Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИФотогальваніка — що це таке і як правильно встановити сонячні батареї?

сонячні батареї

Як правильно налаштувати панелі, щоби вони були ефективними

Однієї фотогальваніки недостатньо для отримання необхідної кількості енергії. Кількість генерованого струму залежить від рівня сонячного світла. Зверніть увагу, що кліматичні умови в Україні не дають змоги використовувати електроенергію solar garden весь рік. Взимку їхні власники змушені користуватися струмом з електричної мережі.

Різновиди обладнання для зберігання сонячної енергії

Фотоелектричні панелі та сонячні колектори використовуються як у промислових масштабах, так і в приватному секторі. Завдяки сонячним панелям енергія, накопичена від сонця, перетворюється в електрику, у той час, як колектори переробляють її в тепло, яке через теплоносій нагріває воду.

Що таке фотоелектричні панелі і як вони функціонують?

Фотоелектричні панелі можуть бути у вигляді сонячних батарей для даху або сонячних електростанцій, розташованих на відкритій місцевості. Панелі являють собою поодинокі фотоелектричні елементи. Вони з’єднуються послідовно, щоб отримати вищу напругу. Вони виробляють постійний струм, який через інвертор перетворюється в змінний струм у домашніх розетках.

Як правильно налаштувати фотоелектричні панелі для ефективної роботи?

Розташування і спосіб монтажу фотоелектричних панелей мають велике значення, якщо вся установка має працювати максимально ефективно. Найчастіше їх розміщують на даху або фасаді, щоби вони не займали місця на території. Навіть найменша тінь, яка падає на панелі, може знизити їхню продуктивність. Якщо дах похилий, фотоелектричні панелі можуть бути встановлені безпосередньо на його покритті. Для плоского даху використовуються стійки, що дають можливість розміщувати панелі над поверхнею. Кут нахилу має бути не меншим від 30°.

Місця з максимальним сонячним освітленням — південно-східні регіони, однак це не означає, що в інших частинах країни не варто інвестувати в сонячні панелі для даху. Їхня продуктивність буде трохи меншою, проте вони однаково виконують свою функцію.

сонячні батареї

Через постійний рух Землі панелі можуть піддаватися впливу прямих сонячних променів не весь час. Тому, щоби максимізувати поглинання променів, панелі встановлюються під правильним кутом. Не варто встановлювати сонячні батареї у вашому будинку в північному напрямку й під кутом нахилу більш як 60°. В іншому випадку, вони будуть збирати менше сонячного світла і їхня ефективність знизиться.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ