Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Нерухомість Білорусі: Бобруйськ

Бобер - символ Бобруйська

Бобруйськ – один з найбільших районних центрів Білорусі з населенням близько 220 тисяч осіб. Місто розташоване на Центрально-Березинській рівнині, що має слабо виражений горбистий рельєф. Який перетинає густа мережа річок і каналів.

Погодні умови виражені помірним континентальним кліматом, для якого характерно досить спекотне літо та невелика кількість опадів. Для географічного положення міста характерне істотне коливання температури. А також знижена вологість, невелика хмарність і помірна вітряність.

Промисловість Бобруйська

Бобруйськ – білоруське місто з широко розвиненою промисловою та індустріальною мережею, що має в своєму складі близько 40 великих заводів і фабрик. В основі яких лежать підприємства нафтохімічної галузі, де лідером є відкрите акціонерне товариство «Белшина».

В області машинобудування і металообробки можна виділити такі організації, як унітарне підприємство «Бзтдіа», «Бобруйськсільмаш» і «Бобруйскагромаш». Вони складають майже одну четверту частину всього промислового виробництва країни Білорусь.

Необхідно відзначити і досить достатній рівень розвитку харчової промисловості. Представниками якої є відомі в Білорусі підприємства – пивний завод «СЯБАР» і компанія «Червоний Харчовик».

З комбінатів деревообробної та лісової індустрії можна виділити ЗАТ «Бобруйскмебель» і ВАТ «ФанДОК».

У легкій промисловості особливе місце займають ВАТ «Бобруйсктрікотаж» і швейна фабрика «Слов’янка».

Географія та історія міста

Місто має свою особливу багатовікову історію, яку можна простежити за численними пам’ятками. Серед них виділяються пам’ятники, присвячені талісману міста – бобру.

Окремо потрібно відзначити унікальний твір першої половини 19 століття – знамениту «Бобруйську фортецю». Яка мала особливе значення для армії під час вторгнення французів під проводом імператора Наполеона.

Вигідне географічне положення міста, розташованого на березі великої річки Березини, і високорозвинена економіка роблять його все більш привабливим для інвесторів. У тому числі і для тих, хто спеціалізується на визначенні вартості майна для інвестування та проводить його експертну оцінку.

Ринок нерухомості Бобруйська

Цьому також сприяє широкий масштаб діапазону цін на житлову та комерційну нерухомість, що встановилися для різних районів Бобруйська. Такий великий розкид цін на нерухомість Білорусі стає все більш привабливим для здійснення вкладення коштів у придбання житлової та комерційної нерухомості в приватну власність.

На сьогоднішній день середня ціна однокімнатних квартир, в залежності від престижності району міста, знаходиться в межах від 15 до 30 тисяч доларів. Причому в таких районах, як Фандок, Кисельовичі, Форштадт та їм подібних околицях міста ціни не піднімаються вище позначки в 15 тисяч. А найпрестижнішими і дорогими районами вважаються Центральний, 5-й і 6-ий мікрорайони. Де оцінки квартир досягають максимальної величини в $30 тисяч. Так, наприклад, за однокімнатну квартиру з вбудованими меблями по вулиці Рокоссовського (Первомайський район) просять близько 33-х тисяч.

Що стосується двокімнатних квартир, то тут ситуація ненабагато відрізняється від попередньої. Щоправда, необхідно брати до уваги планування і облаштованість житлової площі, тип і матеріал стін будівлі.

Квартиру з двох кімнат в районі Дедново, можна придбати всього за 16 тисяч доларів, причому, іноді пропонується продаж в розстрочку. А на вулиці Мінська (Центр) подібне житло обходиться вже в $38 тисяч.

За 3 кімнати квартир, що розташовані в центральних районах (по вулиці Мінській, площа Леніна) доведеться викласти близько $60-ти тисяч. А в районі Кисельовичі ціна на таку ж квартиру становить близько $30 тисяч.

Оренда квартир

Пам'ятник бобру - місто Бобруйськ

Що стосується здачі житлової площі в оренду. То ціни на неї, в залежності від кількості кімнат і місцезнаходження квартири варіюються в межах від 30 до 100 доларів США.

Відносно визначення вартості комерційних площ склалася наступна ситуація:

  • Приміщення, призначені для обладнання складів можна орендувати в межах від 0,8 до 1, 2 євро за метр квадратний. При необхідності придбання таких об’єктів у якості приватної власності, оцінка приміщень складе від 90 до 100 доларів за 1 квадратний метр.
  • Офісні приміщення, з площею до 500 квадратних метрів реалізуються за ціною до 250 доларів за метр квадратний. А їх оренда становить близько 3-х євро за кв. м.
  • Виробничі комплекси підприємств Бобруйська можна придбати, заплативши за один квадратний метр площі 70 євро або $85.

Таким чином, бізнес з продажу та оренди житлових і комерційних площ в Бобруйську набуває все більшої популярності. Більше інформації про ринок нерухомості Білорусі можна отримати тут. Адже в країні є достатня кількість великих розвинених міст. Купівля нерухомого майна в яких може бути цікава в тому числі у якості інвестиції.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: