Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Далекомір: основні характеристики і сфери застосування

Лазерный дальномер

На сьогоднішній день існує величезна кількість самих різних вимірювальний приладів. Вони застосовуються абсолютно у всіх сферах і в професійній діяльності, і в побуті. При цьому технології не стоять на місці і з’являються цифрові прилади, які досить швидко витісняють своїх попередників. І при цьому характеризуються більшою точністю і багатофункціональністю.

Одним з таких приладів є далекомір. Погодьтеся, не завжди можна виміряти відстань звичної рулеткою.

Особливості приладу

Далекомір являє собою пристрій, за допомогою якого вимірюють відстань. Його частіше застосовують в професійному середовищі, але і в побуті такий прилад корисний. Особливо коли мова заходить про будівництво або оцінку будинку. У професійному середовищі він знайшов широке застосування в будівництві споруд, при укладанні ліній електропередач тощо.

Лазерні та ультразвукові далекоміри

Діляться далекоміри на лазерні та ультразвукові. Що стосується лазерного приладу, то головною його перевагою є те, що точку світла ви бачите. І з її допомогою визначається точка фокусування. Таке обладнання оцінюється як просте і зручне у використанні, до того ж воно має цілком доступну ринкову вартість.

Щоб вибрати потрібний прилад, потрібно ретельно вивчити всі його характеристики. Адже такі прилади можуть відрізнятися між собою точністю вимірювань, наявністю додаткових функцій і ціною.

Лазерний далекомір – незамінна річ в будівництві та при проведенні оцінки нерухомості. Працює він від акумулятора, тому його легко брати з собою на будь-який об’єкт. При цьому заряду вистачає достатньо на довго. Лазерний прилад забезпечує досить точні вимірювання. Адже його похибка становить всього близько 1 міліметра на метр. Однак, якщо стіна має кривизну, то це може послужити отриманню неточних результатів. Коштує лазерний прилад дешевше за ультразвуковий.

Далекомір

Лазерний далекомір можна сміливо назвати дуже практичною і точною рулеткою. Без такого девайса не обходиться жоден будівельник при виконанні різних будівельних або монтажних робіт. Завдяки такому обладнанню можна легко і швидко виміряти відстань до 50 метрів.

Що стосується ультразвукового далекоміра, то він здатний виміряти відстань до 250 метрів і сам по собі є більш точним приладом. Відповідно і ціна на нього вище. Таке устаткування частіше застосовується в професійній діяльності. Та практично не зустрічаються в побуті.

Обидва види цього обладнання виглядають приблизно однаково. Вони обладнані рідкокристалічним екраном, мають підсвічування екрану. А також функції запам’ятовування результатів і зміни одиниці виміру. Для отримання максимально точних результатів краще перед використанням приладу уважно вивчити інструкцію. Таке устаткування, як далекомір, точно зможе спростити вам процес виміру відстані. Далекоміри в своїй роботі також використовують зокрема і оцінювачі.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: