Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Найпоширеніші помилки: чому штори не завжди вписуються в інтер’єр?

Різні штори в інтер'єрі

Здавалося б, що може бути складним в облаштуванні будинку? Але, як виявилось, підібрати штори у Львові, які впишуться у дизайн та зможуть підкреслити його, не так просто. За незнанням, багато хто припускається помилок, через які, навіть якісні портьєри виглядають не доречно. Пропонуємо розібратися, яких недоліків необхідно уникати, щоб забезпечити комфорт у приміщенні.

Неправильно підібраний відтінок

Найбільше запитань викликає визначення колірної гами. Якщо неправильно підібрати відтінок, то порушується цілісне сприйняття інтер’єру. Найбільш проста порада, для виключення проблеми – брати до уваги колір стін. Для того, щоб портьєри не зливалися зі шпалерами, підбирайте їх на тон світлішими або темнішими. Якщо на покритті стін є малюнок, то підійде однотонний текстиль, і, навпаки, при однотонних поверхнях, можна купити штори в https://vashinterier.ua/catalog/shtory-v-inter-yeri/ з орнаментом.

Некоректне визначення довжини

Ця помилка допускається, коли купуються готові портьєри або, покупець сам проводить замір. Короткі фіранки роблять інтер’єр збідненим, а довгі збирають пил на підлозі. У будь-якій ситуації, ви не отримаєте того, що потрібно. Оптимальною вважається довжина штор на 1 см вище підлоги. Перед тим, як робити замовлення, ознайомтеся з правилами проведення вимірів, і тоді не виникне проблем.

Невідповідність ширини

Щоб штора мала гарні складки і вписувалася в дизайн, потрібно брати до уваги показник складання. Він залежить від густини тканини, тому розраховується окремо. Для тюлів цей критерій буде 3, для тканин середньої щільності – 2,5, а для щільних – 2. Наприклад, якщо ширина штор з легкої тканини буде 200 см, то в зібраному вигляді, вона зменшиться до 80 см. Фіранки можна зробити вузькими, якщо вони використовуються як декор, і вам не потрібно закривати їх на ніч.

Недостатня щільність штор

Припущення помилки призводить до того, що виріб не може справлятися з поставленими завданнями. Легкі тканини на сонячній стороні не зможуть захистити від яскравого світла, а щільні, що знаходяться в північній частині приміщення, зроблять дизайн похмурим. Для кімнати, яка має гарне освітлення, потрібно продумати оформлення вікон, що зможе блокувати сонячне проміння. Для північної сторони оптимальною буде легка або напівпрозора модель.

Тканина незадовільної якості

Багато хто хоче заощадити, але не завжди це доречно. Дешева тканина швидко зношуватиметься, і не впишеться в інтер’єр. У такій ситуації не допоможе навіть красива модель з багатою збіркою. Рекомендується замовити штори у відповідному стилі, з меншою витратою матеріалу, але при цьому підібрати якісну тканину. Іншим недоліком бюджетних фіранок є складності у використанні. Вони швидко втрачають колір і поступово змінюють форму.

Виключаючи найпоширеніші помилки, при підборі штор, ви не тільки зробите гарний інтер’єр, але й отримаєте комфорт. Рекомендується купувати не готові комплекти, а замовляти індивідуальне виробництво.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: