Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЕфективні холодильні шафи

Холодильные столы на кухне

Спеціальні холодильні столи являють собою ефективне обладнання, яке найкращим чином підходить для закладів громадського харчування з відносно невеликою кухнею. В такому обладнанні поєднується функціональність і компактність. Причому самим гармонійним чином. При виборі цих приладів можна розраховувати на бездоганну якість, надійність і інші важливі переваги. Оскільки на сайтах спеціалізованих компаній з продажу подібного устаткування підібраний асортимент з високоякісних столів відомих брендів. Для виробництва яких використовувалися тільки кращі матеріали і технології.

Холодильні столи для закладів громадського харчування

Це спеціальне обладнання, в якому поєднуються функції робочої поверхні та холодильних шаф. Тому головною їхньою перевагою можна назвати можливість заощадити простір на кухні. Такий підхід особливо важливий для кухонь, на яких немає великої кількості місця. Столи від перевірених виробників можуть створити комфортні робочі умови. Доступні практично для всіх бажаючих без винятку. Можна розраховувати на повноцінне обслуговування, висококласні консультації від професіоналів і офіційну гарантію якості, якщо звернутися в спеціалізовану компанію. В асортименті вдасться знайти кілька цікавих моделей. Серед яких є варіанти для піци, хот-догів, а також для зберігання заготовок чи напівфабрикатів.

У виробництві найчастіше застосовуються надійні різновиди сталі. Які захищені від корозійних процесів та інших подібних впливів з боку. Крім цього активно використовується міцний пластик. За допомогою якого створюються надійні бортики для поліпшення експлуатаційних характеристик. Вони допомагають виключити стікання рідини на підлогу, що підвищує рівень практичності. Під різні запити можна знайти якісні моделі. Зазвичай вони оснащуються спеціальними ущільнювачами, які підвищують ступінь герметизації. А також виключають втрату корисного холоду.

Наша оціночна компанія «Реал Експерт» надає послуги зокрема і з визначення вартості обладнання та інвентарю для кухонь закладів громадського харчування. Тому, якщо Ви зацікавлені в експертній оцінці подібного устаткування для різних цілей, ми будемо раді співпраці!

Купити холодильні шафи в Україні в перевіреному місці

Щоб отримати доступ до великого асортименту і сучасного сервісу, доцільно вибрати зокрема компанію Арт Трейд. В електронному каталозі у неї можна знайти чимало цікавих моделей холодильних столів, які відповідають унікальним стандартам якості та надійності. Пропонуються комфортні умови для придбання, доставки. Є навіть опція замовлення професійної установки. Фахівці підкажуть, що саме варто вибрати під задані потреби, допоможуть підібрати для монтажу ідеальне місце на кухні закладу громадського харчування. Що в свою чергу обов’язково позначиться на продуктивності роботи.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ