Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Хімчистка меблів – як продати або здати квартиру вигідніше

Химчистка мебели

Як при продажу автомобіля, так і при здачі в оренду або продажу квартири, дуже важлива так звана передпродажна підготовка майна. Дуже важливо добитися того, щоб при першому огляді нерухомості у потенційного клієнта викликати позитивні емоції. Оскільки під кожного орендаря купувати нові меблі недоцільно, часто має сенс провести її хімчистку. Тим більше що в столиці є дуже цікаві пропозиції по виїзній хімчистці для киян.

Навіщо робити хімчистку?

  1. Візуально оновити меблі без перетяжки.
  2. Вивести плями або неприємні запахи – тютюн, вогкість, гар, запах від тварин.
  3. Поліпшити стан квартири, щоб виручити більше при продажу або здачі в оренду.
  4. Уникнути покупки нового матраца, якщо на старому видно плями різних походжень або будь-які інші забруднення.

Що хімчистять?

Хімчистці підлягають будь-які м’які меблі: дивани, крісла, стільці, узголів’я та периметри ліжок, пуфи, крісла-мішки тощо. Також співробітники спецалізованих компаній хімчистять матраци з будь-яких матеріалів без перемочування, килими, ковролін, штори та жалюзі.

Фахівці застосовують різні технології хімчистки в залежності від матеріалу, який підлягає чищенню. Класична екстракторна хімчистка застосовується для текстильних виробів, ручна чистка – для шкіри та шкірозамінника, бонетна чистка – для великих площ ковроліну, чистка за допомогою спеціальної тирси – для віскози і шовку, суха чистка – для матеріалів ручної роботи.

Майстри хімчистки підбирають відповідну технологію та засоби для чищення, тому Ви можете не турбуватися про збереження свого майна.

Хто хімчистить?

Перевірені та навчені штатні майстри хімчистки, які працюють чітко за американською технологією, вміють користуватися професійною хімією і виводити будь-які плями. В професійних компаніях не залучають до роботи випадкових людей і несуть 100% відповідальність за дії майстрів.

Чим хімчистять?

Бригада приїжджає з потужним професійним обладнанням, наприклад, екстрактором виробництва США – Edic Galaxy 2000, парогенератором, набором британських засобів для хімчистки і лінійкою плямовивідників Prochem. Всі ці засоби без запаху, отримали сертифікати безпеки МОЗ України.

Також за бажанням замовника майстер може провести обробку меблів чи матраца гідрофобним покриттям, що відштовхує вологу і не дає утворюватися плям.

Хімчистка - до та після

Скільки часу триває?

Хімчистка займає від одного до трьох годин в залежності від кількості меблів у замовленні. Робить її зазвичай один майстер, але на великі замовлення може приїжджати і два співробітника.

По закінченню чищення вироби залишаються трохи вологими. В залежності від температури та вологості в приміщенні сушка зазвичай займає від трьох до п’яти годин. Щоб прискорити процес, можна включити кондиціонер або відкрити вікна.

Скільки коштує?

Хімчистка за видами майнаЦіна, грн
Ковролін45 за кв. м.
Килими50 за кв. м.
М’які меблі200 за посадочне місце
Стільці50 за шт.
Вертикальні жалюзі70 за кв. м.
Штори55 за кв. м.
Еко-хімчиска+30% до ціни
Виїзд майстра для оцінкибезкоштовно
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: