Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Декоративна штукатурка та її різновиди

Штукатурка под бетон

Коли основні ремонтні роботи вже лишилися позаду, залишається лише надати приміщенню закінченого вигляду. Досягається це абсолютно різними способами. Кожен з нас неодмінно прагне зробити свій будинок затишним і красивим. Штукатурка як будівельний матеріал допоможе досягти цієї мети. Адже при такому підході до обробки приміщення політ фантазії дизайнера практично не обмежений: від класичної «венеціанки» до популярної штукатурки під бетон або штучний камінь.

Ще за часів Стародавнього Риму люди почали використовувати штукатурку не тільки для прикраси стін (до наших часів збереглися фрески – це теж різновид штукатурки), але і для захисту стін від вологи.

Декоративна штукатурка як оздоблювальний матеріал

Все більше і більше людей для проведення оздоблювальних робіт використовують штукатурку. Завдяки технологічному прогресу зараз на ринку надано великий вибір декоративної штукатурки. Прекрасного оздоблювального матеріалу, ціни на який дуже різноманітні, але якість завжди дуже гарна.

Цей будівельний матеріал, завдяки різноманітності кольорів і фактур, наприклад, штукатурка під бетон, допоможе зробити приміщення унікальним, збільшити вартість і ринкову оцінку нерухомості. Та задовольнить бажання будь-якого господаря. Декоративна штукатурка стін допоможе відтворити ефект перламутру або мармуру, піску, бетону або каменю тощо. Крім цього штукатурка є прекрасним звукоізоляційним матеріалом і зберігає тепло. Вона легко миється і довго зберігає насичений колір.

Декоративна штукатурка стін, ціни на яку прийнятні як для власників котеджів, так і для середньостатистичних жителів, є товстошаровим покриттям. Спеціальні різноманітні ефекти досягаються за допомогою наповнювачів, технік нанесення і відповідних інструментів.

Венеціанська штукатурка

Найефектнішим видом декоративної штукатурки стін вважається штукатурка венеціанська. Стіни, оброблені цим матеріалом, відмінно поєднуються з найсучаснішими і фактурами конструкціями дверей і вікон, різноманітною меблями. І виглядають вражаюче при будь-якому освітленні. В основу “венеціанки” входить пудра (дрібні частинки) з вапна, гіпсу або мармуру, вода і в’яжуча речовина на акриловій або полімерній основі.

Цей матеріал є повністю органічним – протягом чотирьох тижнів в ньому відбуваються процеси насичення киснем, він стає міцним і пористим, що одночасно захищає стіни і дозволяє їм дихати. Венеціанська штукатурка наноситься зазвичай в два-чотири шари на ідеально рівну поверхню. При цьому оброблювані нею стіни не повинні мати будь-яких шорсткостей або нерівностей. Їх необхідно попередньо майже ідеально зашпаклювати та відшліфувати.

Структурна штукатурка

Ще один вид оздоблювання стін – структурна штукатурка. Такий вид штукатурки являє собою неоднорідну масу, до складу якої входять частинки різних розмірів: деревні волокна, дрібні камені і тому подібні елементи.

Структурна штукатурка досить пластична. Вона дуже легко наноситься на поверхні практично будь-яким інструментом. Таку штукатурку не потрібно розводити у воді або змішувати її з чим-небудь. Готова до нанесення структурна штукатурка продається в ємностях по 10-30 кілограм. Цей матеріал можна наносити абсолютно на будь-які поверхні: бетон, цемент, цегла, гіпсокартон, метал. І навіть на дерево!

Розрізняють структурну штукатурку за матеріалами, які входять в її основу: мінеральна, синтетична, силікатна і водна. Основою, відповідно, є цемент і вапно, синтетичні латекси, силікат кальцію, розчинник і водна основа. Для оздоблювання внутрішніх стін будівлі використовувати найкраще штукатурку, виконану на водній основі, оскільки вона не має різкого запаху.

Структурна штукатурка стін, ціни на яку є найнижчими серед декоративних оздоблювальних матеріалів, може відмінно заховати здуття і мікротріщини, стару фарбу та інші залишки старих оздоблювальних матеріалів. Таке покриття легко миється, чиститься, є стійким до механічних пошкоджень. Така штукатурка має мікроскопічні пори, що дозволяє виходити надлишкам вологи і забезпечує надходження повітря до стін.

Якщо додати в структурну штукатурку дрібнозернистий наповнювач, то стіна буде виглядати практично рівною. Частинки натуральних каменів або деревних волокон створять рельєфну поверхню, опуклі або поперечні борозенки.

Для створення того чи іншого рельєфу потрібно застосовувати відповідний інструмент, такий як шпатель, м’який валик, фактурний валик або розпилювач. У магазинах продається тільки біла структурна штукатурка. А необхідний колір ви можете їй надати самостійно за допомогою додаткового кольору.

Фактурна штукатурка

Також існує такий вид оздоблювального матеріалу як фактурна штукатурка. Її можна використовувати для оздоблення як внутрішніх, так і зовнішніх стін приміщень і будівель. За допомогою такого виду штукатурки можна надавати поверхні різну ступінь шорсткості в залежності від величини зернистих частинок в її складі.

Така штукатурка має високу твердість, стійка до атмосферних явищ і має високу вогнетривкість. Колір і ефекти, які можна створити за допомогою фактурної штукатурки, важко перерахувати. Можна імітувати солому, дерево, бетон або камінь. Все залежить лише від вашої фантазії та бажань.

Фактурна штукатурка наноситься практично за таким же принципом, що і структурна. Стіну спочатку потрібно зачистити, потім прогрунтувати. Ну а далі за допомогою різних валиків і шпателів створити необхідний малюнок.

Для нанесення декоративної штукатурки не завжди необхідно вдаватися до допомоги майстра. Фактурна і структурна штукатурки наносяться досить просто. Головне, попередньо обробити стіни і мати в наявності необхідні інструменти. А саме: шпатель, терка, правило, скребок, кельма та різні валики.

Трапляється і так, що через кілька років після ремонту зовнішній вигляд стін набридає і хочеться чогось нового. В цьому випадку можна просто перефарбувати стіни, покриті штукатуркою. А якщо раптом захочеться змінити рельєфну поверхню, стару штукатурку можна зашпаклювати.

Зробити інтер’єр по-справжньому цікавим, чарівним і унікальним допоможе декоративна штукатурка стін. Ціни і якість якої дуже приємно вас здивують.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: