Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Фарбуємо волосся вдома: секрети, що допоможуть не зіпсувати зачіску

Дівчина вибирає колір фарби для волосся

Скільки коштує пофарбувати волосся в салоні? Отож-бо й воно! Але для того, аби кардинально змінити свій імідж або трохи освіжити колір волосся, зовсім не обов’язково звертатися до перукаря. Навіть якщо ви ніколи раніше цього не робили, із завданням можна впоратись самотужки. Потрібно лише купити фарбу для волосся, рукавички, пензлик для нанесення засобу, гребінець із частими зубчиками. Можна починати! Про те, як правильно фарбувати локони вдома, розказуємо у цій статті.

Принципи вдалого фарбування

Перед початком сеансу огляньте пакування фарби. Воно має бути надійно запечатане, термін придатності — свіжий. Діяти слід точно так, як вказано в інструкції.

Чи потрібно мити голову перед процедурою? Ні, себум — природний захист шкіри від активних компонентів фарби.

Лайфхак. Якщо ваше волосся дуже сухе, за добу до фарбування нанесіть маску. У цьому випадку можна наносити засіб навіть на прикореневу зону, це знизить ризик пошкодження пасм фарбою.

Працівники б’юті-салонів завжди керуються у роботі такими принципами:

  • перш ніж нанести склад на все волосся, потрібен тест на невеликій прядці — це дозволяє передбачити результат та оцінити час реакції;
  • волосся, пофарбоване хною або басмою, звичайними фарбами не фарбують — колір виходить непередбачуваним (застосувати безаміачну можна щонайменше через чотири місяці);
  • фарбування починають з потиличної частини голови, плавно переходячи до скронь і чола.

Склад на волоссі ніколи не тримають довше, ніж зазначено в інструкції.

Які інструменти й аксесуари потрібні для домашнього фарбування?

Подбайте, щоб під час процедури під рукою були:

  • гребінець із дрібними зубчиками;
  • широкий пензлик;
  • ємність із пластику для змішування фарбувальної суміші та фарби;
  • рукавички;
  • дзеркало, а краще два.

Не потрібно вкривати волосся пакетом після нанесення фарби. Це посилює хімічну реакцію, відповідно зростає ризик «спалити» волосся. Аби після сеансу не довелося відмивати шкіру, нанесіть на вуха та лінію росту волосся на обличчі вазелін або жирний крем.

Лайфхак. Густе і щільне волосся фарбується довше, тому потримайте фарбу на волоссі на три-чотири хвилини більше, ніж написано в інструкції.

Правильно наносимо фарбу на волосся

Схема фарбування коренів виглядає наступним чином:

  1. Розділити локони на два проділи.
  2. Пофарбувати по них корені, починаючи з тім’яної зони.

Намагайтеся фарбувати волосся тонкими прядками. Наносьте барвник акуратно, рухаючись від тім’яної зони до вух і чола. Пофарбовані пасма закріплюйте затискачами, попередньо скрутивши в джгут.

Дівчина сама собі фарбує волосся

Лайфхак. Розділіть волосся не на дві, а на чотири частини: потилиця, дві скроневі, лобова. Рухайтесь від потилиці до чола, а скроні фарбуйте в останню чергу.

Після того, як мине час, відведений на фарбування, змийте склад водою із невеликою кількістю шампуню. Потім обов’язково нанесіть живильний бальзам за типом волосся.

Якщо ви фарбуєте волосся по всій довжині, то спочатку потрібно пофарбувати корені за описаною схемою, і тільки через п’ятнадцять хвилин розподілити фарбу по всій довжині. Волосся слід розчісувати дрібним гребенем, розподіляючи барвник по всій довжині рівномірно. Через п’ять-десять хвилин голову треба помити.

Про що ще варто пам’ятати?

Стилісти рекомендують:

  • вибирайте новий колір волосся, щоб він гармоніював з відтінком брів;
  • щоб зафарбувати сивину, використовуйте натуральні відтінки, інакше колір матиме неприродний вигляд;
  • висвітлюйте темне волосся не відразу, а у два-три етапи, щоб не пересушити пасма.

Не забувайте про те, що після фарбування не рекомендується використовувати засоби, до складу яких входять олії — вони здатні вимивати фарбувальний пігмент з волосся. Також доведеться на певний час забути про термобігуді та плойки.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ