Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Фасадні люльки: особливості експлуатації

Фасадная люлька

Джерело фото: stremyanka.com.ua

Фасадні підйомні механізми забезпечують зручність і безпеку на висоті, але лише за умови відповідності певним вимогам. Поговоримо про характеристики будівельних колисок і умовах, що забезпечують належну безпеку при веденні висотної професійної діяльності.

Вимоги до виробів

По-перше, кожен виріб повинен бути промарковано. Маркування є обов’язковим елементом ідентифікації продукції. У ній вказуються:

  • марка виробу;

  • максимальна вантажопідйомність;

  • гранична висота робіт;

  • логотип виробника;

  • дата технічного огляду.

Крім обов’язкового маркування, фасадні люльки повинні відповідати основним вимогам безпеки. Підлога підйомника повинна мати рівну і тверду поверхню з нековзним покриттям — спеціальним настилом, краї якого не виступають за межі конструкції. Він повинен витримувати вагу, що в два рази перевищує заявлену.

Люлька повинна управлятися дистанційно. Обов’язкова наявність системи блокування і звукового попередження. Мінімальна довжина пульта – 5 м, а максимальна – не нижча 25% від висоти підйому.

Перила виготовляються з міцних матеріалів, надійно закріплюються. Їх висота 120 та 110 см на неробочій і робочій стороні відповідно. Платформа оснащується 15-сантиметровими бортиками.

Такелаж повинен пройти технічний огляд і відповідати Держстандарту. Гальмівна система виготовляється з розрахунком на роботу в найнесприятливіших кліматичних умовах. Всі кріплення виконуються у вигляді спеціальних затискачів.

За яких умов люлька допускається до роботи

Працювати на висоті з використанням фасадної люльки можна тільки при сприятливих метеоумовах. Швидкість вітру не повинна перевищувати 10 м/с. Роботи забороняються при обмерзанні механізму, погіршенні видимості та інших факторах, що загрожують безпеці людей.

Будь-який виріб повинен бути поставлено на облік, а для цього йому необхідно пройти всі необхідні випробування. В ході яких перевіряється робота аварійної системи зупинки, блокування, а також стійкість механізму при різних навантаженнях. Крім того, пристрій повинен гарантувати довгий нормативний термін експлуатації.

Ліцензована люльки для фасадів – це надійний пристрій, що має кілька ступенів захисту від обвалення з висоти. Однак на безпеку впливає не тільки добротність вироби, але і відсутність людського фактора. Тому перед роботами необхідний інструктаж. Навіть досвідчені працівники можуть помилятися, тому нагадування про заходи безпеки зайвими не будуть.

При оцінці обладнання та виборі підйомника важливо враховувати всі параметри і можливості: розміри, вантажопідйомність, висоту і швидкість підйому, загальну масу і кількість робочих місць з урахуванням необхідного обладнання. Все це дозволить визначити, який виріб оптимально підходить для вирішення поставлених завдань, а також убезпечить співробітників від виникнення позаштатних ситуацій.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: