Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Металеві відводи для трубопроводів: види і застосування

Металлический отвод крутоизогнутый с эпоксидным покрытием

При створенні трубопроводів нерідко виникає необхідність зробити обхід штучної або природної перешкоди, змінити напрямок руху середовищ, а також з’єднати різні комунікаційні системи. Для цієї мети використовують відведення. Кругла вигнута труба приєднується до основної магістралі за допомогою зварювання і зберігає загальну пропускну здатність.

Які бувають відводи

Відвідні труби відрізняються одна від одної способом виготовлення. Якщо необхідно купити якісний відвід для труби, варто відвідати інтернет-магазин Армакс. На сайті представлений великий вибір сертифікованих виробів з різними характеристиками за вигідними цінами. Компанія пропонує зручну оплату, консультацію фахівців і швидку доставку.

В залежності від призначення, можна вибрати одну із запропонованих різновидів відводів:

  1. Гнуті. Готова металева труба пропускається через трубозгинальний стан, де їй надається плавний вигин. Гнуття може проводитися як гарячим, так і холодним способом.
  2. Крутозігнуті. Від гнутих відрізняються великим кутом вигину (30, 45, 60 і навіть 90°). За індивідуальним проектом можливе виготовлення з іншим потрібним кутом.
  3. Суцільнотягнуті. На спеціалізованому верстаті з болванки формується труба з необхідним кутом згинання.

Правильно підібраний кут і монтаж з дотриманням всіх правил гарантують довгу безаварійну роботу трубопроводу.

Матеріал має значення

Відводи можуть бути зроблені з вуглецевої, легованої або високолегованої сталі. Як кожен з видів металів має своє застосування, так і кожен зі сплавів має свої особливості:

  • Нержавійка. З неї виробляється більшість відводів промислового призначення. Матеріал стійкий до корозії і практично нечутливий до впливу агресивних хімічних середовищ. Витримують температури від –60 до +600°C. відводи з нержавійки встановлюють на більшості створюваних трубопроводів.
  • Вуглецева сталь. Має відмінні експлуатаційні властивості і часто використовується для транспортування середовищ підвищеної небезпеки. Дозволений температурний режим від –70 до +450°C.
  • Високолегована сталь. Відводи встановлюються на трубопроводах підвищеної міцності.

Вироби зі сталі можуть додатково мати емальоване або оцинковане покриття. Напилення забезпечує антикорозійну стійкість.

Відводи бажано купувати у виробника або перевіреного постачальника. Це дозволить придбати якісний товар з потрібними характеристиками на вигідних умовах.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: