Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИКотеджне містечко «Паларіс» у Борисполі

Фото котеджного містечка Паларіс

Загальний опис

Котеджне містечко «Паларіс» – це вельми цікава пропозиція на ринку нерухомості Київської області. Оскільки забудова представлена таунхаусами на два або три поверхи, таке житло являє собою щось середнє між звичайною квартирою та індивідуальним житловим будинком. При цьому, нерухоме майно у вигляді таунхауса характеризуються перевагами, притаманними як квартирам, так і котеджам. Квартири у коттеджному містечку «Паларіс» продаються разом із земельною ділянкою площею 1 сотка, де можна влаштувати затишне місце відпочинку на власний смак. Також у мешканців є індивідуальні місця для паркування власних автомобілів.

Як відомо, найбільшою популярністю у покупців користуються житлові комплекси так званого закритого типу. Тобто доступ на територію обмежений, що унеможливлює появу там сторонніх людей, зокрема грабіжників, крадіїв, шахраїв та інших маргиналів. В’їзд на територію «Паларісу» здійснюється виключно через контрольний охоронно-пропускний пункт. Система відеонагляду та патруювання території співробітниками власної служби охорони також додають безпечності перебуванню у котеджному містечку. Якщо ви плануєте отримати більше інформації, а може навіть і купити квартиру в Борисполі у котеджному містечку «Паларіс», звертайтесь до відділу продажу за наведеним посиланням.

Розташування житлового комплексу

КМ «Паларіс» розташований у південній частині міста Бориспіль по вул. Ясна. До центра міста, де розташовані торгівельні та розважальні центри, можна дістатись на локальних маршрутках. Логіка розміщення подібного житла саме у Борисполі полягає в тому, щоб бути якомога подалі від головної магістралі (вул. Київський Шлях), яка відома шумом, жвавим трафіком та частими заторами.

При цьому на власному автомобілі дуже зручно для пересування використовувати вул. Польову, яка знаходиться біля «Паларісу». Ця вулиця вважається серед місцевих ідеальним об’їздом центральних магістралей, адже при незначному трафіку дає можливість дістатись до всіх важливих районів міста та зокрема й до траси на Київ.

Забудова та архітектура містечка

Використані будівельні рішення є типовими для нерухомості такого класу та відповідають сучасним вимогам покупців. Стіни з газоблоку, які ще й оздоблені 10 см пінопластом, дозволяють мешканцям відмінно себе почувати у літню спеку та суттєво економити на опалені взимку.

Міжповерхові перекриття є залізобетонними, а не дерев’яними, як у деяких більш дешевих варіантів житла. Це дуже важливо, адже дерев’яні перекриття не мають можливості забезпечити достатню звукоізоляцію між поверхами.

Для покриття даху використана якісна металочерепиця. Але важливо те, що під ній розташований товстий шар утеплення мінеральною ватою (20 см). Майже всі забудовники приватних котеджів та й зокрема таунхаусів сходяться у думці, що така комбінація покрівлі є найбільш оптимальною із практичної точки зору.

Комунікації та внутрішнє оздоблення помешкань

Щодо інженерної інфраструктури. На території котеджного містечка розведені електричні та газові мережі. Опалення використовується автономне. Також організовано централізоване водопостачання та водовідведення. Звісно, що вся територія котеджного містечка «Паларіс» облаштована системами зовнішнього освітлення.

Квартири у таунхаусах продаються від забудовника із самим базовим чорновим оздобленням. Стіни оштукатурені, на підлозі стяжка. Розведені сантехнічні труби (водопостачання та опалення) та зроблена електрична проводка.

У кожній квартирі встановлені сучасні двокамерні енергозберігаючі стеклопакети, стальні радіатори опалення, а також лічильники комунальних послуг: електрика, газ, вода. На території житлового комплексу працює інтернет провайдер.

Запланована площа містечка – 9 га.

Загальна планова кількість таунхаусів – 535.

Станом на весну 2023 року будується 50 нових таунхаусів.

А у 162 таунхаусах вже живуть щасливі родини.

Інфраструктура КМ «Паларіс»

Фото території котеджного містечка Паларіс (Бориспіль)

Як вже вказувалось вище, перевагою котеджного містечка є його закритість від сторонніх осіб. При цьому на території є вся необхідна для комфортного життя інфраструктура:

Згідно із планом території тут передбачені зокрема:

 • Продуктовий та господарський супермаркет.
 • Різноманітні кафе.
 • Дитячий майданчик.
 • Футбольне поле.
 • Паркова зона відпочинку.
 • Ділянка для приготування м’яса барбекю.

Щодо зовнішнього оточення житлового комплексу. У пішій досяжності розташоване все необхідне для комфортного проживання. Зокрема є загальноосвітня школа та дитячий садок. А також вся інша міська інфраструктура, адже Бориспіль в цьому сенсі є вельми розвиненим містом, в якому зокрема є:

 • 11 дитячих садочків.
 • 7 загальноосвітніх шкіл, у тому числі 4 спеціалізовані.
 • Вищий навчальний заклад.
 • 3 медичних заклади.
 • 3 торговельно-розважальних центри.
 • Кінотеатр.
 • Музей.
 • Гуртки для дитячої творчості.
 • Спортивні комплекси.
 • 3 міських парка відпочинку.

Виходячи із описаних особливостей, котеджне містечко «Паларіс» у Борисполі є доволі цікавим варіантом для придбання житла. Зокрема і для молодих родин із дітьми. Адже район має всю необхідну інфраструктуру, яка ще й продовжує розвиватись.

Також варто зазначити, що за необхідності можна швидко дістатись до Києва по швидкісній незавантаженій Бориспільській трасі.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ