності. Сервіс Moneyveo не запросив дані третіх осіб або контакти з місця роботи. Гроші прийшли на карту через 20 хвилин без дзвінків і підтверджень. Можливо, зіграла невелика сума або правильні дані, та ще й на додаток гарна кредитна історія. Наше враження – сервіс оперативний і налагоджений, але шахраїв не терпить. Ми також протестували пролонгацію на 1 день, платити за яку потрібно відразу при продовженні. Часткова оплата також вітається. Якщо ви оплачуєте частину кредиту, то при оформленні пролонгації відсоток нараховується тільки на залишок.

Пролонгація та оплата

На сайті Moneyveo можна оформити пролонгацію до 30 днів. Це звичайна процедура продовження терміну користування кредитом. Під час пролонгації на ваш кредит будуть нараховуватися стандартні відсотки. Якщо ж ви прострочили кредит, не пролонгувавши його, то відсотки будуть збільшені. Звідси, до речі, й маса гнівних відгуків про Moneyveo, які “накручують” божевільні відсотки.

Навіть на перший кредит, який має на увазі процентну ставку всього 0,01% в день, можна оформити пролонгацію. Але з моменту її вступу в силу відсоток вже становитиме стандартні проценти.

Оплатити кредит або пролонгацію в Moneyveo можна кількома шляхами:

 • Картою, яка прив’язана до вашого особистого кабінету. Оскільки карта у вас вже верифікована і пройшла всі перевірки, то можна просто вибрати її в списку та натиснути на кнопку “Оплатити”. Переказ коштів пройде миттєво. Це найбільш простий спосіб оплати і пролонгації кредиту.
 • Переклад через Приват24. У ньому є розділ “Мої платежі”. Потрібно створити новий платіж і ввести в поле одержувача код ЄДРПОУ Moneyveo, який є в загальній інформації на сайті.
 • Переказ грошей через банк. Якщо ви оплачуєте переказом через Приватбанк, то досить буде надати код ЄДРПОУ і номер свого мобільного телефону. У будь-якому іншому банку процедура трохи складніша. Вам потрібно буде вказати повні реквізити Moneyveo, які також є на сайті в загальному доступі.
 • Через платіжні термінали. Moneyveo знаходиться в розділі “Банки” або “Банківські операції” (залежно від типу терміналу). Потрібно ввести в поле номер мобільного, на який був зареєстрований кредит, та внести гроші. У терміналі Приватбанку Moneyveo можна також знайти за кодом ЄДРПОУ.
 • Moneyveo активно співпрацює з Приватбанком. Можна погасити і пролонгувати кредит навіть за телефоном 3700. Вказати потрібно буде реквізити Moneyveo і номер телефону, який був зареєстрований.
 • Через електронний гаманець WideUli. У розділі оплати потрібно перейти в категорію “Банки та банківські операції”, вибрати Moneyveo та реквізити для оплати: електронний гаманець або ж карту. Далі за підказками здійснити оплату.

У Moneyveo досить вигідні умови пролонгації та гнучка система оплати кредитів. Зручно, що Moneyveo активно веде співпрацю з Приватбанком. Більшість українців постійно користується сервісом Привату, тому із оплатою та пролонгацією проблем не виникає.

Особистий кабінет

Реєстрація нового аккаунта відбувається паралельно із оформленням заявки. Тобто вам не потрібно спочатку заводити аккаунт, а потім проходити етапи оформлення заявки на кредит. Всі дані підтягуються автоматично. При першому заповненні заявки звідти беруться всі необхідні дані для персоналізації. Також є можливість прив’язки до соціальної мережі, щоб процес реєстрації пройшов ще простіше.

В особистому кабінеті доступна сума кредиту на поточний момент, кількість відсотків, які нараховані на сьогоднішній день. Також тут можна пролонгувати кредит, оплатити його і прив’язати нову картку. В цілому, в особистому кабінеті немає нічого зайвого, – все просто, зручно та корисно.

Промокоди та робота із клієнтами

Єнот Moneyveo із грошима

Moneyveo впровадила систему отримання промокодів, які можуть отримати клієнти компанії. Для того, щоб отримати знижку на кредит та інші акційні пропозиції через промокод, вам потрібно пройти такі етапи:

 1. Вступити до групи Moneyveo у будь-якій соціальній мережі.
 2. Залишити в групі відгук про компанію.
 3. Надіслати скріншот екрану із відгуком на пошту Moneyveo і отримати промокод, який можна використовувати тільки один раз.

На всіх етапах оформлення заявки відбувається підтримка по e-mail. При введенні даних про роботу, на пошту приходить лист з активацією аккаунта. У листі є посилання, перейшовши по якій потрібно підтвердити анкету. Після повного оформлення заявки на пошту також приходять оповіщення. При відмові – лист із підтвердженням відмови та рекомендацією звернення в бюро Кредитних Історій або службу підтримки Moneyveo. При позитивному рішенні – підтвердження надходження коштів і привітання з успішною процедурою оформлення позики. При нових акціях компанія також буде відправляти листи на Ваш e-mail, які потрапляють в основну папку вхідних, а не у розділ зі спамом.

Промокоди у Moneyveo використовуються для залучення клієнтів. У сервісу досить багато цікавих знижкових кодів і пропозицій, користуватися ними зручно. Іноді виникає помилка прийняття промокоду, але її можна вирішити через сервісний центр Moneyveo. Листи від компанії приходять досить часто, якщо ви не хочете їх отримувати, то можна просто відписатися від розсилки через Особистий кабінет.

Недоліки інтерфейсу

В цілому, сервіс Moneyveo досить зручний. Але під час тесту все-таки ми звернули увагу на кілька незручних моментів, які, в основному, виникали на етапі оформлення заявки.

 • Якщо людина не дуже стурбована безпекою своїх акаунтів і записала пароль десь в документі, то скопіювати його не вийде. Поля заповнення пароля захищені від копіпаста, щоб клієнт самостійно вводив пароль і в перший раз, і при підтвердженні. Безпечно, але не у всіх випадках зручно.
 • На першій сторінці заповнення заявки вводиться загальна інформація, а знизу пропонуються умови договору кредитування з посиланням на документ. Проблема в тому, що при переході по посиланню договір відкривається в тій же вкладці. При поверненні назад вас чекає сюрприз – всі дані потрібно вводити заново.
 • Поле “Ким виданий паспорт” обов’язково для заповнення і також захищене від копіювання.
 • Якщо вам захотілося сходити на сусідню вкладку під час заповнення заявки, то частина інформації при перемиканні назад також втрачається і її потрібно вводити заново.
 • До незручностей також можна віднести поштовий індекс. Не кожна людина знає свій індекс, і де його шукати. Для Moneyveo це додаткова можливість для перевірки даних, але для клієнтів – перешкода у отриманні позики.
 • Причина відмови не пояснюється. Тобто зовсім незрозуміло чи вам не видали кредит, тому що запідозрили в шахрайстві, або ж ви просто пропустили крапку в даті народження, чи сплутали поля для введення імені та прізвища.

Висновок

Отже, «пройшовши всі кола пекла із сервісом Moneyveo» 🙂 , можна зробити такі висновки:

 1. Юзабіліті. В цілому, сайт Moneyveo є стандартним, як для сервісів мікрокредитування. Включає в себе всю основну інформацію: ні більше, ні менше. Провести спринт “Кредит за 8 хвилин”, на жаль, не вдалося — по-факту оформлення кредиту триває довше. В принципі, плюс, але з невеликим мінусом.
 2. Акція. У Moneyveo актуальні та прицільні акції. Кредит під 0% і “Приведи друга” — відмінний хід як для отримання клієнтів, так і для розкрутки самого сервісу. Однозначно, плюс.
 3. Доступність. Сервіс не приховує інформації про свою компанію. Документи, реквізити та сертифікати знаходяться в загальному доступі. Даємо плюс за чесність.
 4. Заявка на кредит. Стандартна заявка, мінімум незручностей. Є підказки, нічого зайвого, інформація перевіряється по всіляких базах – плюс.
 5. Безпека і верифікація. Moneyveo не має доступу до карт і не отримує дані. Шахраї не можуть взяти позику — сервіс перевіряє людину по ІПН, по дзвінку контактного центру і під час верифікації карти. Плюс за безпеку – Марку Вовчку із випадковим ІПН кредит не видали.
 6. Пролонгація і оплата. Система пролонгації досить проста і доступна кожному клієнту – плюс. Оплатити кредит або пролонгацію можна безліччю способів — на сайті Moneyveo, через термінали, електронний гаманець, банківський переказ або Приват24. За кількість способів оплати ставимо ще один плюс.
 7. Особистий кабінет. Простий інтерфейс, нічого зайвого, можна оплатити кредит, подивитися поточний статус, відписатися від розсилок і управляти своїм аккаунтом. За зручність – ще один плюс.
 8. Промокоди і робота з клієнтами. Промокодів досить багато і, в основному, це цікаві пропозиції. Іноді сервіс може не приймати промокод – це мінус. Але Moneyveo швидко вирішує проблему – це плюс 🙂 . Всі дії підтверджуються, до свят надсилають оповіщення про акції та інші цікаві новини компанії. Ви в курсі – це плюс. Мало хто читає і, в основному, такі листи йдуть прямо в кошик – це мінус.
 9. Недоліки Moneyveo. Є кілька недоліків в самому інтерфейсі сервісу, зокрема при заповненні заявки. Частенько втрачаються дані при перегляді сторонніх вкладок. Це, звичайно, мінус.

В цілому, Moneyveo – це стандартний кредитний сервіс. Інформація коротка, заявка проста, сайт швидкий. Є свої недоліки у юзабіліті, але у кого їх немає? Можливо, що тепер команда Moneyveo зверне увагу на вказані недоліки, тому що швидкість служби підтримки – їх однозначна перевага.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: