Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИДля чого і як обслуговувати кондиціонер

Оценка кондиционера

Як багато хто помітив, останні роки влітку стає все гарячіше і гарячіше. Тому кондиціонери з предмета додаткового комфорту перетворюється в абсолютно необхідний атрибут кожної квартири або офісного приміщення. Більш того, у багатьох офісних центрах центральне опалення будівля або не працює взагалі, або на мінімальну потужність. Тому спліт-системи використовуються не тільки для охолодження повітря в приміщенні влітку, але і для опалення офісів взимку.

Між тим, не всі власники кондиціонерів знають про те, що ці прилади для безперебійної роботи вимагають регулярного технічного обслуговування і чищення. У бізнес-центрах зазвичай існують спеціальні служби для вирішення цих питань, тому орендарям не доводиться займатися цією проблематикою. А от організація процесу обслуговування кондиціонерів в квартирах повністю лягає на її власника або зацікавлених мешканців.

Для чого обслуговувати кондиціонер?

Найбільш поширеними типами побутових кондиціонерів є так звані спліт-системи. Вони складаються з двох основних частин: зовнішнього та внутрішнього блоків. Обидва вузла пропускають через себе значну кількість повітря. При цьому зовнішній блок накопичує різноманітну вуличну грязь: пил, пух, сажу, кіптяву тощо. В підсумку це призводить з забруднення теплообмінника (радіатора) і, як наслідок, більшого і більшого падіння потужності роботи кондиціонера.

Внутрішній блок накопичує «внутрішній» пил, жир, шерсть домашніх тварин. Важливо також розуміти, що внутрішній блок є практично ідеальним місцем для розмноження бактерій або навіть грибків і цвілі. Розмноження бактерій дає про себе знати характерним різким запахом, що виникає при включенні кондиціонера. Крім того, що дихати таким повітря неприємно і шкідливо, такі симптоми ведуть до засмічення дренажної системи кондиціонера. Що в свою чергу загрожує поломками обладнання і псуванням внутрішнього оздоблення приміщень внаслідок протікання конденсату.

Що таке сервісне обслуговування кондиціонерів?

В комплекс робіт з обслуговування побутових кондиціонерів в квартирах або офісах, як правило, входять наступні процедури:

  1. Огляд і діагностика.
  2. Промивання повітряних фільтрів і жалюзі внутрішнього блоку.
  3. Чистка теплообмінників обох блоків.
  4. Перевірка з’єднань на предмет витоків фреону.
  5. Перевірка наявності та дозаправка системи фреоном.
  6. Прочищення дренажної системи.

Враховуючи специфічність робіт з сервісного обслуговування кондиціонерів, очевидно, є сенс проводити їх не власними силами, а звернутися за допомогою до однієї зі спеціалізованих компаній.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ