Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Де краще орендувати офіс в столиці України: вибираємо найкращий район

Комната переговоров

Всі київські бізнес-центри є елітною комерційною нерухомістю. Всі приміщення тут відповідають високим вимогам орендарів. Представлено безліч варіантів в кожному районі української столиці, тому можна запросто підібрати офіс з оптимальним місцем розташування.

До переваг бізнес-центрів Києва відносяться наступні моменти:

  • зручна транспортна розв’язка. З бізнес-центрів можна запросто дістатися в будь-який район міста, причому як на своєму, так і на громадському транспорті;
  • всі необхідні комунікації (це стосується локальної мережі, Інтернету, телефонії та іншого);
  • близьке розташування потенційних клієнтів. Більшість бізнес-центрів розташовується поруч з житловими будинками, магазинами, салонами, ресторанами, готелями;
  • хороша внутрішня інфраструктура. Це стосується паркінгу, охорони, кафе та іншого.

Всі приміщення просторі, зручні, з прекрасним освітленням. Ще один важливий момент – це ділова атмосфера в цих місцях.

Печерськ – район столиці, який постійно розвивається

Варто розглянути такий варіант як оренда офісу в Печерську. Цей район міста вважається надзвичайно перспективним через великий потенціал на найближчі кілька років. Зараз в цьому місці активно ведеться забудова. Постійно з’являються нові багатоповерхові будівлі: як житлові, так і комерційні приміщення. Вони спроектовані виключно за сучасними технологіями, тому повністю відповідають світовим стандартам і є при цьому максимально комфортними. А це означає, що робота співробітників фірми буде плідною. Печерськ є розвиненим районом, який і зараз продовжує зростати. Тут проживають в основному люди з доходом вище середнього, а вікові категорії найрізноманітніші.

Святошино – затишний, тихий і спокійний район

Святошино – це невеликий район в західній стороні української столиці. Звідси випливає, що пошук відповідного офісного приміщення для оренди тут може трохи затягнутися. Особливо якщо потрібна велика будівля з відмінними умовами для всіх співробітників. Попит на приміщення тут постійно зростає, тому рекомендується регулярно моніторити всі пропозиції на дошці оголошень. Святошино є прекрасним варіантом для проживання, відрізняється максимально доступними цінами. Вартість комерційної нерухомості тут теж cередня.

Серед переваг цього району також виділяють численні парки і сквери. У цьому районі є житлові будинки, тому співробітникам буде легко знайти квартири. А ось комерційних проектів не надто багато в порівнянні з іншими районами столиці. У цьому районі рекомендується орендувати приміщення фірмам, які орієнтовані на надання послуг населенню. Тут буде постійний потік клієнтів.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: