Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

На якому пальці носити перстень чоловікам і жінкам

Персні на руках Сталлоне та Шварцнеггера


Перстень – цікава і досить складна прикраса із точки зору того, як правильно і зі смаком її підібрати та носити. Незалежно від того, чи підбирає людина цей аксесуар для себе або на подарунок, така покупка викликає більше питань, ніж може здатися на перший погляд. Чоловічі персні, печатки та кільця зараз у моді. В цьому можна переконатися, подивившись на руки публічних людей, особливо в сфері шоу бізнесу.

У цій статті розкриваємо секрети того, на що потрібно звернути увагу, щоб прикраса виглядала солідно й органічно.

Відразу відзначимо, що будь-яких чітких правил щодо того, на якому саме пальці та якої руки потрібно носити прикраси представникам сильної або прекрасної статі не існує. Хіба що православні християни традиційно і в можна сказати обов’язковому порядку носять обручки строго на безіменному пальці правої руки. Однак, це все ж більше з області звичаїв і забобонів. Ніхто не заборонить вам носити прикраси так, як вам зручно, і ніхто вас через це не засудить. 🙂

Про що тут йдеться:

1. На яких пальцях носять прикраси чоловіки.

2. Як прийнято носити жіночі кільця.

3. Чим відрізняється перстень від печатки

4. Як правильно вибрати кільце або перстень

1. На яких пальцях носять прикраси чоловіки

Персні на пальцях у Джонні Деппа

Важливо розуміти, що чітких правил у цьому відношенні не існує. Однак, щоб не виглядати безглуздо, слід все ж дотримуватися певних рекомендацій.

Наприклад, якщо людина є підприємцем і носить золотий аксесуар на безіменному пальці лівої руки, це може підкреслити її соціальне становище в суспільстві, впевненість в собі й статус. При цьому для носіння кільця вказівний палець краще не використовувати, оскільки це може сприйматися оточуючими, як несмак і схильність до нездорового епатажу.

Найбільш універсальним, можна сказати класичним, варіантом для носіння чоловічих печаток є середній палець. А ось великий палець для прикраси підійде, ймовірно, тільки діячам мистецтв, які хочуть привернути до себе більше уваги публіки саме нестандартною поведінкою.

Як і у всьому, що стосується стилю, важливо знати міру. Так занадто масивна золота чоловіча печатка буде більшою мірою демонструвати відсутність смаку у свого власника, ніж підкреслювати його сильні сторони. З іншого боку, якщо ви публічна харизматична людина і готові до підвищеної уваги оточуючих, чому б і не носити великі персні, якщо вони вам подобаються.

В історичних фільмах, часто можна побачити, що багаті люди раніше часто носили печатки на мізинцях правої руки. Це також класичний варіант. Багато голлівудських акторів носять великі прикраси саме на правому мізинці. Вважається, що такий підхід підкреслює цілеспрямованість і силу духу власника аксесуара.

Значення кілець, перснів і печаток на пальцях чоловіка:

 1. Великий. Психологи стверджують, що носіння чоловіками прикрас на великому пальці може справляти на оточуючих не надто позитивне враження. Така деталь може підсвідомо трактуватися так, що власник персня дуже хоче виділитися будь-яким можливим способом, але не знає, як це зробити правильно і доречно. Тобто намагається нав’язати оточуючим думку про свою значущість і таким чином самоствердитися. Також це може психологічно трактуватися як прояв агресивності.
 2. Вказівний. Вважається, що носити прикраси на вказівному пальці прагнуть формальні або неформальні лідери. Ну або чоловіки, які хочуть стати лідерами. Коротше кажучи, підкреслити свої лідерські якості. 🙂 При цьому перстень на лівому вказівному пальці чоловіка може сприйматися, як манія величі у власника кільця.
 3. Середній палець є гарним варіантом для носіння більшості видів прикрас. Таке розміщення аксесуарів вказує на розум і розважливість власника, його спокій і впевненість в собі. Перстень на середньому пальці зазвичай виглядає непомітно і в той же час ефектно.
 4. Безіменний. Цей палець правої руки традиційно є загальноприйнятим місцем для носіння обручки. Вважається, що інші види ювелірних прикрас на цьому пальці полюбляють носити шанувальники та поціновувачі різноманітних видів мистецтва, а також люди із витонченим смаком.
 5. Мізинець. Кільце на чоловічому мізинці правої руки сигналізує про бажання власника виділитися серед інших. Таке розташування прикраси популярно в середовищі гравців, а також «дамських угодників».

2. Як прийнято носити жіночі кільця

Персні на руках у жінки

Серед прекрасної половини людства ювелірні прикраси в усі часи користувалися любов’ю і популярністю. Особливо це стосується різноманітних перснів і кілець. За цими аксесуарами завжди можна отримати принаймні перше уявлення або враження про соціальний статус і сімейний стан господині прикрас.

Що означає розташування кілець на різних пальцях у жінки:

 • Прикраса на великому пальці може вказувати на деяку навіженість господині та її схильність до авантюризму. Такі особи прагнуть, у що б то не стало, виділитися із загальної маси людей. При цьому такі дами мають веселий характер, не нудьгують і люблять брати участь в різноманітних пригодах. Таких представниць прекрасної статі можна охарактеризувати двома словами: цілеспрямованість та напористість.
 • Не рідко ми бачимо ювелірну прикрасу, найчастіше перстень, на жіночому вказівному пальці. Таке розташування аксесуара до душі владним і незалежним жінкам, начальницям і власницям бізнесу.
 • Якщо дівчина вибирає для носіння кільця середній палець, то швидше за все ми маємо справу із ранимою та романтичною ніжною людиною. Такі жінки, як правило, відрізняються м’яким, неконфліктним характером.
 • Безіменний палець правої руки. Всі звикли, що таке розташування кільця говорить про те, що перед нами заміжня жінка. Це класичний спосіб носити обручку, тому особливі коментарі тут начебто зайві.
 • А ось дівчину, яка поки тільки мріє про заміжжя, видає прикраса на безіменному пальці лівої руки. Такі дами дуже милі, неконфліктні, з відмінним почуттям гумору.
 • Розташування ювелірної прикраси на мізинці може розповісти про високий творчий потенціал своєї господині.

3. Чим відрізняється перстень від печатки

Кільце, перстень і печатка – порівняння

Кільце, перстень і печатка.

Перстень – це масивне кільце на палець із дорогоцінним каменем. Часто персні відносять до статусних аксесуарів. Персні носять каменем вгору. Існує безліч варіантів того, на якому пальці носити перстень.

Печатка відрізняється від персня відсутністю каменю. Однак на ній вигравірувані візерунки або ініціали. Печатку на відміну від персня носять лицьовою стороною вниз. Печатка виглядає переконливо і є переважно чоловічим аксесуаром. Найчастіше печатку надягають на мізинець або безіменний палець.

4. Як правильно вибрати кільце або перстень

При виборі таких ювелірних прикрас необхідно визначитися з матеріалом аксесуара і особливостями його форми. Почнемо з матеріалу:

 • Керамічні кільця. Легкий і практичний матеріал. Зручний в носінні, оскільки практично не відчувається на пальці. Відмінний варіант для подарунка юнакові або молодому чоловікові.
 • Кільця з карбіду вольфраму. Матеріал відрізняється твердістю, тому його практично нереально деформувати або навіть просто подряпати.
 • Печатки з титану. Виглядають дуже ефектно завдяки унікальному сріблясто-матовому колірному відтінку.
 • Дорогоцінні метали. Як то кажуть, класика жанру. Традиційно до таких аксесуарів відносяться кільця, персні та печатки зі срібла, золота або платини. Ювелірні прикраси із дорогоцінних металів, безумовно, є найбільш популярними і традиційними аксесуарами.

Коли вибираєте кільце або перстень в якості подарунка, не забудьте звернути увагу на те, які прикраси або аксесуари вже носить «винуватець торжества». Колір нової прикраси повинен поєднуватися і гармоніювати із тоном наручних годинників або інших вже наявних ювелірних прикрас. Те ж стосується і смаку людини щодо матеріалу виготовлення. Якщо людина воліє носити золоті ювелірні вироби, навряд чи буде доречно їй подарувати срібну каблучку.

Знову ж таки, не варто забувати про вік людини, для якої купується подарунок. Так, наприклад, масивні персні не будуть виглядати органічно на руці молодої людини. Тут більше підійдуть більш «легкі» варіанти.

Ну і, звичайно, важливо, щоб аксесуар вписувався в загальний стиль життя людини. Наприклад, перстень із черепом буде відмінним бажаним подарунком для підлітка-гота або байкера. Але при цьому навряд чи обрадує дорослу людину, яка віддає перевагу класичному діловому стилю.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: