Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Методи виробництва тротуарної плитки

Тротуарна плитка

Бетонна тротуарна плитка на відміну від бруківки виготовляється промисловим шляхом із суміші цементу, заповнювача і води. При всій різноманітності форм і розмірів тротуарної плитки існує всього три основні методи її виробництва. А саме: вібропресування, гіперпресування і вібролиття. Розглянемо основні відмінності в цих методах.

Вібропресування

Підготовлена бетонна суміш закладається в спеціальну матрицю або прес-форму, яка закріплена на станині. Станина разом із закріпленими на ній прес-формами постійно вібрує. На бетонну суміш тисне вібруючий пуансон, який немов поршень входить в прес-форму. Спільний процес тиску в 30-50 атмосфер і вібрації відбувається до повного ущільнення вихідного складу. Такий метод виробництва тротуарної плитки дає великі конкурентні переваги. Вібропресовані матеріали мають високу міцність і морозостійкість. Термін служби може становити десятки років. Високий рівень автоматизації дозволяє робити великі обсяги недорогий тротуарної плитки. Основним мінусом можна вважати лише мале розмаїття форм і кольорів вібропресованої тротуарної плитки.

Гіперпресування

Відсутність вібрації і більш високий тиск (150-250 кілограмів на 1 квадратний сантиметр) є основною відмінністю цього методу виробництва бетонних виробів. Гідравлічний прес може мати один або два пуансони. Застосування двосторонніх пресів дає можливість боротися з нерівномірністю ущільнення бетону, яке виходить через те, що в місці тиску пуансоном ущільнення максимальне, а зі зворотного боку плитки відбувається зменшення сили ущільнення. Даний метод настільки автоматизований, а отриманий матеріал настільки міцний, що це дозволяє організовувати складування готової продукції безпосередньо на транспортні піддони виключаючи додаткові витрати.

Вібролиття

Готова бетонна суміш заливається в спеціальні пластикові форми, які встановлюються на стіл з вібруючою поверхнею. Процес вібрації дозволяє отримати природне ущільнення вмісту форм. При такій організації процесу виробництва досягається ідеально гладка поверхня і величезна різноманітність форм тротуарної плитки. Собівартість продукції найбільш конкурентна. Крім того, таку плитку легко пофарбувати практично в будь-який колір, що робить її вельми привабливою на ринку аналогічних матеріалів. Основними мінусами тротуарної плитки, виготовленої методом вібролиття, є її невисока міцність і низька морозостійкість. Ця обставина не дозволяє застосовувати таку плитку в скільки-небудь жорстких умовах.

Кожен з розглянутих методів виробництва широко застосовується в наш час. Вибір в сторону тієї чи іншої технології необхідно робити аналізуючи безліч факторів, які можуть вплинути на стан тротуарного покриття в довгостроковій перспективі. У будь-якому випадку необхідно дотримуватися грамотної технології укладання тротуарної плитки.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: