Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Для чого використовуються автовишки

Автовышка

У місцях, де потрібно виконувати роботи на висоті, не обійтися без спеціального обладнання. Іноді замість зведення лісів або використання сходів набагато практичніше застосовувати автовишки. Вони являють собою автомобільні платформи, обладнані підйомним механізмом у вигляді щогли і кліттю, в якій можуть безпечно перебувати працівники.

Автовишки не призначені для підйому великої ваги. Тому мають системи безпеки, що запобігають будь-якої можливості падіння або позапланового складання щогли. Підніматися за допомогою автовишки може один або два працівника, а також деяка кількість інструментів і матеріалів. Загальна вантажопідйомність в межах 300-400 кілограм.

Велика різноманітність такої техніки ускладнює вибір потрібної моделі для виконання поставлених завдань. Для того, щоб правильно підібрати підходящу автовишку та правильно оцінити обладнання, варто звернути увагу на оголошення з даною технікою, представлені на інтернет-порталі Machineryline. Це спеціалізований онлайн-майданчик з продажу різної будівельної техніки та устаткування. На сайті представлена техніка відомих виробників, таких як: Mercedes-benz, Nissan, Renault, Man, Iveco.

Сфери застосування автовишок

Завдяки універсальності та можливості замінювати підйомні механізми, автовишки знаходять застосування в наступних сферах:

  1. Ремонт та обслуговування електричних комунікацій. Використання спеціалізованих захищених і ізольованих автовишок дозволяє прискорити виконання робіт, що особливо важливо в разі неполадок на великих мережах або на лініях живлення міського транспорту.

  2. Ремонтно-оздоблювальні роботи. За допомогою вишки відповідної довжини виконувати ремонт фасадів будівель простіше і швидше, ніж з використанням лісів. Оскільки як мінімум не витрачається час на їх зведення і демонтаж. Хоча треба зазначити, що будівельні ліса та вишки тура мають і ряд власних переваг.

  3. Робота з рекламними конструкціями. Рекламні банери, білборди та інші види зовнішньої реклами, розміщені в різних частинах міста, необхідно постійно оновлювати. Автогідропідйомники краще підходять для цього завдання, оскільки дозволяють зробити це швидко. При цьому без шкоди навколишнім об’єктам.

  4. Обслуговування покрівлі. За допомогою автовишки можна безпечно видаляти бурульки і сніг в зимовий період. А також виконувати ремонт відливів, що забезпечують відведення дощової води і запобігають руйнуванню стін.

  5. Догляд за деревами. Автовишка дозволяє ефективно обрізати дерева. Оскільки з нею можна дістатися до важкодоступних гілок, щоб виконати кронування відповідно до діючих вимог та правил.

Класифікація автовишок

Існує кілька параметрів, за якими техніку можна розділити на основні групи. Серед них:

  1. Призначення. Більшість вишок універсальні. Вони призначаються для робіт на висоті без додаткових факторів небезпеки. Щоб працювати на мостах або поблизу електричних мереж необхідні спеціалізовані автовишки.

  2. Висота. Спецтехніка ділиться на три категорії: група до 17 метрів, від 17 до 30 метрів і більше 30 метрів.

  3. Тип стріли. Залежно від конструкції, вантажопідйомності та висоти, вишка може бути обладнана вертикальною, важільно-телескопічною, колінчасто-телескопічною або колінчастою стрілою.

У більшості випадків механізм монтується на відповідному вантажному автомобілі. Однак деякі види автовишок використовуваних, наприклад, на складських територіях або всередині приміщень, можуть мати власну самохідну платформу.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: