Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Комплексний і косметичний ремонт квартири – у чому різниця?

Квартира до и после ремонта

На даний час є досить багато способів зробити ремонт в квартирі, який може бути як максимально бюджетним і несуттєвим, так і масштабним, повноцінним і дорогим. Найпростішим вважається косметичний ремонт, який не потрібно багато часу і грошей. Найскладнішим прийнято вважати комплексний ремонт квартири, який є тривалим і вимагає чималих фінансових вкладень. Проте ці вкладення є вигідними для власника, адже підвищують ринкову оцінку вартості квартири.

Який вид ремонту обрати

Дійсно, вибір виду ремонту безпосередньо залежить від стану квартири. Наприклад, якщо житло відносно нове і в квартирі можна цілком комфортно проживати, то можна зробити лише легкий ремонт. Подекуди підфарбувати, оновити шпалери, тощо.

Однак, якщо недавно куплена квартира у поганому стані, із застарілою проводкою і комунікаціями, зовсім без внутрішнього оздоблення, а стіни та підлога в поганому стані, то потрібно буде робити повноцінний комплексний ремонт. Адже тільки після капітального ремонту житло стане придатним для комфортного і безпечного життя.

Варто розуміти, що капітальний ремонт – це тривалий процес, що вимагає від власника квартири вкладення сил, часу і фінансових витрат. Не має значення, де саме потрібен комплексний ремонт: в одній кімнаті або цілій квартирі. Адже у будь-якому випадку необхідно ретельно і детально все розпланувати. На відміну від косметичного ремонту, основною метою якого є нескладне та швидке внутрішнє оздоблення, під час комплексних ремонтних робіт необхідно буде виконати безліч складних завдань. В результаті такого ремонту квартира повинна стати не тільки придатною для життя, але також стати комфортною і естетичною.

Що таке комплексний ремонт

Найпростішим способом зробити повномасштабний ремонт у квартирі, є замовлення послуг будівельної компанії. Після завершення комплексних ремонтних робіт, які були замовлені в профільній компанії, клієнт отримує квартиру, яка повністю готова до проживання. Не буде потрібно більше ніяких вкладень, адже скориставшись послугою комплексний ремонт квартир від професіоналів, можна значно полегшити собі життя.

Варто пам’ятати про те, що під проведенням ремонтних робіт у квартирі мається на увазі цілий комплекс заходів, адже потрібне залучення безлічі фахівців-будівельників, штукатурів, електриків, малярів, сантехніків, тощо. Такий ремонт є складним процесом, який краще довірити одній злагодженій команді професіоналів.

Найчастіше люди замовляють комплексний ремонт під ключ тому, що:

 • придбали квартиру на вторинному ринку нерухомості і хочуть адаптувати її під себе;
 • необхідний ремонт в новобудові, але господарі не хочуть робити його самостійно;
 • власникам житла хочеться оновити квартиру.

Квартира до і після ремонту

Етапи комплексного ремонту у квартирі

Кожне замовлення виконується індивідуально, в залежності від побажань та цілей клієнтів і виходячи зі специфіки приміщення. Однак є стандартний набір дій, які майже завжди необхідно зробити у процесі комплексного ремонту, який проводиться за таким алгоритмом:

 1. у першу чергу квартиру оглядають, обговорюють із замовником побажання, складають кошторис;
 2. після цього робиться проект ремонтних робіт. У разі, якщо потрібно перепланування, то потрібно також внести зміни і в документи на нерухомість;
 3. детально опрацьовується дизайн квартири. Найкраще це робити разом із кваліфікованим фахівцем, який допоможе створити ідеальний інтер’єр;
 4. підбираються будматеріали для чорнового оздоблення квартири;
 5. видаляються сліди минулого ремонту, за необхідності зносяться стіни та демонтуються старі комунікації;
 6. встановлюються нові стіни або перегородки;
 7. укладається нова проводка та інші мережі комунікацій;
 8. встановлюється сантехніка;
 9. заливається підлога, підготовлюється підлогове покриття;
 10. завершується ремонт фінальними роботами із декоративного оздоблення.

Цілком очевидно, що комплексний ремонт квартири це вкрай складний і тривалий процес. Щоб зробити якісний ремонт, необхідно враховувати безліч факторів, а у разі помилки все доведеться переробляти. Саме із цієї причини набагато простіше і вигідніше замовити ремонт квартири «під ключ».

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: