Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Гібридні автомобілі – плюси і мінуси

Панель приладів Toyota Camry Hybrid

10-20 років тому розмова про гібридні машини та електромобілі вважалась казкою. Задумки начебто були, але реалізація їх здавалася далекою. Але сьогодні гібридний автотранспорт щосили збільшує число своїх «особин». Крім електромобілів, є і електроскутери, які навіть в невеликих містечках добре продаються. Навіщо необхідний електромобіль і чому він актуальний, зрозуміло. Планеті загрожує екологічна катастрофа, якщо кількість транспорту з традиційними двигунами внутрішнього згоряння буде рости такими ж темпами, як останні 10-15 років.

Екологія та економіка

Окрім екології, в електромобілів є й інші плюси. Найбільш головною вважається виснаження нафтових і навіть газових запасів. Вчені цілком прагнуть удосконалити електромобілі, і весь світ набуває все більше машин. А ось Україна поки не так швидко «електромобілізується». У нас поки немає ані виробництва електротранспорту, ані численних його власників. Звичайно, автомобілі-гібриди і у нас активно продаються. Наприклад, дуже популярним варіантом є гібридна модель від легендарної Toyota Camry. Проте кількість гібридних машин в порівнянні зі звичними двигунами поки ще мала. Хоча, за словами менеджерів автосалонів відсоткова кількість проданих машин гібридів постійно зростає.

Чому ж досі по трасах нашої країни не почали переміщатися величезні потоки електромобілів або авто гібридів? Давайте розберемося, чому така обстановка склалася. У цьому нам допоможе огляд переваг і недоліків гібридних автомобілів.

Основні плюси гібридних машин.

До безумовних переваг гібридів можна віднести:

  1. Палива економиться 15-40% – в залежності від конкретної моделі авто і режиму експлуатації транспортного засобу.
  2. СО2 в повітря викидається на 30% менше, ніж від ДВС.
  3. Частоту дозаправки можна зменшити.
  4. Держава надає різні пільги покупцям гібридних авто – на ввезення імпортних знижуються мита, заправки можуть давати пільги; у світі взагалі йде повальне зниження податків на нешкідливі машини або взагалі їх зняття. Американцеві, що володіє гібридною машиною, вдається економити близько 5000 доларів, а європейцеві – близько 2500 євро.

Гібрідне авто

Але не обійшлося і без мінусів технології.

Збираючись купити гібридний автомобіль, врахуйте недоліки:

  • Коштують машини приблизно на третину дорожче звичайних.
  • В Україні поки що недостатня кількість АЗС і сервісних станцій для електромобілів.
  • Ремонтувати і обслуговувати такі машини істотно дорожче.
  • Через 6-7 років потрібно міняти акумуляторні батареї, на яких їздять машини. На жаль, акумулятори дорогі. Часом їхня ціна дорівнює ринковій оцінці недорогих нових авто.
  • Вторинний ринок гібридних автомобілів поки ще не розвинений і фактично відсутній.
  • Податкові пільги, що дозволяють зменшити вміст гібридних машин, в Україні відсутні.

Більшість недоліків, звичайно, можна знизити і взагалі звести нанівець. Побудувати з часом мережі заправок, навчити ремонтних фахівців і відкрити сервісні центри у всіх містах. Збільшення випуску акумуляторних батарей і поліпшення технології дозволить здешевити їх. Українці, як і жителі інших країн Європи, обов’язково почнуть розкуповувати авто гібриди, як тільки відчують відчутну вигоду від цього.

Чекаємо від нашого уряд політики з популяризації електричного та гібридного транспорту, як сучасної й безальтернативної заміни звичайних бензинових і дизельних авто.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: