Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Для чого потрібна автономна сонячна електростанція?

СЕС

Сонячні електростанції, безумовно, корисна технологія! Однак, для пересічного споживача не так вже й легко одразу розібратись у існуючих варіантах СЕС — мережевих, автономних та гібридних. Наприклад, автономна сонячна електростанція 5кВт.

— для чого вона потрібна і яку реальну користь може принести? Спробуємо розібратись у цьому питанні.

Що вам може дати автономна СЕС?

  • Цілодобове, за умови достатньої потужності панелей та ємності акумуляторів, забезпечення електроенергією.
  • Можливість користуватися всіма звичними електроприладами незалежно від того, чи підключено будинок до електромережі.
  • Можливість нарешті назавжди забути про перебої у електропостачанні чи занижену напругу у мережі.

Чого вам автономна СЕС дати не зможе?

  • Опалення. Насправді, в теорії можна зробити таку автономну СЕС, яка б витримала опалення невеликого приміщення. Але це буде потребувати абсолютно не раціональних капіталовкладень. Опалення краще залишити газовим чи твердопаливним. Також у питанні економії на опаленні можуть допомогти сонячні колектори та теплові насоси.
  • Прибутків за “зеленим” тарифом. Оскільки автономні сонячні електростанції, зважаючи на конструкцію відповідного інвертора, не передбачають передачі надлишків згенерованої електроенергії у мережу, опція отримання додаткових прибутків для них закрита. Для отримання всіх переваг автономних СЕС одночасно з доходами за “зеленим” тарифом варто звернути увагу на гібридні СЕС.

Чи підходить вам автономна сонячна електростанція?

Уважно прочитайте два списки вище. Якщо ви зацікавлені саме у наведених у першому переліку пунктах, сміливо замовляйте собі автономну СЕС! З нею ви матимете можливість користуватися електроенергію незалежно від того, як далеко ваш будинок від найближчої точки можливого підключення до електромережі. В будь-якому разі, встановлення автономної СЕС буде в багато разів дешевшим за підключення віддаленого будинку до мережі.

Якщо ж ви шукали можливість закрити питання, наведені у другому переліку, вам, певно, потрібна не автономна сонячна електростанція, а щось інше. Наприклад, вам обов’язково варто звернути увагу на мережеві СЕС, що використовуються саме як засіб вигідного інвестування грошей та постійного відчутного прибутку.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ