Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Митні брокери – хто вони?

Таможня Украина

Практично будь-яка відносно велика компанія веде зовнішньоекономічну діяльність, і незалежно від того, пов’язана вона з експортом або імпортом, під час її здійснення неминуче виникає необхідність митного оформлення вантажів, так званої “розмитнення”.

Розмитнення вантажів можна здійснювати самостійно або із залученням сторонніх фахівців – митних брокерів (представників), які володіють відповідною ліцензією на здійснення посередницьких послуг з митного оформлення.

Хто такий митний брокер? Це організація, яка на підставі наявної у неї ліцензії здійснює послуги митного агента, посередника, допомагаючи декларантам оформляти документацію, консультуючи їх з митних питань. А також виступаючи за їх дорученням при митному оформленні вантажів. У більшості випадків митний брокер – це стороння організація. Втім іноді, в рідкісних випадках великі компанії, що виробляють постійне ввезення або вивезення товарів через кордон в серйозних обсягах, в своєму складі мають структурний підрозділ. Що займається розмитненням. Або окремих фахівців з митного оформлення, що працюють в штаті компанії. Під такі організації часто навіть створюються окремі митні пости. Таким прикладом можуть служити компанії, спеціалізацією яких є складання легкових автомобілів, – вони на постійній основі виробляють імпортно-експортні операції і мають власні митні відділи. Але це, як ми вже сказали, скоріше, виняток. В основному українські компанії користуються при розмитненні послугами сторонніх митних представників.

Посередницькі послуги при митному оформленні вантажів

Навіщо потрібен митний представник? Напевно, ні для кого не секрет, що митне оформлення в Україні носить надзвичайно незручний і заплутаний характер. Це пов’язано із загальною недосконалістю законодавства, великим числом нормативних актів, що регулюють митне оформлення. Їх частою зміною і неоднозначністю трактування. Кожен хто хоч раз зіткнувся з необхідністю щось оформляти на митниці, мріє стикатися з цим якомога рідше. В ідеалі – ніколи. Саме тому настільки розвинені в нашій країні посередницькі митні послуги. Користування якими значно полегшує процедуру митного оформлення.

Митний брокер, добре знайомий з усіма правилами і особливостями розмитнення в силу свого досвіду, освіти і постійної залученості в процес. Тому він оперативно і ефективно зробить всі операції, пов’язані з розмитненням і декларуванням. Він також візьме на себе всі клопоти з документального оформлення, декларування, фактичного надання товарів, своєчасної сплати необхідних платежів.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: