Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

iPhone 13 Pro Max проти Samsung S21 Ultra – що вибрати?

iPhone 13 Pro Max и Samsung S21 Ultra

Не так давно новий iPhone 13 надійшов у продаж, а відповідно, багато блогерів і популярні оглядачі вже змогли отримати тестовий екземпляр і почати його активне тестування. Новий гаджет від Apple пройшов вже традиційне дроп-тестування.

Природно, найголовнішим випробування для нової моделі стало порівняння з топовим смартфоном від Samsung. Звичайно ж, мова йде про модель Galaxy S21 Ultra. Два флагмани від популярних виробників піддалися жорсткому випробуванню, але який же смартфон краще? В першу чергу користувачів цікавить тривалість роботи і автономність, а також багато інших функцій, які безумовно повинні бути в сучасному гаджеті нового покоління.

Яблучна новинка – iPhone 13 Pro Max

Продажі гаджета стартували не так давно, проте iPhone відразу ж вирвався в лідери ринку. За перший тиждень було продано майже вдвічі більше телефонів, ніж за аналогічний період минулого року. Такий ажіотаж пояснюється тим, що iPhone 13 оснащений за останнім словом техніки. Тут набагато більше вбудованої пам’яті, витривалий акумулятор. І звичайно ж топова камера, яку так чекали користувачі.

Величезну роль зіграла і чудова промо-компанія, яка передувала виходу пристрою. Вирішальним фактором стало те, що за заявою виробника новий Айфон володіє вражаючою автономністю роботи.

Варто відзначити, що гаджети дещо збільшилися, адже в них встановлені більш місткі сховища і потужні акумулятори. Окремо варто відзначити моделі Pro та Pro Max, які є не тільки найкращими в новій лінійці, але і володіють екраном найкращої якості.

Акумулятор в iPhone 13 Pro Max

Автономність роботи в новій моделі помітна відразу. І це не який-небудь рекламний трюк або виверт від виробника. Адже пристрої не просто отримали більш потужні батареї. Apple також попрацювали і над поліпшенням енергоефективності пристроїв:

  • В iPhone 13 Pro ємність акумулятора становить 11,97 Вт*год, що на 11 відсотків більше, ніж у попередній моделі. Це становить 3095 мА*год.
  • Старша модель iPhone 13 Pro Max отримала батарею на 15,75 Вт*год. Це на 18 відсотків більше, ніж у попередньої моделі і становить 4352 мА*год.

У зв’язку з тим, що батареї у смартфона збільшилися, вони стали дещо важче. Версія Pro Max важить 240 грам, однак це не доставляє ніяких незручностей.

iPhone 13 Pro Max або Samsung Galaxy S21 Ultra

Тестування проводилося, ґрунтуючись на даних, які були отримані в ході використання телефонів, включаючи використання:

  • соціальних мереж і месенджерів;
  • сервісів Google;
  • прослуховування музики в Спотифай;
  • надсилання повідомлень.

Тестування було проведено автоматично, тому воно є повністю достовірним і об’єктивним.

В Galaxy S21 Ultra встановлений дисплей LTPO AMOLED з діагоналлю 6.8-дюймів, а також батарея ємністю в 5000 мА*год. У старшій моделі від Apple встановлений дисплей ProMotion AMOLED, діагональ якого становить 6.7 дюймів з частотою оновлення в 120 Гц. Ємність батареї становить 4352 мА*год. Хоч і може здатися, що iPhone дещо поступається, проте не все так просто.

Процесор в новому iPhone 13

Завдяки роботі енергоефективного та оптимізованого процесора A15 Bionic, система максимально результативно використовує ресурси, що значно покращує її роботу. Наочний приклад. В ході тестування було встановлено, що iPhone 13 Pro Max працює на 2,5 години більше, ніж топовий смартфон від Samsung.

Смартфони від Apple ніколи не відрізнялися великими батареями. Але при цьому працюють вони досить довго, адже система повністю оптимізована і функціонує в ідеальному тандемі з процесором і операційною системою.

Подібне рішення дозволяє телефону працювати в рази довше. Це реалізовано завдяки зниженню витрати енергії, яка не шкодить швидкодії. Дана технологія є однією з найбільш революційних і має величезний потенціал.

Виходячи з порівняння двох топових моделей, можна прийти до простого висновку: не завжди обсяг батареї є вирішальним фактором. Компанія Apple розробляє максимально енергоефективні та оптимізовані процесори, покращує роботу iOS. І все це для того, щоб забезпечити комфортне і тривале використання смартфона.

iPhone 13 Pro Max є найкращим флагманським смартфоном цього року. Адже оснащений найсучаснішим процесором, який спільно з оптимізованим програмним забезпеченням дозволяє не тільки підвищити якість роботи гаджета, але і значно поліпшити показники автономності.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ