Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИНеонові вивіски: особливості та переваги

Неоновые вывески

Неонові вивіски – це унікальний вид зовнішньої реклами, який обов’язково зверне увагу потенційних клієнтів на магазин або продукт. Використання цього сучасного і стильного рекламного способу дозволяє не тільки зацікавити покупців, але і допомагає заявити про статус компанії.

Для виготовлення вивісок на неоновій основі застосовується скло, на внутрішню поверхню якого наносять спеціальну речовину – люмінофор. Після цього порожнину скляної трубки заповнюють інертним газом, який спільно з люмінофором і дає яскраве світло.

В наші дні всі великі мегаполіси рясніють неоновими вивісками, адже саме вони дозволяють створити унікальний образ міста, який запам’ятовується надовго. Сьогодні вже важко уявити собі Нью-Йорк, Лас-Вегас або будь-яке інше велике місто без настільки яскравих вогнів реклами.

В ході проведення наукових досліджень у сфері психології було доведено, що неонові вивіски приваблюють людей, притягують їх і запам’ятовуються набагато сильніше і яскравіше, ніж будь-які інші види реклами. Однак цьому є досить просте пояснення. Людина підсвідомо формує позитивний образ компанії або закладу, асоціюючи його з неоновою вивіскою. Що змушує її стати постійним клієнтом, знову і знову повертатися.

Переваги неонових вивісок

Будь-яке місто буквально рясніє рекламою, тому компанії зараз активно шукають спосіб залучати нових покупців. Один з практичних і вкрай ефективних способів – розміщення неонової таблички на фасаді будівлі. Завдяки такому рішенню клієнти обов’язково звернуть увагу на заклад, запам’ятають його.

До числа основних плюсів неонових вивісок відносяться:

  • вкрай тривалий термін експлуатації – на вивіску не впливає погода або інтенсивність використання, навіть через кілька років постійної роботи вона буде виглядати як нова;
  • неон не тільки приковує увагу, але і служить додатковим джерелом освітлення;
  • вивіска може бути виготовлена за будь-яким шаблоном і будь-яких розмірів;
  • вивіска з неону вдало поєднується з будь-якими іншими елементами реклами.

Неонова реклама активно застосовується в багатьох галузях бізнесу, але не варто її недооцінювати. Сучасні маркетологи часто використовують неон, адже його розміщення вкрай вигідно впливає на кількість продажів. А також дозволяє заявити про самобутність і оригінальність компанії.

Неонові вивіски можуть бути світлодинамічними, світитися постійно або блимати. Наприклад, програмовані вивіски дозволяють створити динаміку і обсяг зображення, оживити написи. Це реалізовано шляхом послідовного включення і відключення освітлювальних елементів. При цьому можна домогтися будь-якого виду світла: теплого, яскравого, м’якого, пристрасного та інших цікавих рішень.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: