Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Інтернет: можливості та негативні сторони

Интернет

Будь-яка людина, вступаючи в світ глобальної мережі, отримує безліч безперечних переваг. Пошук інформації в Інтернеті сьогодні здійснюється досить швидко. Не потрібно ходити в бібліотеку, як це було раніше. Процес пошуку потрібної інформації проводиться практично автоматично, і людина знаходить велику кількість даних буквально за одну хвилину, не виходячи за двері свого будинку і навіть не встаючи з дивана.

Можливість заробляти гроші.

Такий позитивний момент дійсно придбав серед користувачів буквально масовий характер. Дуже багато людей сьогодні заробляють виключно в Інтернеті. Причому розміри заробітків практично необмежені.

Сьогодні, напевно, ні для кого не є секретом, що і значна доля продажів товарів та послуг, зокрема в Києві, також проходить онлайн. У представників середнього бізнесу, таких як мережеві магазини майже завжди є власні сайти. Які пропонують зробити покупку та скористатись послугами доставки. Серед дрібних підприємців та звичайних громадян користуються шаленою популярністю сайту, на яких можна розмістити оголошення. Зокрема й з продажу автомобілів, нерухомості, меблів, обладнання та інших товарів та послуг. Або, наприклад, запчастин для Вашого авто, як на скріншоті нижче.

сайт оголошень

Спілкування в соціальних мережах.

Люди не завжди можуть зустрічатися в реальному житті, оскільки знаходяться один від одного на великих відстанях. А звичайний телефон тут мало чим може допомогти. Завдяки швидким зв’язкам через Інтернет людина завжди зможе дізнатися, як йдуть справи у близького родича або друга. При цьому спілкуючись з ним у візуальному режимі.

Доступність інформації.

Як відомо, якщо користувач має швидкий доступ до мережі, то він володіє великими можливостями по збору даних. Варто тільки зайти в будь-яку пошукову систему, і результат не змусить себе довго чекати.

Можливість одночасного підключення цифрового телебачення.

Існує маса компаній, що надають послуги з підключення до Інтернету і цифрового телебачення. Переваги одночасного підключення до мережі і телебачення очевидні:

  • Зручність оплати послуг по одному рахунку замість двох.
  • Економія – постійні акції для нових та існуючих абонентів і знижки на комплексну послугу.
  • Єдина служба підтримки на випадок виникнень технічних проблем.

Є і такі провайдери, які надають доступ до мережі не на підставі довгострокових тарифів. А короткостроково, що іноді буває дуже зручно. Але варто вибрати саме ті компанії, які роблять знижки своїм клієнтам. І не вимагають занадто завищеної плати за разові з’єднання.

А чи є зворотна сторона у цієї медалі?

Як вже всім відомо, Інтернетом користується дуже велика частина населення планети. На жаль, як і у більшості інших засобів зв’язку, У Інтернету присутні й негативні сторони. В даний момент можна згадати один головний його мінус – це пряма залежність. Люди захоплюються не тільки соціальними мережами, а й іграми, або «дорослими» матеріалами, які можуть непомітно відбитися на здоров’ї особистості. Проблема виникне не відразу, пройде деякий час до того, як людина придбає сильну звичку. Даному впливу в основному піддається молоде покоління, що не вміє правильно розпоряджатися мережею.

Ринок надає користувачеві безліч різних пристроїв для мобільного під’єднання до Інтернету. Такі девайси здатні поліпшити можливості отримання потрібної інформації. Перед покупкою з’єднання з Інтернетом необхідно розглядати як плюси, так і мінуси даних послуг. Щоб в подальшому не виникало питань та проблем з оплатою цих послуг.

Мережа Інтернет розвивається швидко, і буквально не дає користувачам розслабитися. З’являються нові розважальні ресурси, корисні сайти і відкривається шанс для підвищення рівня саморозвитку. Завдяки такому проекту як Інтернет, людина зможе відкрити для себе багато можливостей, і познайомитися з новими людьми. Найголовніше – правильно використовувати отримані дані і бути уважними, щоб не опинитися жертвою мережевих аферистів.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: