Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИМобільний додаток – ефективний інструмент електронної торгівлі

Продажи через мобильное приложение

За останні років десять ми всі спостерігаємо стійкий перехід все більшої кількості покупців зі звичних магазинів з торговими залами в інтернет-аналоги цих же торгових точок. Ці процеси зрозумілі та є цілком логічними. У міру розвитку інформаційних технологій і всіляких гаджетів, все більше користувачів виходять в Інтернет з улюблених мобільних пристроїв, які завжди під рукою.

Всі розуміють, що значно зручніше не поспішаючи вибрати потрібний товар, використовуючи зручні фільтри на сайті або в мобільному додатку. Після чого ознайомитися з відгуками покупців цього товару про його якість і надійність самого Інтернет-магазину. Ну і, нарешті, зробивши покупку, замовити кур’єрську доставку на відділення поштового оператора або навіть прямо додому або в офіс.

Електронна торгівля в 2020х роках

Новий поштовх описаному вище тренду надали відомі події, пов’язані з коронавірусом Ковід-19. Локдаун, який ми спостерігали в Україні в 2020му році, відбився на багатьох сферах бізнесу. Не тільки на торгівлі, але, наприклад, на переформатуванні ринку офісної нерухомості та її оцінки у зв’язку з переходом багатьох співробітників на віддалену роботу.

Сегмент електронної торгівлі, що має і без того постійне зростання, почав розвиватися ще стрімкіше. Початок 2021го року ознаменувався введенням нового карантину із закриттям всіх магазинів непродовольчих груп товарів. Допускається тільки видача Інтернет-замовлень, які, зрозуміло, можна зробити, якщо магазин свого часу перейнявся створенням інструментів для електронної торгівлі: сайту інтернет-магазину або мобільного додатку.

Мобільні додатки – підвищуємо лояльність клієнтів

Про Інтернет-магазини багато писати великого сенсу немає. Таке явище з’явилося на нашому ринку вже давно. Вони утримують істотну частку ринку майже всіх груп товарів. І продовжують впевнено нарощувати свою присутність практично у всіх сегментах бізнесу.

А ось функціональні мобільні додатки – явище відносно нове. Саме зараз все більше і більше підприємств, що працюють у сфері торговки, пропонують клієнтам завантажити в телефон або планшет свої фірмові програми. Такі програми при правильному маркетинговому підході є відмінними інструментами для підвищення лояльності клієнтів. А замовити розробку подібних програмних продуктів можна в одній з українських IT-компаній.

В якості найбільш поширених мобільними додатків в сфері електронної торгівлі можна назвати фірмові програми, які є практично і всіх мережевих автозаправних комплексах до України. Такі мобільні додатки є логічним продовженням і доповненням програм лояльності, які пропонують зараз вже напевно всі без винятку торгові оператори незалежно від групи товару.

Наприклад, ще пару років тому мережі АЗС періодично висилала смс або на вайбер різні знижки й промокоди, які потрібно було шукати в телефоні та диктувати на касі. Враховуючи, що різні промокоди діють на різні групи товару (наприклад, бензин, газ або дизель) та й ще й мають короткий термін дії, такий підхід часто викликав у клієнтів лише роздратування замість лояльності до продавця.

Зараз прогресивні продавці відправляють купони на знижки безпосередньо в додаток. Де вони в зручній формі впорядковуються і дають можливість надати продавцеві на касі QR-код замість диктування довгих промокодів.

Ну а про можливості самообслуговування та оплати товарів через мобільні додатки і говорити нічого! Для багатьох клієнтів такий функціонал є визначальним у виборі того чи іншого продавця. І це, безумовно, стосується не тільки заправних станцій. Які в даній статті обрані лише як найбільш очевидний приклад переваги використання для бізнесу засобів електронної торгівлі

Час переходити в on-line

Інтернет-продажі в карантин

Підводячи підсумок вище написаному, можна відзначити наступне. В даний час, особливо в світлі історії з коронавірусом, все більша кількість магазинів проявляють турботу про своїх клієнтів і одночасно борються за них в умовах зростаючої конкуренції.

Якщо Ви хочете отримати ще більше задоволених покупців, – саме час запропонувати своїм клієнтам і зручний сайт, і мобільний додаток. А початкові організаційні та фінансові витрати з лишком компенсуються зростанням об’єму продажів.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ