У житловий комплекс «Оптимісто», що розташований майже на виїзді з Києва, входять два багатосекційні будинки. Перші секції ЖК були введені в третьому кварталі 2020 року. З того часу забудовник устиг завершити будівництво першої новобудови та активно працює над зведенням другого будинку. Кілька секцій останнього вже здані в експлуатацію.
Темпи будівництва житлового комплексу «Оптимісто» в Гатному
Інвестори, які вклали свої кошти на старті продажів, і потенційні покупці житла в новобудовах можуть спостерігати хід будівництва житлового комплексу «Оптимісто» в режимі онлайн. Уся інформація про те, як просуваються роботи, доступна на офіційному сайті ЖК. На сайті щомісячно з’являються нові фотографії території, новобудов ззовні та всередині.
У січні 2024 будівельники виконують оздоблювальні роботи в секціях 5–7, щоб, згідно з планом, ввести цю частину будинку в експлуатацію в першому кварталі цього року. Також активно будуються секції 8–10 і 11–13. Останні три планують здати в четвертому кварталі 2024 року.
Наразі ще можна придбати квартиру напряму від забудовника на стадії зведення та суттєво заощадити кошти. Після здачі в експлуатацію вартість помешкань помітно зросте.
Особливості ЖК «Оптимісто»: які переваги купити квартиру в цій новобудові
Житловий комплекс «Оптимісто» приваблює покупців вигідним розташуванням. Новобудови зводять за містом, однак столиця зовсім поруч. Доїхати до станції метро «Теремки» на машині можна всього за 5 хвилин: відстань — близько 3 км. Поруч із ЖК проходить Одеське шосе, по якому курсує і громадський транспорт: автобуси та маршрутки. Однак локація — не єдина перевага цього комплексу.
Чому варто розглянути ЖК «Оптимісто» для купівлі квартири:
- 5 хвилин на авто до Великої Окружної дороги та метро;
- піша доступність ТРЦ «Мегамаркет» із магазинами, кінотеатром, кафе, ігровим дитячим центром;
- просторий внутрішній двір без доступу авто;
- охорона, карткова система входу/виходу;
- 500 метрів до парку для дітей;
- велика територія між будинками для відпочинку та спорту — променад, фонтан, дитячі майданчики, бігові та велосипедні доріжки, міні футбольне поле, тренажери;
- перші поверхи під комерційні приміщення;
- простора стоянка для 350+ автомобілів ззовні комплексу.
Сучасні десятиповерхові будинки зводять за монолітно-каркасною технологією та утеплюють мінеральною ватою. Купити помешкання в цьому житловому комплексі можна не лише за 100% передоплатою. Забудовник також пропонує розтермінування та іпотеку за програмою «єОселя» під 3% та 7%.
Телефонуйте до відділу продажу ЖК «Оптимісто», щоб дізнатися подробиці, записатися на перегляд чи обговорити вартість наявного у продажу житла.
8 причин переїхати в передмістя
Передмістя, забудовані сучасними приватними будинками, приваблюють тисячі людей, які бажають у цих місцях жити та працювати. Чим же приваблює життя за містом?
1. Краща екологія
Можливо, одна з головних причин на користь переїзду за місто. Проїхавши машиною з десяток-другий кілометрів і залишивши позаду себе місто з його бетонними джунглями, смогом і пробками, чітко відчуваєш різницю: легені в буквальному значенні починають працювати на повну. Все просто: що далі ви від міста, то менша концентрація вуглекислого газу та інших шкідливих домішок у повітрі.
Для порівняння: у центрі середнього міста рівень СО2 досягає позначки 400-500 ppm, у мегаполісах близько 900 ppm (!!), у селах та селах – у середньому 350 ppm. Чому це важливо брати до уваги? Навіть концентрація вуглекислого газу, що трохи перевищує норму, небезпечна для здоров’я людини. Причому його дія має накопичувальний ефект. Чи відчуваєте постійну втому, сонливість, з’явилися часті головні болі? Час серйозно замислитися про переїзд у передмістя.
Причина переїзду до передмістя – великий вміст вуглекислого газу в міському повітрі
2. Заворожувальна природа
Набагато приємніше прокидатися і бачити за вікном не «кам’яні джунглі» — сусідні багатоповерхівки, що стоять впритул один до одного, а мальовничий ліс чи озеро, де зранку рибалять місцеві жителі. Немає необхідності їхати кудись і планувати поїздку, щоб покататися на велосипеді або скупатися в спеку в прохолодній водоймі – все у вас під боком.
3. Якісні продукти
Гарна екологія, відмінний вид на природу, що ще потрібно? Звісно, якісна їжа. У передмісті із якісною їжею проблем практично немає. Вам не важко купити домашні яйця, молочні продукти, річкову рибу і парне м’ясо з сусіднього села або станиці, а також місцеві овочі та фрукти. Ще один плюс переїзду за місто: звичний набір продуктів заощадить кілька сотень, а довгостроково й тисячі гривень.
4. Здоровий спосіб життя
Якщо мова йде про індивідуальний житловий будинок, то це взагалі поза конкуренцією порівняно із життям у мегаполісі. Власна присадибна ділянка дозволить реалізувати масу ідей та зміцнити здоров’я. Можна посадити зелень, овочі, фруктові дерева. Або встановити альтанку, а поряд розвести квітник, щоб насолоджуватися ранковою кавою в оточенні квітів. На земельній ділянці можна облаштувати зону барбекю або невеликий ігровий майданчик для дітей з гойдалкою та пісочницею.
5. Ціни на житло нижчі
Купівля будинку чи квартири у передмісті – економічно вигідне рішення. Чим далі від міста, тим нижчою є вартість житла. У мегаполісах ціни можуть відрізнятись навіть у рази. У містах різниця не така велика, але дуже суттєва.
6. Більше місць для паркування
За машиномісце у мегаполісі кожен бореться як може, іноді не без заподіяння шкоди здоров’ю. У передмісті можна запаркувати машину у дворі та й просто біля дороги — місця вистачить усім.
7. Добрі відносини з сусідами
У передмісті сусідів менше, і зазвичай у нове житло заселяються люди одного кола або соціального шару. Схожі цінності та погляди на життя дозволяють встановлювати теплі дружні стосунки.
8. Діти проводять багато часу на природі
У передмісті є всі умови для гармонійного розвитку дітей, у тому числі сприятлива навколишня обстановка та ігри на природі. Активні розваги на свіжому повітрі, велосипед, рибалка… Цих та інших забав так не вистачає міським дітям, які мають основну шкідливу розвагу – сучасні гаджети.