Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Чи варто купувати китайські автомобілі?

Ціни на китайські б/в автомобілі в Україні

Ще на початку 2000-х – наприкінці 2010-х років покупка китайського автомобіля була схожа на гру в російську рулетку. Ви не знали, чи придбана вами машина хороша чи погана. Головним чином тому, що багато з цих марок були зовсім молодими і не були перевірені у реальних умовах експлуатації.

Однак це було давно. Зараз же багато автомобілів виробляються за вищими стандартами, причому більшість моделей досить довговічні та надійні. Важливо й те, що запчастини завжди доступні в сервісних центрах в Україні. Наприклад, запчастини Джилі СК або Чері Амулет завжди можна замовити в «Panda Auto», також як і на інші марки китайських авто – «Chery», «Geely», «Great Wall», «Lifan», «Byd».

Отже, питання в тому, чи варто, купувати китайські автомобілі та довіряти їм в довгостроковій перспективі? Ось кілька причин, чому зараз все по-іншому, в порівнянні з тим, що було ще 10 років тому.

Логістика

Основною скаргою молодих брендів раніше була доступність запчастин. Тоді логістика цих брендів не була такою продуманою, як зараз. Лінії зв’язку та постачання все ще будувалися. За ці роки було зроблено багато удосконалень, і тепер ви можете очікувати, що запчастини ви отримаєте оперативно.

Дилерська мережа

Одним з недоліків більшості китайських брендів, які починали свою діяльність у минулому, була слабка дилерська мережа. Важливо мати хороший перевірений автосервіс, коли клієнтові потрібно обслуговування або ремонт його автомобіля. Управління дилерським центром вимагає багато чого, і зокрема гарне професійне керівництво дуже важливо.

Зараз, як ми знаємо, ніяких проблем ані з постачанням запчастин, ані із сервісом китайських автомобілів в Україні не існує.

Якість на висоті

Рівень якості китайських автомобілів в даний час в значній мірі відповідає або наближається до світових брендів. Китайське виробництво модернізувалося до такої міри, що навіть деякі великі бренди визнають технологічність та якість виготовлення китайських автомобілів.

У деяких випадках китайські виробники, такі як Geely, фактично володіють європейським брендом, який вимагає, щоб автомобілі були виготовлені за високими стандартами. Завдяки інвестиціям в якісний дизайн автомобільних платформ, а також в підгонку і обробку, Geely змогла направити свої інвестиції в більш доступний сегмент ринку.

Також Chery змогла поліпшити свою гру приблизно 10-річної давності. Лінійка кросоверів Tiggo їздить і демонструє відмінні характеристики, далекі від того, якими колись були її автомобілі. Інтер’єри автомобілів Chery стали набагато більш солідними, і навіть шасі пройшли довгий шлях в порівнянні з попередніми. Рекомендуємо прочитати окрему цікаву статтю про бренд Chery.

Післяпродажне обслуговування

Одна справа змусити когось купити автомобіль, але зовсім інша – зробити його володіння якомога більш приємним і безпроблемним. Сервісне обслуговування є важливою частиною досвіду володіння автомобілем, і, на жаль, початкові системи післяпродажного обслуговування були не такі хороші, як зараз. В даний час існує багато дилерських центрів, які добре розбираються в продукті, який вони продають. Досвідчені руки займаються обслуговуванням цих нових брендів, що дозволяє споживачам підвищити рівень довіри до китайських авто.

Так чи варто купувати китайські автомобілі?

Це залежить від того, чому ви віддаєте перевагу. Якщо у вас обмежений бюджет, можливо, буде непогано розглянути покупку китайських автомобілів.

За кількістю китайських автомобілів на вулицях Києва та інших українських міст, можна судити про те, що багато водіїв віддають їм перевагу. З огляду на велику дилерську мережу та відсутність проблем із запчастинами, можна сказати, що китайський автомобіль коштує своїх грошей. Особливо при тому, що цінник на нього досить низький.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: