Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

На що звернути увагу при квартирному переїзді

Квартирный переезд Киев

Переїзд – справа дуже клопітка і досить дорога. Особливо це стосується вантажоперевезень в Києві. При всьому бажанні всі роботи самостійно виконати неможливо. А послуги вантажників і перевізників іноді коштують недешево. Але все ж можна постаратися звести свої витрати до мінімуму. Або хоча б зробити їх обґрунтованими.

Якщо Вам треба організувати квартирний переїзд, спочатку потрібно вивчити пропозиції різних перевізників. Тарифи, наявність додаткових послуг, оплату простою. Варто свою увагу звернути на вартість перевезення нестандартних вантажів. Або особливо цінного майна. При цьому іноді та чи інша річ представляє суб’єктивну цінність саме для Вас. Тому на її збереження в цілості при переїзді й потрібно звернути особливу увагу.

Впливає на вартість послуг вантажників наявність ліфта і під’їзду до будинку, поверху. Крім того, термінове замовлення може оплачуватися за підвищеним тарифом.

Наступний важливий момент – це період року, в який ви зібралися переїжджати. Зрозуміло, що переїзд особливо не відкладеш. Але слід мати на увазі, що в літні місяці і у вихідні дні затребуваність послуг перевізників зростає. Це може спричинити і підвищення цін на послуги.

Вибираємо вантажне таксі в Києві та послуги вантажників

Третє, слід звернути увагу на перелік наданих перевізником транспортних засобів. Їх вантажопідйомність, знос машин.

Четверте. Наш час – це час знижок і акцій, будьте уважні. Не завжди знижка, що надається при замовленні послуг на цілий день, обійдеться Вам дешевше, ніж оплата фактичного часу роботи.

П’яте. Звертайте увагу на те, як спілкується з вами менеджер фірми. Наскільки охоче він відповідає на Ваші запитання. Можливо, за неввічливістю ховається небажання дати повну інформацію. І це може коштувати додаткових грошей за приховані послуги. Хорошим сигналом для вибору певного вантажного таксі в Києві є наявність власного сайту. На ньому зазвичай наведено розгорнуту інформацію про такі напрямки діяльності як:

  • вантажоперевезення в Києві,
  • квартирний переїзд,
  • переїзд офісу,
  • послуги вантажників,
  • вантажне таксі в Києві.

Багато хто знає з власного досвіду, що наявність якісного сайту часто говорить і про якість послуг, що надаються тією чи іншою фірмою. Незалежно від того, яким саме видом бізнесу вона займається.

А може звернутися до “приватників”?

Шосте, вибираючи між приватниками і професійною фірмою, добре зважте всі можливі ризики. Професіонали, які надають послуги з перевезення, складають договір, видають страховий поліс. Тим самим вони самі зацікавлені виконати все в строк і якісно. Приватник теж не хоче принести шкоду вашим речам, але в разі пошкодження або псування майна претензії пред’являти нікому.

Непогано заощадити можна на самостійній упаковці і розпакуванні речей після переїзду. Для цього слід попередньо провести ревізію вантажу, який будете перевозити. Може щось взагалі пора викинути? Частина пакувальних матеріалів можна купити на ринку або в магазині, щось можна взяти у знайомих (картонні коробки, мішки).

Також має сенс частину речей невеликого обсягу і ваги перевезти самостійно. А професійним перевізникам довірити лише найважчі та габаритні предмети.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: