Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Гумова тротуарна плитка набирає популярність

Гумова тротуарна плитка

Одним з нових напрямків у справі благоустрою паркових територій і заміських домоволодінь стала укладання гумової тротуарної плитки. Завдяки своїм унікальним експлуатаційним характеристикам вона вже знайшла завидну популярність, незважаючи на досить високу ціну.

В цілому таку плитку можна застосовувати скрізь, оскільки вона нешкідлива для навколишнього середовища. Сировиною для неї служить гумова крихта, одержувана в результаті переробки відслужили своє шин автомобілів, від яких вона і успадкувала чудову міцність і довговічність адже на виготовлення шин йдуть якісні синтетичні і натуральні каучуки.

Переваги матеріалу

Неперевершена травмобезопасность – гума прекрасно амортизує і поглинає удари, перешкоджає ковзанню. При тривалих прогулянках по покритим гумою доріжках менше відчувається втома.

Матеріал довговічний (термін служби 15 років), стійкий до механічного руйнування при високих навантаженнях, стирання або розтріскування. Покриття просто ремонтувати – досить замінити пошкоджені елементи. Більш довговічною буде хіба що вібропресована бетонна плитка, здатна винести навантаження до 600 кг / кв. см і більше 200 циклів серйозних перепадів температур.

Плитка з гуми стійка до впливу вологи і низьких температур, різких температурних перепадів, важко запалюється – палаючий недопалок не залишить на ній ніякого сліду.

Комфорт обумовлений простотою догляду і відсутністю ожеледиці і калюж завдяки особливостям монтажу. Очистити доріжку з гуми можна простий мітлою і водою без будь-якої хімії.

Гумова плитка виглядає привабливо, маючи різні фактури, форми і забарвлення, які не вигоряють при експлуатації. Це дозволяє здійснювати багато дизайнерських задумок. З огляду на той факт, що у вібропресованої бетонної плитки також велика різноманітність кольорів (до 18 відтінків), ці два види тротуарного покриття можна з успіхом поєднувати.

Області застосування гумової плитки

Перевага гумової плитки і в тому, що вона годиться не тільки для садових доріжок, але і для:

  • басейн;
  • причалів і палуб яхт;
  • майданчиків біля дитячих садків і шкіл;
  • гаражів і місць заїзду машин на ділянку;
  • тротуар.
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: