Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИLG або Samsung: які телевізори кращі?

Samsung або LG - який ТВ кращий

При такій кількості телевізійних брендів на ринку звузити вибір до двох або трьох – завдання не з легких. Однак, якщо ви розглядаєте варіанти між Samsung та LG, ви на правильному шляху. Ці два гіганти входять в число кращих світових виробників телевізорів і являють собою власне суперництво на насиченому споживчому ринку.

Отже, який бренд є найкращим вибором для вас? Якщо шукаєте відповідь на це питання, то ви звернулися за адресою! Ми провели ретельне порівняння телевізорів LG та Samsung, щоб допомогти визначити, який бренд найкраще підходить саме вам.

Телевізор LG проти телевізора Samsung – швидке порівняння

Перш ніж ми заглибимося в відмінності та подібності між цими двома брендами, давайте почнемо з декількох основ, які варто запам’ятати. І Samsung, і LG – південнокорейські технологічні бренди, які почали свою діяльність в 1938 та 1947 роках відповідно. Ці два бренди мають однаково глобальне охоплення і мають сильну присутність у США та Європі.

З огляду на їх розміри та репутацію, не дивно, що обидві компанії випускають по кілька моделей телевізорів щороку. Незалежно від вашого бюджету, розміру, форми, якості зображення або можливостей обробки, які ви шукаєте, LG і Samsung подбають про вас.

Більше того, це також означає, що порівняння двох брендів в цілому може виявитися непростим завданням. Дійсно, чим відрізняється, наприклад, телевізор Самсунг 32 дюйма від схожої моделі LG з тим же розміром діагоналі? Ми розглянемо найбільш важливі характеристики обох брендів (джерело інформації – https://comfy.ua/zaporizhzhya/flat-tvs/) і виділимо кілька моделей від обох виробників, щоб побачити, як вони поєднуються один з одним.

Особливості: обличчям до обличчя

Екранна технологія

Технологія екранних панелей – один з перших і найбільш важливих аспектів, в якому два виробника помітно розрізняються. У телевізорах LG використовується технологія OLED-панелі, яка може випромінювати власне світло замість того, щоб використовувати підсвічування. Це забезпечує яскраві кольори, глибокий рівень чорного і відмінні властивості затемнення.

Панелі Samsung використовують технологію QLED. QLED-панелі – це світлодіодні панелі, посилені технологією квантових точок Samsung. В цілому, обидві панельні технології однаково чудові. Тим не менш, технологія OLED краще підходить для високоякісних відеоформатів у темних умовах, в той час як панелі QLED можуть забезпечувати значно більш яскраву картинку.

Процесор обробки зображень

Крім використання різних панельних технологій, обидві компанії також використовують різні процесори обробки зображень. LG використовує α9 інтелектуальний процесор, новітній в лінійці своїх процесорів. Він поєднує в собі просунуту обробку зображень з алгоритмом глибокого навчання на базі штучного інтелекту.

Телевізори Samsung використовують процесор обробки зображень Neo Quantum, аналогічний тому, що може запропонувати LG. Крім того, процесор Neo Quantum оснащений передовою технологією масштабування штучного інтелекту для отримання приголомшливих зображень. Ця технологія особливо помітна у високоякісних телевізорах Samsung 8k.

Технологія руху

Обидва виробники освоїли технологію руху для своїх телевізорів. LG має перевагу в області технологій руху, оскільки більшість його телевізорів забезпечують миттєвий час відгуку. Проте, моделі Samsung також забезпечують чудовий час відгуку. І хоча ви можете помітити деяке мерехтіння як на телевізорах LG, так і на телевізорах Samsung, це ледь помітно навіть при іграх у високій роздільній здатності.

Якість зображення

Будучи двома провідними виробниками телевізорів, LG і Samsung пропонують різноманітну лінійку моделей телевізорів. Що стосується підтримуваних дозволів, їх телевізори варіюються від 1366 × 768 до 8K і охоплюють всі можливі проміжні дозволу. При оцінці загальної якості зображення нам необхідно взяти до уваги кілька ключових особливостей. Ми розглянемо їх один за іншим в наступних розділах:

Коефіцієнт контрастності / Рівень чорного

Коефіцієнт контрастності – це ще один елемент, в якому ви можете побачити помітну різницю між двома брендами. LG працює значно краще, ніж Samsung в цій категорії. Крім того, телевізори LG можуть відключати окремі пікселі. Це дозволяє їм створювати ідеальні чорні тони навіть в тьмяному освітленні.

Телевізори Samsung, особливо дорожчі, як правило, також забезпечують відмінну контрастність. Тим не менш, вони не можуть зрівнятися з тим, що пропонують телевізори LG.

Локальне затемнення

Коли ми говоримо про можливості локального затемнення,LG перевершує Samsung в цій категорії. Як і у випадку з контрастністю, здатність LG відключати кожен піксель окремо усуває необхідність в локальному затемненні. Іншими словами, всі OLED-телевізори LG поставляються без функції підсвічування.

Для порівняння, хоча телевізори Samsung не можуть зрівнятися з моделями LG в цій категорії, вони як і раніше пропонують відмінні функції локального затемнення. Якщо ви придбаєте будь-яку модель середнього класу або вище, ви можете розраховувати на повний набір функцій затемнення.

Пікова яскравість

На відміну від попередніх двох категорій, Samsung значно кращий, коли справа доходить до максимальної яскравості. Це відноситься до всіх цінових діапазонів і моделей телевізорів. Щоб ви краще зрозуміли, наскільки Samsung перевершує LG в цій категорії, ми скористаємося прикладом Samsung Q90 та LG b8. У таблиці нижче ви можете побачити докладне порівняння їх характеристик максимальної яскравості:

Вимірювання пікової яскравостіLG b8Samsung Q90
SDR пікова яскравість реальної сцени830+ кд/м2Близько 290 кд/м2
Вікно піку SDR 2%Близько 1300 кд/м2Близько 300 кд/м2
SDR Витримка 100% Окно500+ кд/м2Менше 150 кд/м2
Пікова яскравість hDR реальної сцениБлизько 1300 кд/м2Менше 550 кд/м2
Пікове вікно hDR 2%1,140+ кд/м2Близько 720 кд/м2
Вікно із підтримкою hDR 100%Близько 530 кд/м2Близько 150 кд/м2

Колір

Телевізори Samsung та LG мають однаково вражаючу колірну гамму. Тим не менш, телевізори Samsung, як правило, краще відображають об’єм кольору. Через особливості своїх панелей моделі Samsung можуть легко відтворювати яскраві та темні кольори, але важко створюють яскраво виражений синій колір. Навпаки, телевізори LG не можуть ефектно передавати яскраві кольори.

Кут огляду

Однією з основних проблем з технологією OLED-панелей Samsung є відносно низькі кути огляду в порівнянні з тим, що може запропонувати LG. Моделі Samsung з оптичним шаром Ultra Viewing Angle значно покращують це, але все ж не до того рівня, який може зрівнятися з тим, що пропонує LG.

І навпаки, телевізори LG забезпечують чудову якість зображення навіть при широких кутах огляду. Деякі кольорові зрушення все ще спостерігаються, але не в такій мірі, як у моделях Samsung. Таким чином, незалежно від того, який OLED-телевізор LG ви виберете, ви завжди можете розраховувати на кращі кути огляду у телевізорів LG в порівнянні з їх аналогами Samsung в тому ж ціновому діапазоні.

Відбиття / антиблікове покриття

Незважаючи на те, що ці два бренди використовують різні технології виготовлення панелей, вони пропонують однаково високоефективну обробку відображень. З цієї причини телевізори LG і Samsung є відмінним вибором для світлих кімнат. Більшість телевізорів LG та Samsung мають глянсову або, принаймні, напівглянсову обробку екрану. Це забезпечує більш чіткі відображення і поліпшене розсіювання світла в порівнянні з телевізорами марок і моделей, які не використовують цю технологію.

Якість звуку

Що стосується якості звукового виконання, ці два бренди приблизно рівні. Їх моделі середнього діапазону забезпечують гідну частотну характеристику та показники спотворення звуку. При переході на більш дорогі моделі ви можете очікувати більш потужних басів і більш гучних динаміків. Проте, якість звуку – це не те, чим особливо виділяються моделі LG або Samsung в порівнянні з іншими конкурентами.

Платформа Smart TV (операційна система)

Смарт ТВ Самсунг або LG – що вибрати

Обидва бренди використовують свої власні операційні платформи. LG використовує WebOS, просту і мінімалістичну операційну систему, в якій дуже легко орієнтуватися. Остання версія WebOS – 6.0, яка внесла багато змін, в першу чергу в початковий екран. Однак ця версія доступна лише в новіших моделях, оскільки більшість телевізорів LG використовують платформу 4.0 WebOS.

Samsung підтримує аналогічну оптимізовану платформу Smart TV зі своєю ОС Tizen. Обидві інтелектуальні платформи використовують однакове горизонтальне розміщення додатків. Тим не менш, програмне забезпечення LG для штучного інтелекту ThinQ є більш вражаючим, ніж алгоритм пошуку Samsung. В цілому, Samsung і LG мають однаково видатні платформи Smart TV.

Голосові помічники

Більшість моделей LG, випущених з 2018 року, пропонують відмінні можливості голосової підтримки. Вони пропонують поєднання Google Assistant і штучного інтелекту ThinQ для забезпечення широкого спектру дій. До них відносяться можливість перемикання між портами HDMI за допомогою голосових команд, відкриття додатків і навіть пошуку контенту в популярних додатках, таких як Youtube і Netflix. Крім того, деякі телевізори LG також сумісні з Amazon Alexa.

Samsung пропонує запатентовану технологію голосової підтримки у вигляді цифрового помічника Bixby. Bixby пропонує надійну підтримку голосового управління, але не таку всеосяжну, як голосовий помічник LG. Ви можете використовувати основні функції, такі як пошук вмісту та налаштування основних команд.

Однак функції управління і пошуку в додатку викликають деякі труднощі, оскільки немає чіткої інформації про те, які програми підтримують голосовий пошук Bixby. Враховуючи все це, LG володіє трохи кращими функціями голосового помічника, ніж Samsung.

Бездротові технології

У контексті бездротових технологій немає особливого місця для диференціації між цими двома брендами. І Samsung, і LG оснащені однією і тією ж бездротовою технологією. Підтримка Wi-Fi обов’язкова для всіх моделей Smart TV з частотою 2,4 і 5 ГГц.

Крім того, якщо ви виберете більш дорогу модель будь-якого бренду, ви можете розраховувати на підтримку bluetooth. З цієї точки зору, незалежно від того, якого виробника ви виберете, ви можете очікувати однаково хороші характеристики бездротової технології.

Ціна

Звичайно, неможливо визначити, який телевізор найкраще відповідає потребам і перевагам, не враховуючи ваш бюджет. І, обговорюючи ціни на телебачення ,це та область, в якій LG має явну перевагу.

Телевізори Samsung, як і інші продукти компанії, зазвичай мають більш високу ціну, ніж продукти конкурентів. Тому, якщо у вас обмежений бюджет і ви не можете дозволити собі платити за бренд Samsung, телевізори LG – ідеальна альтернатива. Часто ви можете придбати телевізор LG з майже такими ж функціями, що і у Samsung, за винятком помітно нижчої ціни.

Висновок

Враховуючи всі моменти, які ми обговорювали в цьому порівнянні брендів, можна з упевненістю сказати, що телевізори LG і Samsung пропонують продукти вищої якості. Обидва телевізори забезпечують вражаючу якість зображення, високопродуктивні платформи Smart TV і безліч інших зручних функцій.

Це порівняння в першу чергу зводиться до конкретних переваг, які можуть виникнути у вас при виборі нового телевізора.

  • Якщо ви економні, віддаєте перевагу технології OLED-екранів і хочете трохи більш потужну інтелектуальну платформу в цілому, телевізори LG – правильний варіант.
  • Якщо ви хочете придбати телевізор з більш сильним брендом, хочете такі функції, як HDR 10+, і віддаєте перевагу QLED-дисплеям, Samsung – найкращий вибір для вас.
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: