Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Маркетингові агентства повного циклу – що це?

Интернет-маркетинг

У нинішніх реаліях, грамотна презентація будь-якої компанії в мережі інтернет – річ абсолютно необхідна. По-перше, це відмінний канал продажів і спілкування з клієнтами. А по-друге, – це обличчя бренду, і важко сьогодні уявити собі хоч одну серйозну фірму без власного веб-сайту.

Виникає питання, з чого почати процес переходу бізнесу в онлайн-простір? Особливо в умовах локдауну 2021, коли тенденції відходу всіх видів продажів в інтернет набувають дійсно глобального масштабу.

У вирішенні цих питань допомагають компанії, орієнтовані на надання послуг бізнесу. Давайте розглянемо послуги з інтернет-маркетингу, дизайну та комплексного просування брендів, які надає маркетингове агентство на ринку цифрового просування бізнесу повного циклу.

Інтернет-маркетинг – що це?

Більшість власників бізнесу, які все ще не працюють з Інтернетом, як з інструментом продажів, не розуміють, що мається на увазі під інтернет-маркетингом. Адже, очевидно, простим створенням сайту, справа не обмежується.

Маркетингові агентства в рамках напрямку «Інтернет-маркетинг» пропонують наступні послуги:

  • Налаштування та запуск контекстної реклами. Інструмент дозволяє вашому сайти відразу опинитися на перших сторінках видачі пошукових систем. Зрозуміло, що віддача від такої реклами величезна. Питання тільки в тому, як правильно організувати кампанію, щоб витрати на рекламу не перевищили прибуток від продажів.
  • СЕО просування сайту. Досить тривалий безперервний процес виведення сайту на перші позиції в так званому органічному пошуку. На відміну від контекстної реклами, вам не доведеться платити пошуковій системі за кожен перехід на ваш сайт. Однак процес виведення сайту на перші позиції – процес досить довгий. І вимагає величезної кількості досвіду та спеціальних знань.
  • Просування бренду в соціальних мережах. Окремий напрямок діяльності маркетингових агентств повного цифрового циклу. Про це можна докладніше прочитати на сайтах компаній, які надають такі послуги.
  • Інші засоби і цифрові технології, починаючи від рекламних розсилок до формування позитивно іміджу компанії шляхом мотивації клієнтів залишати відгуки про замовлення.

Веб-дизайн – без нього нікуди

Всі вище описані інструменти в діяльності маркетингових агентств – це добре. Але що ми будемо просувати в інтернеті, якщо сайту у компанії ще немає?

Дуже важливо при створенні сайту звернути максимум уваги на три основні чинники:

  1. Зручність, функціонал і дизайн сайту.
  2. Наповнення корисною та цікавою інформацією для клієнтів.
  3. Правильно створена технічна частина, яка надалі дозволить домогтися хороших результатів у пошуковій видачі.

Зручність, функціонал та дизайн сайту ми не дарма виділяємо на першому місці. Адже який би не був цікавий контент у сайту, якщо він не красивий і не зручний, навряд чи вийде утримати на ньому користувача.

Саме тому ми радимо звертатися в маркетингові агентства повного циклу, які зможуть підійти до вирішення питань інтернет-просування комплексно.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: