Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИКухонні стільниці. Нюанси вибору

Столешница из искусственного камня

Перед кожною людиною, яка стикається з проблемою і необхідністю проведення ремонтних робіт на кухні, стає питання про вибір стільниці. Кожен клієнт хоче, щоб стільниця була не тільки максимально красивою зовні, але і прослужила не один рік. При цьому не втративши первинних властивостей. На сьогоднішній день різноманітність матеріалів, використовуваних для виготовлення стільниць, досить велика.

Основними матеріалами, які лежать в основі виробництва стільниць, можуть виступати:

  1. МДФ і ДСП-стільниці, виготовлені з такого матеріалу, мають досить низьку цінову політику, яка цілком обгрунтована їх властивостями. Віддавати перевагу стільниці такого типу варто тільки в тому випадку, коли вона пройшла підготовку попереднього типу і має високий рівень, як водопроникності, так і жаростійкості. До переваг цього типу відносять особливість не вигоряти на сонці, а також досить велика різноманітність кольорів.
  2. Стільниці, які поверху облицюють спеціальною плиткою. Цінова політика такого типу не відрізняється від стільниць з ДСП. Однак у них ціна залежить в основному від плитки, яку застосовують для облицювання.
  3. Сталь нержавіючого типу. Ціна цього типу стільниці безпосередньо залежить від рівня щільності самого металу. Стільниці такого характеру можуть мати як поверхню дзеркального типу, так і матову. До плюсів цього виду відносять високий рівень гігієнічності, а також ударостійкості.
  4. Камінь штучного типу (стільниці зі штучного каменю). Ціна залежить від рівня товщини і обраної забарвлення. Стільниці такого типу досить добре переносять перепади температурних режимів, здатні протистояти впливу сонячних променів. А також є високо стійкими перед вологою. Хочемо звернути увагу, що саме стільниці зі штучного каменю на думку багатьох фахівців є оптимальним вибором з точки зору співвідношення ціни і якості.
  5. Камінь натурального походження. Такий тип стільниць прийнято вважати одним з найдорожчих різновидів. Їх ціна безпосередньо буде залежати від каменю, з якого вона виготовлена, а також від присутності гравіювань додаткового типу. Стільниці цього виду досить добре здатні підкреслити індивідуальність та статус свого володаря. Однак, камінь натуральних порід вимагає досить дбайливого ставлення, а також можуть залишати на своїй поверхні різноманітні сліди від жиру. Крім цього, стільниці такого плану не стійкі до впливу кислот і різноманітних пошкоджень механічного характеру.
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ