Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Комплект сигналізації AJAX-переваги та особливості

Датчик сигнализации Ajax

Немає ніяких сумнівів в тому, що установка системи сигналізації є ефективним методом, який дозволяє убезпечити себе і своє майно. Однак при виборі сигналізації слід віддавати перевагу перевіреним брендам і якісному обладнанню, адже це є гарантією безпеки.

Кращим вибором є бездротова система сигналізації від компанії Ajax. Дана сигналізація прекрасно виконує свої функції, безпомилково визначаючи всі види проникнень на об’єкт, що охороняється або виникнення аварійних ситуацій. Крім цього Ajax щорічно оновлює асортимент пропонованої продукції, впроваджуючи сучасні технології і гарантуючи ще більш високий рівень захисту.

Комплектація бездротової системи сигналізації Ajax

У стандартному комплекті поставляється централь “Hub”, а також особливі датчики руху для дверей і вікон. Крім цього в комплекті є особливий брелок сигналізації, обладнаний кнопкою виклику охорони.

Принцип роботи системи досить простий: через певний проміжок часу детектори руху відправляють зашифрований сигнал в центральний блок по радіоканалу. Регулярне оновлення даних забезпечує максимально надійний захист.

Відмінною особливістю даної охоронної системи є результативність і оперативність подачі сигналу тривоги, який може надійти не тільки через розбите вікно або розкриті двері, але і від датчиків затоплення і витоку побутового газу, пожежних сигналізаторів і з багатьох інших джерел. До центрального охоронного блоку можна підключити систему оповіщення і систему “Смарт-будинок”, зовнішні і зовнішні відеокамери, а також інші системи, які захоче встановити власник.

Особливості Ajax

Детектори руху в системі Ajax фіксують будь-які зміни, які відбуваються по периметру території, що охороняється. Після чого автоматично відправляють сигнал в центральний блок. Інформація, що надійшла обробляється і в разі виникнення нештатної ситуації користувач буде сповіщений.

У разі, якщо один з датчиків спрацьовує, то сирена негайно включається, а користувач отримує повідомлення на свій телефон у формі СМС-повідомлення або дзвінка. Крім цього система сповістить власника в разі виникнення неполадок. Наприклад: буде вимкнено зовнішнє живлення, детектор руху перестане посилати сигнали, передача даних по радіоканалу буде нестабільною через перешкоди, на одному з датчиків буде сідати акумулятор.

Як керувати сигналізацією

Здійснювати управління охоронною системою Ajax можна за допомогою будь-яких пристроїв: від смартфона до ноутбука. У разі виникнення необхідності можна також додати додаткові гаджети, через які можна буде контролювати датчики, переглядати записи з камер і управляти всією системою через спеціальний додаток. Щоб включити або вимкнути систему охорони, слід використовувати спеціальну бездротову клавіатуру.

Особливості охоронної системи

Охоронна сигналізація Ajax камери

Всі компоненти системи сигналізації монтуються окремо, за допомогою особливого кріплення, який входить в базовий комплект поставки. У спеціальному додатку, яке встановлюється на будь-який гаджет, міститься детальна інструкція по установці сигналізації. Тому зробити це можна самостійно. Щоб активувати сповіщувач, необхідно відкрити програму і просканувати QR-код.

В бездротовій охоронній системі Ajax використовується унікальна система, яка повністю захищена від злому. У програмному забезпеченні сигналізації застосовується особливий алгоритм змінного ключа, а також встановлений антивірус, тому зламати програмну оболонку системи неможливо.

Всі дані сигналізація посилає по мережі Вай-Фай, проте в разі відключення бездротової мережі, необхідні дані будуть передані через GSM-канал. Якщо буде відключено електрику, то заряду батареї пристрою вистачить на більш ніж 16 годин роботи. У разі глушіння стільникового сигналу всі дані передаються через Інтернет, і навпаки. Тому система надійно захищена.

При спробі розкрити датчик або центральний пристрій, спрацює запобіжник, після чого власник моментально отримає оповіщення.

Переваг охоронної системи Ajax

На сучасному ринку існує безліч систем оповіщення, однак саме сигналізація Ajax є безперечним лідером в даній сфері, адже вона має безліч переваг, включаючи:

  • повністю бездротове підключення. До Інтернету за допомогою кабелю необхідно підключити тільки центр управління, а всі датчики працюють на акумуляторах, тому не потрібно їх підключати за допомогою проводів;
  • камери, сирени і датчики можна розташувати на відстані до двох кілометрів від центру управління;
  • простота і зручність управління. Всю систему можна встановити самостійно, без залучення фахівців і додаткових витрат;
  • інтеграція з іншими встановленими охоронними системами. Для початку роботи потрібно просто авторизуватися в додатку і запустити детектори після їх монтажу;
  • надійність і довговічність. Гарантійний термін служби детекторів становить сім років. Крім цього через додаток завжди можна відстежити рівень заряду акумуляторів в датчиках, а в разі критичної розрядки батареї користувач отримає повідомлення;
  • використання двоканальної системи для передачі даних. Таке рішення дозволяє гарантувати безперебійну роботу сигналізації і надійний захист;
  • можливість налаштувати кілька видів оповіщення: дзвінок, повідомлення, оповіщення через додаток, передача сигналу на пульт охорони;
  • максимально стабільний зв’язок детекторів руху з центральним модулем. Стандартна настройка передбачає передачу даних з датчиків кожні 12 секунд. У разі отримання дивного сигналу або порушення периметра, користувач негайно отримає сповіщення;
  • можливість підключити сигналізацію до пульта охоронця. Завдяки вбудованому ПЗ, охорона може контролювати стан об’єкта. Щоб використовувати цю функцію, необхідно укласти договір з охоронною компанією;
  • постійна модернізація та безкоштовне оновлення програмного забезпечення від виробника. Навіть враховуючи те, що сигналізація працює чудово, компанія Ajax все одно працює над поліпшенням програмної оболонки, тим самим домагаючись найкращого результату і забезпечення надійного захисту об’єктів, що охороняються.

Розглянувши всі вищеописані переваги охоронної системи Ajax, стає очевидно, що ця сигналізація є найкращим вибором для забезпечення ефективної охорони об’єкта від небажаного проникнення.

Завдяки використанню сучасних технологій, кропіткій роботі з підтримки та оновлення програмної оболонки всієї системи, а також високоякісним компонентам, компанія зарекомендувала себе як надійного постачальника сигналізації, яка ніколи не підведе власників.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: