Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИКембриджська програма навчання в школі – що це?

Кембриджская программа обучения в школе

Кембридж є одним з найзнаменитіших університетів у світі. Він входить в ТОП-5 вузів світу. Крім того, Кембридж також є найстарішим на планеті екзаменаційним центром, який веде розробку різних міжнародних навчальних програм для дітей у віці 5-18 років.

Навчальна програма розділена на кілька рівнів складності:

  • Primary;
  • Low Secondary;
  • Upper Secondary.

В Україні є навчальні заклади, де застосовують такі міжнародні підходи до отримання знань. Так в міжнародній школі «Золоче» в передмісті Києва всі уроки проводяться згідно загальносвітовим стандартам найвищого рівня. Навчальний заклад отримав офіційну ліцензію від університету Кембриджа на навчання за програмою «Primary & Secondary». Тому всі заняття проходять відповідно до стандартизованих норм навчання, відповідно до чітко встановленого плану навчання. Крім цього педагоги та учні школи «Золоче» регулярно беруть участь у різноманітних семінарах, майстер-класах та тренінгах.

Учні в школі вивчають як іноземні мови, так і гуманітарні та точні науки. Всі заняття в навчальному закладі проводять англомовні педагоги.

Основні плюси програми навчання

Завдяки Кембриджському методу навчання, всі учні отримують реальну можливість вступити до кращих вузів світу. До навчального курсу входять такі дисципліни:

  • англійська мова;
  • математика;
  • природничі науки (фундаментальні знання в галузі хімії та фізики, біології).

В процесі навчання величезна увага приділяється розвитку і формуванню творчих умінь, абстрактного і критичного способу мислення, колективній роботі з іншими учнями. В кінці кожного семестру учні здають тести, щоб визначити рівень сприйняття навчального матеріалу.

Програма Primary

Даний навчальний курс призначений для дітей у віці 5-12 років. Після завершення курсу всі діти зобов’язані скласти випускні іспити відповідно до стандартів Кембриджського тестування для їхнього віку. У процесі навчання з учнями займаються два вчителі: основний педагог, який є носієм англійської мови, а також його помічник.

Програма Low Secondary

Цю програму викладають вчителі, які є безпосередніми носіями англійської. Кожен з педагогів читає свій курс лекцій з одного предмету. Навчання триває протягом трьох років, після чого учні здають випускні іспити і отримують можливість перейти на наступний етап програми.

Білінгвальне навчання

Учні набагато краще засвоюють іноземну мову, якщо щодня контактують з її носієм. У «Золоче» об’єднані дві навчальні програми: міжнародна Cambridge Primary & Secondary і загальнодержавна освітня система. Детальніше про такий підхід можна почитати на сайті школи.

Подібне рішення є не тільки ефективним, але і дозволяє дітям засвоювати одночасно кілька мов, проявляти творчі здібності та активно розвиватися у всіх сферах діяльності.

Інтерактивна освіта

У навчальну програму включені різні інтерактивні освітні програми, які можуть зацікавити будь-яких дітей. Залучення в навчальний процес дозволяє дітям не тільки краще засвоювати матеріал, а й демонструвати своє креативне мислення.

Під час навчання діти використовують різні наочні посібники, інтерактивні планшети, смарт-проектори, а також тренажери. На уроках учні часто грають в ділові ігри, беруть участь в постановках і колективних обговореннях. Завдяки цьому діти не просто засвоюють навчальний матеріал краще, а й дійсно хочуть вчитися.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ