Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Хід будівництва ЖК Оптимісто: січень 2024

Хід будівництва ЖК Оптимісто: січень 2024

У житловий комплекс «Оптимісто», що розташований майже на виїзді з Києва, входять два багатосекційні будинки. Перші секції ЖК були введені в третьому кварталі 2020 року. З того часу забудовник устиг завершити будівництво першої новобудови та активно працює над зведенням другого будинку. Кілька секцій останнього вже здані в експлуатацію.

Темпи будівництва житлового комплексу «Оптимісто» в Гатному

Інвестори, які вклали свої кошти на старті продажів, і потенційні покупці житла в новобудовах можуть спостерігати хід будівництва житлового комплексу «Оптимісто» в режимі онлайн. Уся інформація про те, як просуваються роботи, доступна на офіційному сайті ЖК. На сайті щомісячно з’являються нові фотографії території, новобудов ззовні та всередині.

У січні 2024 будівельники виконують оздоблювальні роботи в секціях 5–7, щоб, згідно з планом, ввести цю частину будинку в експлуатацію в першому кварталі цього року. Також активно будуються секції 8–10 і 11–13. Останні три планують здати в четвертому кварталі 2024 року.

Наразі ще можна придбати квартиру напряму від забудовника на стадії зведення та суттєво заощадити кошти. Після здачі в експлуатацію вартість помешкань помітно зросте.

Особливості ЖК «Оптимісто»: які переваги купити квартиру в цій новобудові

Житловий комплекс «Оптимісто» приваблює покупців вигідним розташуванням. Новобудови зводять за містом, однак столиця зовсім поруч. Доїхати до станції метро «Теремки» на машині можна всього за 5 хвилин: відстань — близько 3 км. Поруч із ЖК проходить Одеське шосе, по якому курсує і громадський транспорт: автобуси та маршрутки. Однак локація — не єдина перевага цього комплексу.

Чому варто розглянути ЖК «Оптимісто» для купівлі квартири:

  • 5 хвилин на авто до Великої Окружної дороги та метро;
  • піша доступність ТРЦ «Мегамаркет» із магазинами, кінотеатром, кафе, ігровим дитячим центром;
  • просторий внутрішній двір без доступу авто;
  • охорона, карткова система входу/виходу;
  • 500 метрів до парку для дітей;
  • велика територія між будинками для відпочинку та спорту — променад, фонтан, дитячі майданчики, бігові та велосипедні доріжки, міні футбольне поле, тренажери;
  • перші поверхи під комерційні приміщення;
  • простора стоянка для 350+ автомобілів ззовні комплексу.

Сучасні десятиповерхові будинки зводять за монолітно-каркасною технологією та утеплюють мінеральною ватою. Купити помешкання в цьому житловому комплексі можна не лише за 100% передоплатою. Забудовник також пропонує розтермінування та іпотеку за програмою «єОселя» під 3% та 7%.

Телефонуйте до відділу продажу ЖК «Оптимісто», щоб дізнатися подробиці, записатися на перегляд чи обговорити вартість наявного у продажу житла.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: