Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Лінолеум для квартири, будинку чи офісу: класифікація та критерії вибору

лінолеум

Лінолеум — це універсальне підлогове покриття. Практичність, зручність у побутових умовах, безпроблемність в плані догляду — переваги, завдяки яким користувачі його обирають. Лінолеум підходить для використання у квартирах, приватних будинках, в офісах та адміністративних будівлях. В залежності від обраного різновиду строк експлуатації може складати до 15-25 років.

Різновиди лінолеуму

Виробники пропонують підлогове покриття цього типу двох різновидів. Перший виготовляють із натуральних матеріалів, а другий — з ПВХ. Зверніть увагу, що лінолеум, відповідно до стандарту EN 685, поділяється на декілька класів. Вони є визначальними при виборі для різних приміщень. Отже, класи наступні:

  • з 21 до 23 — житлові приміщення;
  • з 31 до 34 — громадські приміщення;
  • з 41 до 43 — промислові приміщення.

Для житлових приміщень варто обирати лінолеум з натуральних матеріалів. Основа — джутова тканина, а саме покриття виготовляють з деревинної та коркової муки, вапняного порошку, натуральних барвників. Перевагами є екологічна безпека, бактерицидні властивості, стійкість до стирання. Синтетичного походження лінолеум з ПВХ не схильний до гниття, має діелектричні властивості. В залежності від класу може бути комерційного та побутового призначення. Якісний лінолеум купити в Києві можна будь-якого різновиду.

Якщо лінолеум для дому, то покриття трохи тонше, тому коштує дешевше. В середньому розраховане на 3-5 років. Якщо комерційного призначення, то товщина є більшою, враховуючи навантаження в процесі експлуатації. Термін використання — до 20 років.

Критерії вибору

Зробити вдалий вибір не є складною задачею. В першу чергу треба врахувати тип приміщення та розмір прогнозованого навантаження. Це особливо стосується офісів, кабінетів. Для побутових лінолеумів також є певні вимоги. Наприклад, для кухні рекомендується обирати покриття стійке до забруднень та хімії, яка використовується для прибирання. Переважно для цього підходять лінолеуми 32, 33 та 34 класів. Для спальної кімнати такі вимоги відсутні, тому можна обирати будь-який тип. Головне — дизайн та екологічність. Те саме стосується і дитячої кімнати. Для гостьової можна обрати лінолеум, який буде поєднуватись із предметами інтер’єру. Зверніть увагу на стилізацію під плитку, ламінат чи паркет.

Обирайте лінолеум, який найкраще підходить до інтер’єру, але враховуйте потрібну товщину покриття, тепло- та звукоізоляційні властивості, вологостійкість, фактор екологічності та простоту експлуатації (догляд, прибирання). При правильному виборі термін користування буде тривалим та безпроблемним, тому підлогове покриття буде виконувати поставлені задачі та виправдовувати естетичні та практичні очікування.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: