Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Гараж – чи надійний це захист автомобіля?

Металлические гаражи

Матеріал стін гаража – найважливіша характеристика!

Давайте розглянемо, які бувають основні види цих споруд. Коли переглядаєш оголошення з продажу гаражів, перше, що звертає на себе увагу, – матеріал стін. За своєю конструкцією, в залежності від матеріалу виготовлення, розрізняють гаражі таких видів:

  • металеві,
  • блокові,
  • цегляні,
  • монолітні залізобетонні.

Таке розташування в перерахуванні вибрано не випадково. Воно прямо пропорційне ступеню надійності будови в цілому. Відповідно і ринкова оцінка гаража збільшується в залежності від матеріалу виготовлення в тому ж порядку.

Металеві конструкції

Найменш надійними, як Ви зрозуміли, є металеві гаражі. Якщо звичайно стіни не виконані із загартованої сталі великої товщини. Звичайні металеві гаражі є легкою здобиччю для злочинця. Деякі умільці з особливою спритністю прорізають стінки таких гаражів, як консервні банки. Потрібно врахувати, що металеві гаражі в більшості своїй не мають фундаменту, а просто стоять на землі. Тому за допомогою домкрата в такий гараж з легкістю зможе влізти навіть підліток.

Блокові споруди

Блокові гаражі є більш надійними в порівнянні з металевими спорудами. Однак варто пам’ятати, що силікатні блоки – досить вразливий матеріал. Вони легко піддаються руйнуванню навіть при невеликому фізичному впливі. Зазвичай за допомогою брухту зі стіни такого гаража вибивається кілька блоків і здійснюється проникнення.

Цегляні гаражі

Цегляний гараж – найпоширеніший вид споруд. Однак за своєю уявною надійністю в ньому також присутні вразливі місця. Так, наприклад, дах даних гаражів в більшості своїй має дерев’яні перекриття з настилом з руберойду або шиферу. Тому досить часто в такий гараж проникають саме з даху.

Залізобетонний моноліт

Бетонний моноліт є представником найнадійніших будівель. Однак через свою високу первісну вартість такий гараж може собі дозволити далеко не кожен. У будь-якому випадку, незалежно від матеріалу виготовлення необхідно дотримуватися двох основних правил:

  1. гараж повинен бути надійно закріплений на фундаменті;
  2. стіни, підлога та стеля повинні бути захищені армуючими сітками для додаткового захисту від проникнення.

Дотримання даних правил набагато підвищить захист загальної конструкції.

Ворота – потенційно вразливе місце

Ворота гаража

Обговоримо конструкцію воріт гаража. Вони повинні бути максимально зручними у використанні. Але, в той же час, добре протистояти спробам несанкціонованого доступу. Бажано при виготовленні гаражних воріт використовувати тільки якісний метал, максимально можливої товщини. Добре, якщо метал буде покладений в кілька шарів, що створить певні труднощі при спробі їх розкриття.

Особливу увагу варто приділити несучим конструкціям воріт, тобто, петлям. Вони повинні бути досить потужні та не допускати можливості зняти ворота за допомогою домкрата. Найкраще, коли петлі поверх кріплень посилені зварюванням. Це створить додатковий захист. Не варто кріпити до воріт ручки, вуха, взагалі все те, за що можна закріпити буксирувальний трос. Деякі ворота за допомогою троса і вантажного автомобіля з легкістю вилітають з бетонного каркаса при невеликому ривку. В даному випадку навіть встановлення найсучасніших замків буде марним.

Правильний підхід до вибору та встановлення замків

Розберемо всі тонкощі установки запірних пристроїв (замків). Різновидів замків сьогодні маса. Тому процес вибору моделі замку залишається за Вами. Головне, при установці замка використовувати деякі загальноприйняті правила.

Якщо замок зовнішній, то потрудіться встановити спеціальні захисні кожухи, які будуть перешкоджати його перепилювання. Уважно поставтеся до кріплення дужок і болтів. Вони не повинні сильно виступати та, по можливості, бути також додатково захищені.

Що стосується внутрішнього замку. Тут варто вибирати такі моделі, які неможливо відкрити зсередини гаража. Це буде особливо актуально при проникненні злочинця в гараж, минаючи ворота. Він просто не зможе його відкрити зсередини і, тим самим, зробити викрадення автомобіля. Бажано використовувати два види даних замків в парі, причому відстань між ними має становити не менше 30 сантиметрів по вертикалі. Дана відстань дозволить рівномірно розподілити навантаження на замки при силовому зломі воріт гаража.

Кращий засіб захисту – охоронна сигналізація

Дотримуючись перераховані вище вимоги, Ви застрахуєтеся від спроб проникнення в гараж і захистите майно з високою ринковою вартістю. Однак ніщо не зрівняється з установкою охоронної сигналізації, за допомогою якої над Вашим гаражем встановлюється цілодобовий захист. Адже справжнього професійного злочинця ніякі замки не зможуть зупинити. А охоронна сигналізація ніколи не виявиться зайвою.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: