Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Нерухомість Білорусі: Гродно

Гродно - місто в Білорусі

Рідкісна область бізнесу так приваблива для отримання стабільного і надійного доходу, як вкладення в нерухомість. Але перед тим як приступити до активних дій, не забудьте підготуватися. Та отримати необхідну інформацію про той населений пункт, який Ви удостоїли своєю увагою. Якщо Вас приваблює нерухомість Білорусі, тоді одним з оптимальних варіантів є Гродно. Це старовинне місто з багатою історією.

Гродно – обласний центр у Республіці Білорусь. Місто відрізняється зручним місцем розташування. Воно знаходиться всього в 15 км від Польщі, і лише в 30 км від Литви. Річка Німан, що проходить через місто, ділить його на дві частини – правий і лівий берег. Клімат в місті дуже м’який, помірно континентальний. Населення обласного центру приблизно 350 тисяч осіб.

Вигідне географічне положення

Розташування на кордонах декількох країн дозволило Гродно зайняти вельми вигідне для торгівлі та сполучення положення. Гродно – велика станція залізничного сполучення, звідки йдуть поїзди до Вільнюса, Білостока та інших міст Європи. А подорож на автомобілі до Мінська, Варшави або Каунаса не займе багато часу.

Завдяки своєму місцю розташування, Гродно володіє непогано розвиненою промисловою індустрією. У місті представлено машинобудування, хімічна промисловість. А саме – виробництво хімічного волокна і добрив на основі азоту. Є також і виробництво будматеріалів та легка промисловість, наприклад, взуттєва фабрика «Німан», швейна «Елод», суконний комбінат тощо. Гордістю городян є й меблева і тютюнова фабрики, велике харчове виробництво (м’яса, молочних продуктів, пива та інших продуктів).

Гродно, заснований в 12 столітті, перебуває в Державному списку найголовніших історико-культурних цінностей Білорусі. І це не дивно, адже близько 400 приголомшливих старовинних архітектурних перлин знаходиться в історичному центрі міста. А, наприклад, Борисоглібська чи інакше, Колозька церква 12 століття, поряд з деякими іншими пам’ятками архітектури, виділена ЮНЕСКО в якості особливої цінної культурної спадщини світу.

Незважаючи на багату історичну спадщину, в Гродно нерухомість оцінюють із приємною поміркованістю. Залежно від Ваших уподобань є можливість вибрати як квартиру в новому будинку, так і вторинне житло.

Ринок житлової нерухомості

Припустимо, Вас приваблює виключно нове житло. Тоді, враховуючи наявність ремонту, цегляний або панельний будинок, а також місце розташування, доведеться віддати за квадратний метр від 400 доларів.

Якщо Ви звикли ні в чому собі не відмовляти, і віддаєте перевагу жити в цегляному будинку в центрі міста, ціна за метр квартири буде оцінена від 900 доларів. Житло в панельному будинку, також як і будинку з блоків зажадають приблизно до 700 доларів за метр.

Нічого дивного в такій ситуації немає, адже в будь-якому місті квартири в центрі коштують дорожче, а цегляні будинки цінуються вище.

Будинки за містом

Для любителів заміського способу життя Гродно надає безліч варіантів житла в передмісті. Традиційні переваги проживання заміським будинком ні для кого не є секретом. Приємне сусідство з природою, чисте повітря, тиша і можливість зайнятися присадибним господарством давно вивели заміське житло в розряд елітного. До плюсів проживання в передмісті Гродно можна віднести високу якість доріг і відмінні комунікації.

Оцінка окремого будинку буде також залежати виключно від ваших можливостей. Адже поруч з Гродно пристойний вибір як котеджів і будинків, так і садівничих товариств і просто земельних ділянок. У разі якщо вас цікавить дачний будиночок економ класу, багато грошей не буде потрібно – до 15 т.доларів за будиночок або з розрахунку на метри – 250-400 доларів за квадратний метр.

Бажаючим освоїти в якості місця проживання котедж, доведеться викласти приблизно в два рази більше за квадратний метр, або від 500 доларів. За таку ціну Ви отримаєте в довічне володіння непоганий затишний будиночок з садком, продуманим місцем під гараж.

І, звичайно, найвищі ціни, як і завжди, на елітне житло. Від 800 доларів за квадрат допоможуть вам стати щасливим власником особняка зі всілякими зручностями. Не варто також забувати і про варіант оцінки землі та її придбання для побудови на неї будинку за своїм проектом. І, відповідно під свої вимоги і на свій власний смак.

Гостинне місто з радістю прийме Вас в будь-якому випадку. Якщо Ви вирішите трохи озирнутися, перед тим як здійснювати покупку житла, або ж просто зацікавилися цим славним містом, Вам стане в нагоді орендоване житло. Як стверджують місцеві ріелтори, гості міста часто зупиняються не в готелях, а в знятих квартирах. Адже найчастіше проживання в окремій квартирі не тільки комфортніше, але і дешевше.

Цілком природно, що в основному орендарі цікавляться квартирами в одну або дві кімнати з меблями і зручностями. У подібному випадку Вам буде потрібно заплатити за місяць 150-400 доларів. Допомога в підборі тимчасового житла вам із задоволенням надасть будь-яке з численних агентств нерухомості міста.

Гродно – унікальне місто

Відзначимо унікальні особливості Гродно, що полягають в особливому географічному положенні та приголомшливої краси природі. І, найголовніше, багатющій культурній спадщині. Білорусь вже давно намагається стати країною розвиненого туризму, і Гродно багато в чому відповідає вимогам сучасної туристичної індустрії.

Крім того, очевидна і привабливість міста для інвестицій. Старовинні пам’ятники архітектури в тандемі зі інфраструктурою, що стрімко розвивається, привертають все більшу кількість бажаючих відвідати ці місця.

Активно йде міська забудова, що перетворює простір в затишні комфортні будинки і затребувані площі для торгівлі і виробництва. Запити будь-якого інвестора не встоять перед достоїнствами міста Гродно.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: